Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bart8

Odnośnie "afery" w naszej reprezentacji. Chyba wiadomo kto zabalował przed meczem z Armenią.

Pytania dziennikarzy i Teodorczyk :D

 

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem za radą niektórych Kolegów W CAŁOŚCI mecze: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa oraz Górnika Łęczna - Arka Gdynia. Niestety, poza szyderstwem, a, w najlepszym razie, pełną wisielczego sarkazmu zgryźliwością na ogromnym poziomie ogólności, nie jestem w stanie (no, cóż, muszę to przyznać - po prostu nie potrafię) powiedzieć nic konstruktywnego na temat tych spotkań. Nawet pomimo tego, że w obu zastosowano wiele niekonwencjonalnych rozwiązań taktycznych (w takim sensie, że nie widziałem ich w żadnym z kilkuset obejrzanych na przestrzeni ostatnich lat meczów lig niemieckiej, angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej, czy francuskiej) - takich, jak chociażby atak pospolitego ruszenia sześciu zawodników na jednego przeciwnika wyraźnie potykającego się o piłkę, czy też pad podłokciowo-przedramienny po delikatnym muśnięciu przeciwnika w celu zdobycia rzutu karnego (wykonany perfekcyjnie). W zakresie indywidualnego wyszkolenia technicznego, sądząc przynajmniej na podstawie ww. dwóch meczów, Ekstraklasa wciąż stanowi niedościgniony wzór komizmu w stylu starego, dobrego Groucho Marxa. Ostatecznym natomiast dowodem na to, że to nie przelewki, ale sport dla prawdziwych, twardych mężczyzn, stanowił widoczny na zbliżeniach, pełen tołstojowskiej dramaturgii widok przekrwionych oczu niektórych piłkarzy o dźwięcznie brzmiących nazwiskach, pokazujący bez cienia wątpliwości nawet największym niedowiarkom, iż piłkarze polskiej ligi trenują bez wytchnienia, od rana do nocy i z powrotem. ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz Pogoń - Legia, jak na standardy naszych rozgrywek, był widowiskiem ;).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie właśnie odniosłem wrażenie. ;) Ale w tej chwili oglądam Zagłębie - Lechia i przed chwileczką miał miejsce mały peszek. ;) Gdyby nie on, Lechia prowadziłaby 3:0 - niełatwo jednak strzelić bramkę z pięciu metrów atakując trzech na dwóch. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Urugwaj wywiózł cenny punkt z ciężkiego terenu, ojczyzny Pablo Escobara nr 1.

 

p.s.

jeśli chodzi o Escobara, a właściwie Escobarów i piłkę, polecam "The Two Escobars":

 

 

Zabili Escobara/piłkarza  za samobója.

 

Edit W serialu Narcos też o tym wspominają http://www.filmweb.pl/serial/Narcos-2015-680486#

Edytowane przez Iceberg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o godzinie 21 ligowy klasyk w Anglii ;)

Oglądamy ale ja jeśli pozwolisz za Redsami będę dzisiaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień macie Chelsea w rozkładzie jazdy, ciekaw jestem co tam się będzie dziać. Na szczęście będę już w domu, to sobie spokojnie popacze jak człowiek, z browarem :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem tylko statystyki, Liverpool chyba przeważał?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważali, ale w drugiej połowie. Generalnie mecz fatalny. Zagłębie - Lechia się oglądało z przyjemnością, a to........ Przykro mi bo czas mija, tona pieniędzy wydana, a Mou za dużo nie zdziałał... Ciężkie jest życie kibica. Pozostaje wierzyć, że to się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, w zagranicznych ligach nie ma fatalnych spotkań a liga angielska , tak twierdzą wszyscy eksperci, jest najlepsza na świecie...nudna i słaba to jest nasza ekstraklasa ;-) ...ale refleksu trzeba patyczakowi zazdrościć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia nawet nieźle się prezentowała w pierwszej połowie.

 

Natomiast polscy pseudokibice zaprezentowali się na ulicach Madrytu jeszcze przed meczem. Powinni wystrzelić to bydło w kosmos - żeby nie wracało do Polski <_<

Edytowane przez Crimson79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 70 minuta i grający na maksimum swoich możliwości Real prowadzi zaledwie 4:1. W dodatku duma najbardziej ekscytującej z lig Europy atakuje raz za razem. I był słupek. I karny. I nie wszystkie strzały Realu były celne. Czyli sukces. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie lubię tego pseudośmiesznego tonu z Twojej strony. Mam nadzieję, że nikogo poza sobą nie bawisz taka gadką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.