Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na dobrą sprawę to Fabiański też nie błysnął. Nie wyciagnał nic. A czym mógł zabłysnąc to wpuścił.

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych golach nie mial nic do gadania a znowu Szkoci nie mieli bóg wie ile tych sytuacji żeby miał co wyciągać. Kilka razy dobrze na przedpolu, poprawny mecz.

Co do Peszko mam podobne zdanie, jednak Grosickiego cenię bardziej.

 

Dziś jednak wielki mecz Mączyńskiego, o którym miałem podobne zdanie jak o Peszko. Drugą zawalił chyba Pazdan, niepotrzebne kryjąc środek zostawiając Fletchera. Może to byl Glik ale i tak najbardziej zawinił wykonawca wolnego.

 

Dobrze że to wpadło na koniec, bo pod presją wygranej u siebie moglibysmy miec spętane nogi a z pozycyjnym to nam nie po drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba by zmienił, teraz musimy wygrać albo zremisować ale tylko 0-0 lub 1-1. Gdyż 1-1 było na wyjeździe. Każdy wyższy remis daje awans Irlandii.

Gdyby Irlandia zremisowała z Niemcami to każdy remis i oczywiście zwycięstwo dawałyby awans Polsce.

Fakt - nie pomyślałem o tym że 2-2 i wyższy  nas eliminuje  ;)

 

Edycja

Fabiańskiego trudno winić,  w obu sytuacjach były to tzw. strzały  nie do obrony.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zmian, to mieliśmy z kolegami wrażenie, że przy 1:2 bronimy wyniku.. Szczególnie dużo wniosła zmiana Warzywniaka (z Grosickim tworzyli duet marzeń).

 

Mnie się w tym meczu podobał (Lewandowski to w tym momencie klasa światowa) Mączyński i Glik, który w obronie grał przyzwoicie, no i wywalczył kluczowy rzut wolny.

 

Nie oglądałem powtórek, ale nie wiem czy przy ostatniej bramce kontaktu z piłką nie miał Fabiański


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz z netu trochę przesadzony Bo przez 30 min nie graliśmy na oślep a raczej utzrymywaliśmy się przy piłce. Szkoda że w tym okresie nie potrafiliśmy bardziej zdecydowanie i skutecznie wyprowadzać kontrataków. Wynik 1-0 z takimi walczakami jak Szkoci czy Ajrisze to żadna zaliczka. Ci goście z byle wrzutki potrafią zrobić gola a wrzucają do końca meczu. Szkoda że Krycha tak niedokładnie ( co najmniej kilka razy ) zagrywał . Mam nadzieję że Milik się wyleczy do niedzieli bo nie tylko potrafi wymienić kilka szybkich piłek z Lewym ale i wykończyć głową czy nogą . I w tym meczu chyba tylko on zagrywał prostopadłe do Lewego. To jest problem naszej kadry bo w Bayernie takie piłki może dostać od co najmniej kilku zawodników. Do tego takie sobie skrzydła ( szukający formy Kuba, Piszczek, ) nierówni - Grosik czy Peszko...jedyna nadziej że Robert potrafi i z niczego

Fabiański - hmm -dobrze że choć w ostatniej akcji miał kontakt z piłką bo mam wrażenie że on nie tak często jak Szczęsny wyciąga trudniejsze piłki.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie marze zeby nasi wymieniali tak podania jak w pierwszej polowie ale pod bramka rywala a nie swoja. Mamy, z pominieciem Grosickiego, przyzwoita pake tyle ze jest ich 10 ciu. Ci ktorzy wchodza z lawki to juz inna jakosc. Jodlowiec za Milika to jak zdjac Milika i nie wprowadzic nikogo.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przodu i wśrodku mamy dwóch takich zawodników którzy to potrafią a potrzeba 4-5. Utrzymywanie się przy piłce jest super jeśli kończy się bramkową okazją. Problem w tym że ci co wczoraj wymieniali z tyłu podania nie mieli tyle jakości żeby podejmować regularnie ryzyko zagrania szybkiej celnej piłki z użyciem lub pominięciem drugiej lini. Stąd zamiast dobić rywala w pierwszej połowie mamy thriller w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi i ostatni spam odnośnie konkursu ;)
 

Kto oglądał wczorajszy mecz będzie wiedział o co chodzi ;)
Proponuję ostatni zryw niczym reprezentacja Polski w 94 minucie w meczu ze Szkocją :)
Wy jesteście niczym Robert Lewandowski, ja w akcie rozpaczy pędzę w pole karne niczym Łukasz Fabiański
:)

Liczę na lajki

 

https://www.facebook.com/WarsawTattooConvention/photos/a.596153410428705.1073741827.595270797183633/1026401830737192/?type=3&theater

Odnośnie czy chce rzeczywiście taki tatuaż to jest rzecz wzgledna ;) Po prostu lubię wygrywać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie marze zeby nasi wymieniali tak podania jak w pierwszej polowie ale pod bramka rywala a nie swoja. Mamy, z pominieciem Grosickiego, przyzwoita pake tyle ze jest ich 10 ciu. Ci ktorzy wchodza z lawki to juz inna jakosc. Jodlowiec za Milika to jak zdjac Milika i nie wprowadzic nikogo.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Cóż tym razem zgadzam się w 100%..Grosicki był beznadziejny.

Ciekawi mnie natomiast czy cofnięcie się po świetnych pierwszych 10-15 minutach to decyzja Nawałki, czy obudziła się w piłkarzach charakterystyczna od lat mentalnośc ''jest dobrze-bronimy Jasnej Góry''.

Pocieszające jest to,że ostatnimi latami mecze o wszystko graliśmy na długo przed końcem eliminacji ,a potem były już tylko mecze o honor.

W niedzielę,w ostatniej rundzie mają los w swoich rękach.

Ja jednak wierzę,że się uda /oby tylko grał Milik/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Pocieszające jest to,że ostatnimi latami mecze o wszystko graliśmy na długo przed końcem eliminacji ,a potem były już tylko mecze o honor.

W niedzielę,w ostatniej rundzie mają los w swoich rękach.

Ja jednak wierzę,że się uda /oby tylko grał Milik/.

Ja też wierzę, że się uda, ale muszą grać tak, jakby walczyli o zwycięstwo. Żadnej gry na remis (0:0 czy 1:1), bo to się może zemścić. Poza tym, szkoda mi Holandii. Zawalili eliminacje koncertowo, a nie mieli trudnej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Kuba zagra od pierwszej,nie wydaje mie się żeby Olkowski był lepiej dysponowany, a gdzieś czytałem że to on zagra w wyjściowym.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli brak Milika, a co do braku Jodłowca to również jestem tego zdania co Kolega, że to duże wzmocnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:0 :D

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak :)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem Nawałki. Gramy u siebie i wystawia defensywny skład z jednym napastnikiem. Nie dziwne, że nie potrafimy wygrywać z przeciętnymi drużynami....I nie chcę być złym prorokiem.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Piotrze, powinni wyjsc z planem wdeptania ich w murawe na wlasnym stadionie. Przez 80 minut bedzie premiujacy nas awansem remis, a potem...

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak w całej reprezentacji jest dwóch co w tym samym meczu potrafi skutecznie i walczyć i gole strzelać. Bo dziś trzeba jednego i drugiego. Obyśmy wykorzystali wszystko co się uda w tej konfiguracji stworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiuuuuuu

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.