Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Krystian - jeśli ty nie widzisz problemu w takim karnym na takim poziomie,w takim meczu, to widać lubisz być dymany...

I już chamstwo się zaczyna.....

 

Trzeci gol się nie liczy -"z czuba" regulamin podwórkowy..... :lol:

 

 

Z czuba strzelił, nie liczy się

Byłem pierwszy ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Chorwatów. Tym bardziej że miałem postawione 1:1 :D

 

Karny z  kapelusza ustawił mecz. Jest goaline teraz czas na powtórki video. Byśmy takie incydenty wyeliminowali.

Zawsze to miło jak faworyt nie wygrywa.

Trzeci igoil Oscara bardzo ładny, szkoda że Pletikosa znowu przysnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian - jeśli ty nie widzisz problemu w takim karnym na takim poziomie,w takim meczu, to widać lubisz być dymany...

Ty to już gadasz jak stara niedojebana panna.

Problem widzę, ale uważam go za zwykły błąd (których dużo w tym spotkaniu nie było), a nie pieprzę od razu teorii spiskowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 gol bez znaczenia. Po ustawionym karnym mecz się zmienił.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Chorwatów za świetny mecz !!! Są koty mimo że wynik tego nie potwierdza.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylijczycy, naturalnie, grają świetnie w piłkę. Szkoda, że w pierwszej połowie sędzia nie podyktował karnego dla Chorwacji za faul Alvesa na Olicu, a w drugiej połowie podyktował karnego dla Brazylii bez żadnego powodu (Fred wznoszący ramiona do nieba sprawił, że niemal zwymiotowałem).


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cały mecz oglądać w zwolnionym tempie?

 

Poradnik dla sędziów wchodzący w skład Laws of the Game  mówi:

Offences committed against goalkeepers
•  It is an offence for a player to prevent a goalkeeper from releasing the ball 
from his hands
•  A player must be penalised for playing in a dangerous manner if he kicks or 
attempts to kick the ball when the goalkeeper is in the process of releasing 
it
•  It is an offence to restrict the movement of the goalkeeper by unfairly 
impeding him, e.g. at the taking of a corner kick
Żadna z tych sytuacji nie miała miejsca, Olic wyskoczył do góry do główki, w momencie, w kótrym bramkarz nie był w posiadaniu piłki, a to nie jest zakazane. "Piątka" nie jest żadnym "polem ochronnym" dla bramkarza. A to często się powtarza, nawet przed chwila w TVP ;).
 
PS
IMO symulanctwo w stylu Freda powinno być karane, np odsunięciem od jednego meczy, przez komisję jakąśtam. Skoro można odsuwać piłkarzy od gry za faule czy chamskie zachowania niewychwycone przez sędziego to powinno się za aktorstwo także.  
Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na takie imprezy które sami nazywają powaznymi, biorą sędziów z łapanki na polach ryzowych...A swoją drogą nie do wiary, żeby tak prymitywnie drukować mecze...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylijczycy, naturalnie, grają świetnie w piłkę. Szkoda, że w pierwszej połowie sędzia nie podyktował karnego dla Chorwacji za faul Alvesa na Olicu

Za co miał dyktować karny dla Chorwacji? Za faul przed polem karnym? Nie żartuj. Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to już gadasz jak stara niedojebana panna.

Problem widzę, ale uważam go za zwykły błąd (których dużo w tym spotkaniu nie było), a nie pieprzę od razu teorii spiskowych.

 

Ja nie snuję teorii spiskowych, tylko mówie, że taki żenujący błąd na takim poziomie niszczy widowisko, już nie mówiąc o tym, że to przecież dla tych kolesi w spodenkach praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz to jest piłka nożna. To co Ty oglądasz przed telewizorem z tysiącem powtórek rozgrywa się na oczach sędziego w ułamkach sekundy. Czasami na prawdę można się pomylić.

Moim zdaniem sędziowanie było ok poza tym oczywistym błędem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna niespodzianka Panowie, gospodarz musi zajsc daleko w takiej imprezie

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Na Euro się to nie udało :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Żadna niespodzianka Panowie, gospodarz musi zajsc daleko w takiej imprezie

 

Tylko czy Brazylię trzeba promować w taki sposób ?. Brazylia to nie (przywołana w tym temacie) Korea. Tam to były niezłe jaja. Pamiętam jak Korea grała mecz z Hiszpanią i liniowy wskazał spalonego po strzeleniu bramki przez Morientesa (o ile dobrze pamiętam nazwisko zawodnika). To było dopiero drukowanie wyniku, już nawet nie w białych rękawiczkach. Wiadomo kto miał wygrać. Później w trąbę zrobili Włochów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia mi w tym meczu nie wyglądała na oczywistego faworyta.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to ten mecz w ogole d*upy nie urwał jak i oby dwie druzyny nie pokazaly jakichs super umiejetnosci.

 

Mam nadzieje,ze Chorwacja jeszcze pokaze i szkoda, ze dopiero w 80 minucie sie obudzili. 

A Brazylia hm..preferowalem ich styl gry dobrych kilka lat temu  kiedy byli faktycznie inni w swojej grze i az milo sie to ogladalo....

