Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz to było z turnieju ICC?

W ogóle ktoś ogląda ICC ? bardzo fajny turniej - ja dziś Milan vs Liverpool mam nadzieje że wstanę, jak nie to nagrywam na wszelki wypadek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz to było z turnieju ICC?

W ogóle ktoś ogląda ICC ? bardzo fajny turniej - ja dziś Milan vs Liverpool mam nadzieje że wstanę, jak nie to nagrywam na wszelki wypadek ;)

nie, to mecz towarzyski na Ullevi Stadion w Goeteborgu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eleven dzis czwarta rano - cały turniej transmitowany jest na Eleven bardzo ciekawe mecze i zespoły absolutny top...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milik w Napoli za 32 mln ojro. To jest k.... szaleństwo. Ja już pominę dywagacje o przejściu Pogby do United- połowy tej kwoty nie jest warty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schalke za smarkacza 19lat ze Szwajcarii rzuciło 25 baniek. Patola te tansfery. Milik bardziej wart tych 32 niz starawy powoli Higuain 90, czy Pogba 120


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Kube oddali za 5 milonów do ligowego rywala, debile z zarządu BVB.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milik w Napoli za 32 mln ojro. To jest k.... szaleństwo. Ja już pominę dywagacje o przejściu Pogby do United- połowy tej kwoty nie jest warty...

 

Krygo, nie zawsze się z Tobą zgadzam jeśli chodzi o piłkę, ale tu - zgoda jest całkowita. Kwoty płacone za piłkarzy (i piłkarzom) są dziś absurdalnie wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kwoty są tragikomiczne. Zwłaszcza, jeżeli spojrzymy np. na to, że taki Leicester City zdobył mistrzostwo niezwykle trudnej ligi bynajmniej nie mając w kadrze piłkarzy z taką "ceną na metce". ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milik w Napoli za 32 mln ojro. To jest k.... szaleństwo. Ja już pominę dywagacje o przejściu Pogby do United- połowy tej kwoty nie jest warty...

Może to tak na zachętę, a nuż  się chłopak  zachęci i zacznie częściej trafiać do bramki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krygo, nie zawsze się z Tobą zgadzam jeśli chodzi o piłkę, ale tu - zgoda jest całkowita. Kwoty płacone za piłkarzy (i piłkarzom) są dziś absurdalnie wysokie.

;) Możemy się czasami nie zgadzać. Ważne, żeby potrafić zrozumieć, że ktoś inny na pewne rzeczy patrzy inaczej. Czasami ciężko, ale staram się. Dobra, bez filozofowania :D

 

Może to tak na zachętę, a nuż  się chłopak  zachęci i zacznie częściej trafiać do bramki :)

Bardzo pozytywny chłopak i ja go lubię i wiem, że potrafi, ale musi ustabilizować formę. W tej chwili nie jest tyle wart. No, ale może italiańce widzą ten potencjał i on został opłacony. Dla mnie ostatecznie to głupota, ale fakt nie tak wielka jak Higuain w Juve jak wspomniał @Kosma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Gonzalo Higuain jest wart 90mln euro to ile warci są Messi, Cristiano, Neymar czy inny Lewandowski? 500mln? Higuain jest obecnie najlepszym napastnikiem we Włoszech, ale tylko z powodu braku innych napastników w tym kraju. 

 

 + ligę włoską oczywiście mam na myśli

Edytowane przez pitzmaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pofarciło się w 100%, może w stolicy zobaczymy piłkarskie potęgi Europy na jesieni :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już raz się sami poniżyli z Celtic i się nie zakwalifikowali. Jak teraz nie przejdą do fazy grupowej to przebiją swoje dotychczasowe "osiągnięcie"... Po prostu muszą- nie ma innej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już raz się sami poniżyli z Celtic i się nie zakwalifikowali. Jak teraz nie przejdą do fazy grupowej to przebiją swoje dotychczasowe "osiągnięcie"... Po prostu muszą- nie ma innej opcji.

Poniżyli to Celtic - piłkarsko, zbłaźnili się działacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżyli to Celtic - piłkarsko, zbłaźnili się działacze

Przecież oczywiste, że chodziło mi o Legię jako całość, klub. Bo co zrobili na boisku piłkarze wszyscy widzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Gonzalo Higuain jest wart 90mln euro to ile warci są Messi, Cristiano, Neymar czy inny Lewandowski? 500mln? Higuain jest obecnie najlepszym napastnikiem we Włoszech, ale tylko z powodu braku innych napastników w tym kraju. 

 

 + ligę włoską oczywiście mam na myśli

Higuain w tej formie jaką prezentuje jest oczywiście za CRM i Messim,ale na napewno na poziomie Lewego czy Neymara ,podziwiałem go w poprzednim sezonie a ogladałem chyba wszystkie mecze Napoli na Eleven jaki miał przegląd pola ,drybling i balans plus strzał za pola karnego , dla mnie absolutny top w dodatku 35 bramek w poprzednim sezonie nie bierze się z nikąd patrzac jak sie gra we Wloszech i porównując do 18 bramek drugiego sfrzelca Dybali ,super transfer, cen nie komentuje bo są dla mnie chore czy to 90 za Higuaina czy 100 za Pogbe czy 18 za Zielińskiego który fakt ma świetny zryw i balans ale ludzie nie 18mln,no ale obecny trener Napoli Sari go uwielbia i widzi w nim wielką gwiazdę - oby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, dosyć słuszny był komentarz któregoś z dziennikarzy telewizyjnych, który przytaczając słowa Milika, że przeszedł on do klubu z wielkimi tradycjami, etc. powiedział, że Milik raczej odszedł z klubu o dużo większych tradycjach. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.