Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam nadzieję, że buki będą dzisiaj płakać po kretyńskich kursach jakie wystawili. Ok. 7 to potwarz i granie na Bayern przy 1,6 to głupota w najczystszej postaci.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:0 do przerwy. Przy tym wyniku dogrywka. Ja dalej obstawiam, że Atleti przejdą do finału. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od symulacji i prowokacji w tym meczu zęby bolą... 

Jak grają to aż się chce oglądać. Ale reszta... 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten niewykorzystany karniak się zemści. AM trochę gubią się z tyłu, sporo niedokładnych wybić itp. Z przodu narazie nic nie pokazali. Oby w dugiej połowie mecz zrobił się ciekawszy ...

 

1-1 !! Teraz będzie Ciekawie !

 

Dramaturgia godna finału :) Wyniki nie taki miał być ale AM wjechało do finału !! Torres niestety nadaje się już tylko do ligi Chińskiej lub MLS ...

Edytowane przez grembi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

IMO - błazenada. Sędzia gwiżdżący karnego za faul metr przed polem karnym, trener jednej z drużyn szturchający sędziego technicznego... Symulacje i gra na czas. Świetna promocja europejskiej piłki nożnej ;).

 

PS

Wynik przewidziałem ale mam absmak. ;)

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno było być karnego dla Bayernu (i było pudło). Nie powinno było być karnego dla Atletico (i też było pudło). Czyli w sumie (prawie) sprawiedliwie. Chociaż sędzia Turek w meczu Bayernu to prawie, jak sędzia-blondyn z Pegidy. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie udało sie strzelić na 3-1 :)

Może uda sie wygrać w przyszłym roku z nowym trenerem na ławce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

IMO - błazenada. Sędzia gwiżdżący karnego za faul metr przed polem karnym, trener jednej z drużyn szturchający sędziego technicznego... Symulacje i gra na czas. Świetna promocja europejskiej piłki nożnej  ;).

 

Akurat wybryki tego sędziego nie dziwią - nie pierwszy raz się "popisał".

 

Co do szturchnięcia Simeone, to o ile się nie mylę był kierownik drużyny, a nie sędzia techniczny.

Edytowane przez hołlin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, też coś pamiętam. ;).

Natomiast nawet za zwyzywanie, odepchnięcie czy uderzenie zawodnika własnej drużyny sędzia ma prawo dać czerwoną kartkę. Za odkopanie czy specjalne wybicie piłki po gwizdku - żółtą... 

Nie podobała mi się też dzisiaj nadmierna ekspresja Roberta Lewandowskiego. Od Przeglądu Sportowego na Twitterze Lewy dostał ocenę umiejętności aktorskich 3/10 ;).

Mam nadzieję, że jutro będzie więcej piłki. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma - jaki dzisiaj typujesz wynik? Pytam bo ostatnio Ci wchodza wyniki :)

 

Ja mam nadzieje ze Bayern sie przebudzi i przestanie klepac pilke bez sensu jak tydzien temu i awansuja do finalu.

 

Pewnie mi nie uwierzysz, ale wytypowałem dokładnie taki przebieg jaki miał miejsce. Jedyna moja pomyłka, to strzelec bramki dla Atletico, myślałem że to będzie Torres. Mam tu rozmowę na mesendżerze z kumpelm :lol:  :lol: :lol: Nie mogłem się oczywiście z Tapatalka zalogować żeby odpowiedzieć na Twój post... Gadka przy stanie 1:0 i po niestrzelonym karnym Bayernu. Mam nosa ostatnio, w sumie jak wygrywam u buka to tylko LM :) Wulgaryzmy ocenzurowane :D

 

lu6Nppq.png


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma! :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie typy na dziś ? Mam nadzieję, że mecz będzie ciekawszy niż ten tydzień temu. 

Ja typuję 2-1 i w finale derby Madrytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia ten dzisiejszy półfinał. Real z taką grą zostanie zjedzony przez Atletico bez popitki, i dobrze  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z dużej chmury mały deszcz ;). Ale znów derby Madrytu w finale. I Real nie jest IMO faworytem.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję MC tytuł najbardziej niezaangażowanego półfinalisty w historii. Coś jest jednak nie tak z tym systemem dopuszczającym totalną legię cudzoziemską w klubach, i Manchester City jest tego sztandarowym przykładem. Szkoda, że Pellegrini nie dał rady, bo to chyba sympatyczny gość. W finale pewnie Real wymęczy 1:0 - oby nie było nudów...


