Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Bayern wczoraj zawiódł. Posiadanie piłki to nie wszystko. Dobrze powiedział Beckenbauer że nie da się tego klepania oglądać!. Szacun dla Realu, kontry mają najlepsze ze wszystkich i poprawili co nie co w obronie.

Liczę że Real zagra w finale  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Ronaldo nie trafił w bramkę. Jednego finalistę byśmy już mieli, ale i tak Bayernowi nie daje żadnych szans.

Guardioli muszą powiedzieć, piłka nożna to strzelanie goli, a nie posiadanie piłki.

Beckenbauer powiedział, że powinni się cieszyć, że przegrali tyko jednym golem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Beckenbauer powiedział, że powinni się cieszyć, że przegrali tyko jednym golem.

 

Dobrze, dobrze… niech Niemcy zrzędzą, to Guardiola wróci do Barcy, bo to jest jego klub. Poza tym, już za tydzień wszystkim malkontentom będzie głupio, bo Real przegra i odpadnie z LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrze… niech Niemcy zrzędzą, to Guardiola wróci do Barcy, bo to jest jego klub. Poza tym, już za tydzień wszystkim malkontentom będzie głupio, bo Real przegra i odpadnie z LM.

bedzie czy nie bedzie nie wiadomo, po co piszesz takie komentarze i prowokujesz? potem znowu bedziesz plakac, ze "nikt nie rozpoznaje sarkazmu i ironii" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

bedzie czy nie bedzie nie wiadomo, po co piszesz takie komentarze i prowokujesz? potem znowu bedziesz plakac, ze "nikt nie rozpoznaje sarkazmu i ironii" 

 

Ja nie płaczę. Poza tym, to nie był sarkazm. Naprawdę uważam, że Real przegra we wtorek z Bayernem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie płaczę. Poza tym, to nie był sarkazm. Naprawdę uważam, że Real przegra we wtorek z Bayernem.

rozumiem ze tak uwazasz, co do sarkazmu to chodzilo mi o Twoje inne wpisy.. o barcelonie z atletico tez tak mowiles? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

rozumiem ze tak uwazasz, co do sarkazmu to chodzilo mi o Twoje inne wpisy.. o barcelonie z atletico tez tak mowiles? :)

 

Rozumiem, że nawiązujesz do dyskusji o Roleksie ?. Mój podpis (ludzie z poczuciem humoru zrozumieją) jest najlepszym podsumowaniem tamtej bezsensownej wymiany zdań. Później zresztą koledzy trochę się próbowali zrehabilitować w innych wątkach, ale uważam że nie ma już sensu wracać do tamtej rozmowy. Niczemu ani nikomu to nie służy. A co do Barcy... jestem ich kibicem więc co mam pisać ?. Zawsze będę im życzył zwycięstwa. Życzę też zwycięstwa Bayernowi, bo (jako kibic Barcy) chciałbym, aby Guardiola ze swoim sztabem szkoleniowym, którego część stanowią Katalończycy, odniósł sukces. Poza tym, każdej drużynie która mierzy się z Realem życzę zwycięstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tego nie rozumiem  -_- , dlaczego jak się jest fanem Barcy to z góry trzeba być anty fanem Realu  :wacko: . Rozumiem jak Ktoś jest z Hiszpanii ale tak  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dyskusje Barca-Real na tym forum nie osiągną poziomu komentarzy z Onetu, Sport.pl i korytarza w Gimnazjum nr ..... [tu: wpisz dowolny numer]. Prawdę mówiąc klimat tych sporów od kilku lat jest jednym z powodów, dla których moje zaangażowanie w kibicowanie Barcelonie mocno osłabło... Oczywiście - wpływ na to ma też szereg innych kwestii (Ibrahimović, Qatar, Neymar, celebrowanie stagnacji w stylu gry, komercha w europejskiej piłce), ale fanatyzm nadwiślańskich Katalończyków i Kastylijczyków też mocno irytuje. A mówię to jako ktoś, kto kibicuje Barcelonie od meczów z Benficą w 1992 roku. I też miałem okres "zapalczywości", ale chyba wyrosłem z tego. Z rzadka jednak dopada mnie to na meczach mojej ulubionej reprezentacji - ostatnio było to w czerwcu, gdy podczas transmisji z półfinału Pucharu Konfederacji bluzgałem "w twarz" (czyli w ekran telewizora) Neymarowi, a więc... jakby nie patrzeć, napastnikowi mojego ulubionego klubu. Miłość do piłki jest skomplikowana... :)

