Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Juz zaczynałem sie martwić brakiem odzewu ale cieszę sie ze jestes Edmund :). Czekam na Twoje interesujące komentarze z Copy, a co Ibry to go nie lubię tak samo jak Jose wiec mam nadzieje ze MU spadnie z premier :P

 

 

Wysłane z Tapatal za pomocą telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Paweł :) cóż, ostatnio dużo obowiązków i mało czasu na pisanie na forum, ale Copa i ME jednak zobowiązują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W meczach z Hull i Boro pewnie coś strzeli, w poważniejszych - raczej nie.

 

Oj, myślę, że bardzo się mylisz. Anglia to może i nie przeciętna liga francuska, ale Ibrakadabra to nadal światowy top.

 

a co Ibry to go nie lubię tak samo jak Jose wiec mam nadzieje ze MU spadnie z premier :P

A kogo lubisz w takim wypadku? Pomijając sympatię, to jest dwóch wymiataczy. Można ich nie lubić za arogancję itd., ale na szacunek zasługują przeogromny.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

:)

- Zlatan w MU. Ciekawe, czy już gdzieś powiedział, że "zawsze marzył, żeby grać w tym klubie". W meczach z Hull i Boro pewnie coś strzeli, w poważniejszych - raczej nie.

Herezja, Zlatek królem strzelców w sesonie 16/17.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie zasługują

 

 

Wysłane z Tapatal za pomocą telefonu

A dlaczego nie zasługują? Zarówno Ibra jak i Mou to najwyższa liga. Według mnie top1 napastnik i top1 trener. Ciekawe jak się ta współpraca ułoży, bo nie sądzę, że któryś z nich odpuści na rzecz drugiego, ale na pewno dobrze ten ruch przemyśleli. Myślę, że zgoda będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna ogladac ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała postawa zawodników w trakcie nawałki ;) z Litwinami. Generalnie i przeogólnie. Jednak drybling Wawrzyniaka w 80:50 to turboosiągnięcie samo w sobie - w dodatku, prawie udany! 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są lepisi w tym meczu, np sędzia


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14b5elt.jpg  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych dwóch ostatnich meczach znów mam wrażenie że będzie wstyd na mundialu  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych dwóch ostatnich meczach znów mam wrażenie że będzie wstyd na mundialu   <_<

 

Na mundialu może i tak, ale nie nie wiadomo jak na EURO ;) Ja myślę, że limit bylejakości wyczerpali i będzie lepiej. Dwa słabe mecze i już wszyscy miauczą...

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast doszlifować pierwszy skład to Nawałka ciągła kombinuje i nic z tego nie będzie.

Chłopaki powinni te dwa mecze popykać że sobą a tak wejdą na Euro jak świeżynki i dwa pierwsze mecze wtopią a jak dobrze pójdzie to trzeci może zagrają o honor i jakoś wygrają.

Czyli to co zawsze + wyższa matematyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mundialu może i tak, ale nie nie wiadomo jak na EURO ;) Ja myślę, że limit bylejakości wyczerpali i będzie lepiej. Dwa słabe mecze i już wszyscy miauczą...

Wypraszam sobie! Ja szczekałem!  :P  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby to były dwa towarzyskie mecze z dobrym i słabym przeciwnikiem, ale powodów do pochwał to nie dali. Jakoś ta gała im się do nogi nie kleiła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Pecha też bo Błaszczykowski był blisko.

 

Wysłane z mojego Passport przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyczuwam w Waszych postach nutkę nieco sarkastyczną, delikatnie deprecjonującą umiejętności dryblerskie Wawrzyniaka. Mam nadzieję, że się mylę. Chyba jednak nikt nie zaprzeczy, że Pizdan był dzisiaj prawdziwym liderem ławy? ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjśc na malkontenta, ale nigdy nie miałem zaufania do Nawałki.  Dostał od losu piłkarzy z potencjałem jakiego do tej pory mało który miał. Przekonał mnie , że jest absolutnym amatorem. Jak można na mecz z Holandią na lewą obronę wystawić zawodnika prawonożnego? Efekt mieliśmy po kwadransie. Dziś Kapustka na prawej obronie... po co? A Cionek? ... bez komentarza...


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.