Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy wspaniałej naszej obronie. Oby na stałe w składzie byli. Piszczek, Szukała i Olkowski a na bank awansujemy na Euro.....za 4 lata. Panie Nawałka.....już lepiej było wystawić obronę Piasta Gliwice.....z całym szacunkiem dla lidera ekstraklasy


Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Ty sie znasz najlepiej ,)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Pewno nie ,ale dośc mam płaczków którym wszystko nie pasuje.

Gramy z mistrzem świata i to dobrze ,ale płaczek zawsze zostanie płaczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajmy gramy coraz lepiej to już inny poziom grania w naszym wykonaniu. Jeszcze klika zmian w defensywnie i w środku i kto wie. I gramy do końca to najważniejsze.

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno nie ,ale dośc mam płaczków którym wszystko nie pasuje.

Gramy z mistrzem świata i to dobrze ,ale płaczek zawsze zostanie płaczkiem.

Nie krytykowalem nikogo oprocz patalacha Grosickiego. Pilka nozna nie polega na zaangazowaniu a za to go chwalisz lecz na umiejetnosciach technicznych i skutecznosci. Grosik nie wyrosl ze zlobka w tych wzgledach. I az sie dziwie ze Twoja szacowna malzonka wie o tym lepiej niz Ty ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz

 

Wysłane z mojego Venue 8 3830 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niespodzianki nie było. Przegraliśmy. Ale jednak była niespodzianka. ;) - graliśmy zaskakująco dobrze. Nie było w żadnym razie obciachu, a biorąc pod uwagę dwumecz, bardzo honorowo wyszliśmy z rywalizacji z MISTRZAMI ŚWIATA, którzy zmiażdżyli Brazylię i nie tylko, całkiem niedawno. Gruzja zagrała dla nas (pozdrowienia dla Krystiana), więc jeżeli sami nie damy dupska, będzie ok. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ciesze sie ze nie bylo wstydu. Szkoda glupio straconych punktow z Irl i Szkocja ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo, brawo. Walczyli i to się liczy. Strzelili Niemcom bramkę na wyjeździe i mieli kilka szans na więcej. Obrona jakoś funkcjonowała. Brawa głównie dla Krychowiaka i Glika.

Ogólnie mimo rezultatu cieszę się z gry naszych zawodników. Brawa również dla Fabiańskiego, który wyciągnął kilka ciężkich piłek.

Oby tak dalej i awans mamy pewny

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykowalem nikogo oprocz patalacha Grosickiego. Pilka nozna nie polega na zaangazowaniu a za to go chwalisz lecz na umiejetnosciach technicznych i skutecznosci. Grosik nie wyrosl ze zlobka w tych wzgledach. I az sie dziwie ze Twoja szacowna malzonka wie o tym lepiej niz Ty ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Wybacz ,ale dla mnie Grosicki był jednym z naljepszych zawodników meczu!

Ale Ty skazałeś go jeszcze przed meczem!!!

Edytowane przez pirx65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabiański jest w formie to widać i jest szczęśliwcem choć i wszystkim trochę fart pomógł. Nie zmienia to faktu, że chce się naszych oglądać jak grają o kilka poziomów wyżej.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Grosicki zaprezentował się naprawdę dobrze. Na duży plus Milik, może nie był na pierwszym polane, ale prawie każdy kontakt z piłką pokazuje, że jest w formie (przyjęcia, przegląd pola, podanie do Grosickiego przed asystą), bardzo walczył Krychowiak, nieźle Rybus.

Generalnie gra lepsza niż wynik. Były słabsze momenty, ale nie wyszli na boisko z 3:0 w głowie, tylko walczyli, i to momentami bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ,ale dla mnie Grosicki był jednym z naljepszych zawodników meczu!

Ale Ty skazałeś go jeszcze przed meczem!!!

Wg mnie duzo lepszy byl Glik, Milik, nawet slaby Lewy, Fabianski, Neuer, Goetze, Muller, Swinczuch, gdzie tam za nimi Grosicki.

Grocicki oprocz asysty nie wniosl nic oprocz kalectwa i partactwa. A to nie lekkoatletyka i wyscigi na 100 bo pare razy pobiegl i spie....lil koncowke. Jest cienki jak barszcz.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny mecz był. Nie blokowali rozpaczliwie bramki. Gdyby wykorzystali 100% i walneli na remis przed przerwą mogłaby być niespodzianka. chłopaki grali na luza bo Gruzja dziś za nas zrobiła robotę.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy dozyje kiedys chwili kiedy nie bedziemy chwalic naszych za przegrany mecz? Przeciez to glupie.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegraliśmy, to fakt, ale nie z byle kim, w dodatku był to przeciwnik podrażniony i rządny rewanżu.

Za wynik należy się nagana, ale za progres w grze i przede wszystkim nastawienie mentalne i zapał do gry, chłopaków należy pochwalić.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydu nie ma, u mnie duma nawet :) Trochę szczęścia i mogło być remisowo a nawet...


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak błędów w obronie popełniamy zbyt dużo i nie mam na myśli tylko wczorajszego meczu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkimi co piszą że wstydu nie ma i progres widać, ale moim zdaniem największe słowa uznania nalezą się trenerowi, jednak to Nawałka okazał się najlepszym selekcjonerem od lat i to on postawił tą drużynę na nogi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Engela jeszcze nie pobil ;). Przypomne ze za Engela awansowalismy do MŚ z pierwszego miejsca ;). Gorzej ze potem w Korei grali za zaslugi a nie za forme i umiejetnosci. No i najwiekszy blad Engela ze nie wzial Franka.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dziś Holka nie zakończy przygody z euro 2016, ale niespodzianka ta cała grupa.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Holandii żałoba, Islandia na misZcza Europy hehehhehehe :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś masakra co się z nimi dzieje. Ja kibicuję Holandii od zawsze i żal mi ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.