Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, za wcześnie... Kto tam grafik układa?

A dziś Lewandowski zrobił Milika ;). Z 4 metrów nad poprzeczką. Pomimo tego kiksu był najlepszym graczem swojej drużyny. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro o 13:30 w Manchesterze 172 derby miasta

Pep i Mou naprzeciw siebie ! :)

Ehh.. Będę w robocie.. I to jeszcze sam z własnej woli wziąłem sobotę. Kibicuję Mou, Zlatanowi i reszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, za wcześnie... Kto tam grafik układa?

A dziś Lewandowski zrobił Milika ;). Z 4 metrów nad poprzeczką. Pomimo tego kiksu był najlepszym graczem swojej drużyny. 

Miał jeszcze drugą "setkę", nawet lepszą! W punktacji kanadyjskiej dobrze ale skuteczność cieńka dzisiaj... 

Edytowane przez markali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. Będę w robocie.. I to jeszcze sam z własnej woli wziąłem sobotę. Kibicuję Mou, Zlatanowi i reszcie.

Manchester ma tylko jeden godny uwagi klub i cieszę się, że zdajesz sobie z tego sprawę :D Pokibicuję za Ciebie ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manchester ma tylko jeden godny uwagi klub i cieszę się, że zdajesz sobie z tego sprawę :D Pokibicuję za Ciebie ;)

To tak samo jak Madryt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh ten Kevin. Krygo, kupon poleciał ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drużynom z Manchesteru nie potrzebne są drugie linie ...niezłe tempo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem na transmisję ;).

Chaotyczny mecz, w bardzo dobrym tempie. No i pełno w nim było koszmarnych błędów po obu stronach... Sędzia się dostosował, IMO. Karny i czerwona kartka dla Bravo za faul na Rooney'u powinna być. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manchester ma tylko jeden godny uwagi klub i cieszę się, że zdajesz sobie z tego sprawę :D Pokibicuję za Ciebie ;)

No, odważna opinia. Ja mam wielu znajomych w Manchesterze (rodowitych Anglików), byłem tam wielokrotnie i w mieście panuje generalnie opinia, że City to klub miejski, ale United to głównie klub mieszkańców z okolicznych wiosek i miasteczek. Zaznaczam, że osobiście mi to całkowicie, excuse moi, zwisa. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj coś jakoś dzień podwórkowych zagrań w obronie w Anglii... ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie w momencie faulu na Rooneyu sędzia Mark Clattenburg miał skierowany wzrok ale faul był ewidentny czyli karny i być może gol

co do podziału Manchesteru na czerwony i niebieski to moja opinia jest taka, że jeżeli The Citizens pograją jeszcze z 50 lat na podobnym jak teraz wysokim poziomie i zdobędą jeszcze kilka trofeów to wtedy będzie można jakoś te kluby porównywać, ale póki co to tak jakby porównać gówno z twarogiem - przepraszam, że tak dosadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że osiągnięcia (trofea) MU mają nieporównywalne. Ale nie o tym pisałem. W samym mieście, City mieli więcej kibiców nawet wtedy, kiedy grali w niższej klasie rozgrywkowej. To jest taki jakby "kult" - trochę (chyba), jak u nas kiedyś sytuacja Wisły i Cracovii.

 

EDIT: Faul na Rooneyu był bez dwóch zdań - powinien być karny.

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, odważna opinia. Ja mam wielu znajomych w Manchesterze (rodowitych Anglików), byłem tam wielokrotnie i w mieście panuje generalnie opinia, że City to klub miejski, ale United to głównie klub mieszkańców z okolicznych wiosek i miasteczek. Zaznaczam, że osobiście mi to całkowicie, excuse moi, zwisa. :)

Taa, to zupełnie tak samo jak w polskim manchesterze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, odważna opinia. Ja mam wielu znajomych w Manchesterze (rodowitych Anglików), byłem tam wielokrotnie i w mieście panuje generalnie opinia, że City to klub miejski, ale United to głównie klub mieszkańców z okolicznych wiosek i miasteczek. Zaznaczam, że osobiście mi to całkowicie, excuse moi, zwisa. :)

Mało tego kibice City nie pochwalają tego że klub jest w rękach szejków którzy szastają kasą na lewo i prawo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, odważna opinia. Ja mam wielu znajomych w Manchesterze (rodowitych Anglików), byłem tam wielokrotnie i w mieście panuje generalnie opinia, że City to klub miejski, ale United to głównie klub mieszkańców z okolicznych wiosek i miasteczek. Zaznaczam, że osobiście mi to całkowicie, excuse moi, zwisa. :)

Może i jednoznacznie przedstawiłem swój punkt widzenia, nie mam znajomych na miejscu i nad czym głęboko ubolewam nie byłem nigdy na Old Trafford, ale chciałbym zauważyć, że $ity póki nie dostało petrodolarów było w zasadzie nikim. Zaczęli cokolwiek osiągać po gwałtownym przepływie gotówki. Jak nie pochwalam wydawania chorych pieniędzy na piłkarzy to United jednak zapracowało na swoje zakupy w zupełnie inny sposób, a przekrój społeczeństwa wśród kibiców nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Do City nic nie mam, ale nie mieli osiągnięć od zera. Przynajmniej za moich czasów. Zauroczyłem się w diabełkach jako dzieciak oglądając sezon 98/99, a zakochałem na finale LM z Bayernem. Tak, żeby była jasność. Peace ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś doda, w kwestii kibicowania, bo mam dziwne podejście do tego problemu  :P  nie kibicuje klubom tyko piłkarzom i trenerowi, więc zdarza mi się sezon że kibicuje MU czy RM ale bywaję sezony tak jak teraz gdy w MU trenuje Mu a na boisku gra Ibra i złoto-czarny Paul których po prostu nie lubię i wtedy kibicuje z całego serca drużynie Pepa :) 

powiem więcej od dziecka chodziłem na Legię ale gdy trenerem był Smuda posłuchałem jego słów i wypier...liłem na Konwiktorską  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.