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przyznaję MC tytuł najbardziej niezaangażowanego półfinalisty w historii. Coś jest jednak nie tak z tym systemem dopuszczającym totalną legię cudzoziemską w klubach, i Manchester City jest tego sztandarowym przykładem. Szkoda, że Pellegrini nie dał rady, bo to chyba sympatyczny gość. W finale pewnie Real wymęczy 1:0 - oby nie było nudów...

A w 1/8 to jak zagrali? Przecież ich mecze, zwłaszcza domowy z Dynamem Kijów wiały nudą niesamowicie... Przeciw PSG było lepiej, fakt ale... 

U siebie w lidze wiele zespołów gryzie trawę, bije, kopie itp. do ostatnich sekund, w tym roku w pucharach pokazali to tylko The Reds przeciw BVB... Reszta, sorry, nawet pomimo półfinału MC, zwłaszcza po zobaczeniu wielu meczów z Anglii, muszę napisać, że miejscami to był piach bez zaangażowania.  

United nie wychodzą z grupy, wyrzuca ich Wolfsburg, jeden, ostatni mecz decydował. Arsenal słaby w grupie, 3-0-3, podrażnił, o ile pamiętam pewny już awansu, Bayern, by przegrać z kretesem w Monachium. Później trafił na Barcelonę. Chelsea wygrywa grupę i trafia na PSG... A tam oddaje mocno pola.

Coś tu nie tak... 

 

PS

A u nas w najbliższej kolejce Legia-Piast, mecz, który może decydować o mistrzostwie... 

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję MC tytuł najbardziej niezaangażowanego półfinalisty w historii. Coś jest jednak nie tak z tym systemem dopuszczającym totalną legię cudzoziemską w klubach, i Manchester City jest tego sztandarowym przykładem. Szkoda, że Pellegrini nie dał rady, bo to chyba sympatyczny gość. W finale pewnie Real wymęczy 1:0 - oby nie było nudów...

+pierdylion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak wrażenia po półfinałach LE ? Nie będzie "wewnątrzhiszpańskich" finałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście znam historię "Manco" Castro - rękę stracił w dzieciństwie na tartaku. Mam obszerny film z finału MŚ 1930 i widać parę razy, że wyróżnia się tym brakiem ręki. Swoją drogą, Urugwaj z lat 20. to jedna z najwybitniejszych drużyn w dziejach sportu - właściwie ma trzy mistrzostwa świata z rzędu, bo turnieje olimpijskie były wówczas jedynymi globalnymi rozgrywkami.

 

A co do pytania artisana - zdarzały się dominacje w Pucharach (Real, Ajax, Liverpool), ale teraz powtarzalność ogranicza się do wąskiego grona zespołów grających w kółko ze sobą... Mnie to nudzi. Chciałbym, żeby Atletico wygrało, powinni mieć ten puchar już w 1974 roku - ech, ten Schwarzenbeck...

 

A co myślicie o Aston Villi? Wróci, czy utknie jak dwa inne bardzo fajne i zasłużone angielskie kluby, NF i LUFC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nottingham już był w dołku jak przyszły złote czasy, czytaj kasiaste, stąd tak ciężko im sie odrodzic.

Spadkowicze z PremierLeague dostają jeszcze bodaj przez parę lat tzw. "spadkowe" więc AV myślę może się odrodzic stsounkwoo szybko, choc w II lidze tych spadkowiczów już trochę jest.

To jest też przyczyna że stare firmy nie mogą się odrodzic bez "wujków" z Azji.

 

Jeszcze co do AV to byli nad kreską te kilka lat moim zdaniem dzięki Benteke i jego sprzedaż ich ostatecznie pogrążyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, znanych nazw w Championship jest sporo... W tym kilku historycznych mistrzów Anglii. 

 

Trochę się wyjaśniło w ten weekend w Europie, ale emocje w Hiszpanii będą do końca, teraz już tylko korespondencyjnie pomiędzy Barceloną a Realem. 

Ciekawie jest w dole tabeli Bundesligi, dwie znane firmy, mistrzowie Niemiec w XXI wieku, są zagrożone spadkiem/barażami. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się w Londynie wyprawia to musk staje dopiero.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.