 

No ale to dopiero poczatek i mam nadzieje, ze jeszcze sporo sie bedzie dziac :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz to jest piłka nożna. To co Ty oglądasz przed telewizorem z tysiącem powtórek rozgrywa się na oczach sędziego w ułamkach sekundy. Czasami na prawdę można się pomylić.

Moim zdaniem sędziowanie było ok poza tym oczywistym błędem.

 

Na takim poziomie, o taką stawkę, nie można się aż tak pomylić - widziałeś powtórki?? To nawet nie było kontrowersyjne...

 

Mecz otwarcia mundialu sędziuje arbiter, który gościnnie gwizdał nawet w... naszej Ekstraklasie :/ No sorry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim poziomie, o taką stawkę, nie można się aż tak pomylić -

l

Powiedz to Maradonie i wielu innym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz kazdy pilkarz tylko patrzy jak tu zasymulowac zeby przeciwnik dostal kartke/ wymusic karnego. zenujace. sedzia za takie zachowanie powinien karac kartkami. mial ulamek sekundy? za bramka jest sedzia techniczny (czy tam obok) a na lini sa sedziowie od spalonego. wszyscy maja sluchawki i sie komunikuja ze soba. przynajmniej nie bedzie cyrkow z tym czy pilka wpadla do bramki czy nie (mam nadzieje taka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mecz otwarcia mundialu sędziuje arbiter, który gościnnie gwizdał nawet w... naszej Ekstraklasie :/ No sorry...

 

TO nie może być dobry sędzia - ktoś kto godzi się sędziować w tak śmieciowej lidze musi być desperatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drukowaniem bym tego nie nazwał. Błąd jak byk, ale patrząc przez pryzmat sędziego mozna bylo sie nabrac. My mamy setki powtórek on chwilę. Zobaczyl reke Chorwata a ze Fred w odpowiednim momencie przyaktorzyl to mamy co mamy.

Dlatego jestem za powtorkami video i karaniem surowym padolino. Właśnie ze wzgledu na to wymuszanie fauli perfidne.

Fakt jednak ze na 1 faul dla Chorwatów gwizdal ze 3 dla brazoli.

Inna sprawa ze sie Pletikosa nie popisał. Chyba ze brazuka taka szybka.

 

Esy floresy z SGS3 LTE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takim meczu już się chyba nie będziecie mi dziwić dlaczego nachalnie tu piszę o moich Karkonoszach.

 

A mundial? Po co to oglądać skoro i tak od początku do końca wiadomo jak się skończy... Pod bramką montują 15 kamer, a nie wraca się do zapisu jednej, która w ciągu kilku sekund ucięłaby wszystkie spekulacje na temat faulu/karnego/ręki itd. Do tego wszystko otrzymujemy w naszej przaśnej TVP, gdzie prowadzący mówi, że nie ma sygnału z otwarcia, gdy w tym samym momencie za jego plecami oglądamy to otwarcie na telebimie; potem oświadcza, że cała Europa nie ma sygnału, gdy w tym samym czasie na RaiUno, ARD, CT i każdej innej europejskiej telewizji transmisja z ceremonii trwa w najlepsze a na koniec okrasza to Studiem Plaża z Marylą Rodowicz (aby oddać stężenie absurdu, i tak już wysokie, konieczny cytat: "- Pani Marylo, na czym polega fenomen Brazylii? - Klimat, uśmiechnięci, serdeczni ludzie, no ale mogę się mylić bo nigdy w Brazylii nie byłam...") oraz wiceprezesem TVP, który nie wypowiada ani słowa podczas trwającego 120 sek. studia w przerwie, w gronie ekspertów (!!!). No i na koniec oczywiście głodne kawałki o "wspaniałym meczu" i "słodkie pierdzenie" o pięknie futbolu - mnie kompletnie nie zachwyca i nie widzę nawet ułamka piękna, gdy ktoś kogoś, w żywe oczy, na oczach miliardów ludzi ordynarnie dyma...

 

Wracając do meritum - ja mam swoje prywatne MŚ jutro - w IV.lidze ostatnia kolejka - Karkonosze nadal na 2. miejscu z punktem przewagi nad Olimpią Kowary, które ostatni mecz grają u siebie z ostatnim w tabeli, już zdegradowanym Piastem Zawidów (tak więc raczej pewne 3pkt...), my natomiast mamy wyjazdowy mecz z tradycyjnym rywalem (lokalne derby) BKS Bolesławiec, który wciąż walczy o utrzymanie. Czyli, krótko i na temat, 3 pkt. dadzą nam awans, pierwszy od ok. 10 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- Nie dziwię się, że Niko Kovac jest wściekły, ale ja oglądałem sytuację z rzutem karnym dziesięć razy i jestem pewien, że był prawidłowy - powiedział po spotkaniu Brazylii z Chorwacją Luiz Felipe Scolari.

 

 Trochę klasy by się kolesiowi przydało. Straciłem do niego szacunek.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przed Wami najlepszy gracz drużyny Brazylii we wczorajszym meczu: ;)

 

10172695_10152423054802052_1524105152791

MVP !!! MVP !!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.