keep-calm-and-love-football-120.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIdać kryzys Bayernu...oprócz strzału Goetzego kompletnie Bayern nie zagroził Realowi. Jestem bardzo ciekawy rewanżu, w którym mam nadzieję, że z Realem wyjda na boisko piłkarze a nie płaczące panienki...

Musza sie obudzić i to szybko bo inaczej cieżko to widzę.

Niestety Bayern ma kryzys formy w najgorszym momencie sezonu :(

 

 

Szkoda, że Ronaldo nie trafił w bramkę. Jednego finalistę byśmy już mieli, ale i tak Bayernowi nie daje żadnych szans.

Guardioli muszą powiedzieć, piłka nożna to strzelanie goli, a nie posiadanie piłki.

Beckenbauer powiedział, że powinni się cieszyć, że przegrali tyko jednym golem.

Szkoda ze Goetze strzelił prosto w Casillasa ;)

Co do szans Bayernu na awans to są one mimo wszystko dość duże tylko musza poprawić skuteczność.

Co do reszty wypowiedzi w 100% sie zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Edmund (i z podobnych powodów) mocno sobie od jakiegoś czasu odpuściłem Ligi Mistrzów, Premiershipy i inne Primera Divisiony i oglądam w TV już właściwie tylko nasze przysłowiowe "gówno w polu", czytaj TME. No i, choć nikt w tym wątku zdaje się nie zwracać uwagi na moje wpisy dotyczące mojego lokalnego klubiku, to będę, mimo wszystko, z uporem maniaka,katował was nimi nadal. Support your local football team!

 

Karkonosze mają słabszy okres - 3 mecze w lidze bez zwycięstwa i już tylko 2 pkt przewagi nad grupą pościgową walczącą o drugie miejsce premiowane awansem do III. ligi. W sobotę ważny mecz w Bogatyni z miejscową Granicą. Aha, w międzyczasie do Jeleniej Góry zawitała światowa piłka - piłkarzem KSK zostanie (czekamy tylko na papiery) były piłkarz FC Zestafoni, Metalista Charków i Obołoni Kijów, reprezentant U21 Ukrainy - Irakli Meskhia.

 

Btw - ogląda ktoś z Was swój własny, lokalny klubik?

Edytowane przez domurst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przykra wiadomość dla kibiców Barcelony, ale myślę że nie tylko.. Dzisiaj zmarł Tito Vilanova  :(


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie tak samo jak koledzy, rano przeczytałem że trafił do szpitala, a wieczorem że nie żyje, ogromny szok i strata nie tylko dla fanów barcy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej Wisła rozkłada się sama :(...niestety


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Jeszcze w listopadzie pisałem, że Tito mógł z Barcą osiągnąć rzeczy wielkie. Miałem nadzieję, że pokona chorobę i będzie czuł się na tyle dobrze, aby wrócić na ławkę trenerską. Dziś te oczekiwania runęły. W pamięci kibiców Barcy, Tito zostanie zapamiętany jako świetny człowiek i wspaniały trener, który u boku Guardioli współtworzył jeden z najlepszych okresów w historii Blaugrany. Tito karierę trenerską w FCB zaczynał w sztabie szkoleniowym Cadete B (jako asystent trenera) po czym został samodzielnym trenerem. Później wspólnie z Guardiolą prowadził Barcelonę B by następnie objąć pierwszą drużynę. Po odejściu Pepa, Tito został samodzielnym trenerem pierwszej drużyny, która w La Liga rozegrała fantastyczny sezon zdobywając 100 punktów. Niestety choroba Tito zakończyła wszystko. Siempre en el recuerdo Tito  :(.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka przyrodnicza :

Siedzę i oglądam mecz SOUTHAMPTON - EVERTON 2:0 ( wynik do przerwy). Wszystkie gole strzelili zawodnicy EVERTONU :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.