Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Mądry, dojrzały mecz Polaków :) tak się zdobywa awans na mundial.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, musieliśmy mecz w dniu niepodległości zagrać żeby Nawałka grał do końca o zwycięstwo, choć jak wprowadził Mączyńskiego za Linettego myślałem że koszmary wracają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale Linetty grał piach, więc gorzej być nie mogło. Nie licząc początku drugiej połowy cały mecz pod kontrolą, brawo.

@Kosma nie wiem czy widziałeś jakiś z ostatnich meczów puszkina w Lechii, ale gra ostatnio świetną piłkę i będę go bronił jak lew.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Piękny prezent na 11 listopada  :). 3:0 z Rumunią i 1 miejsce w grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale Linetty grał piach, więc gorzej być nie mogło. Nie licząc początku drugiej połowy cały mecz pod kontrolą, brawo.

@Kosma nie wiem czy widziałeś jakiś z ostatnich meczów puszkina w Lechii, ale gra ostatnio świetną piłkę i będę go bronił jak lew.

Nie widziałem, bo nie oglądam polskiej piłki, mam 30 lat i szanuje swoje oczy Ale skoro tak mówisz, to wierze że jest dobry... na krajowym podwórku.

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka ładna strona nr 300 to też się wpiszę ;)

 

a ich grę i zachowanie na stadionie, dobrze, że im napykaliśmy w tak dobrym stylu - w myśl zasady, że najlepsze zakupy (również zegarkowe) to na kacu  :P  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, musieliśmy mecz w dniu niepodległości zagrać żeby Nawałka grał do końca o zwycięstwo, choć jak wprowadził Mączyńskiego za Linettego myślałem że koszmary wracają...

Zaszokował pewnie cały naród wpuszczając napadziora za pomocnika. Zielinski swietny mecz, kilka meczy w Napoli dalo mu mnostwo pewnosci siebie, a tego mu brakowalo. Strzaly z dystansu, dlugie podania, kombinacja. Jest git. Krycha straszne drewno, znowu przewaznie gral do tylu. Jak sie nie dogada z kolczem powinien zabiegac o wypozyczenie. Jak dalej bedzie grzal lawe, to sie juz moze nie pozbierac.

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, Krycha gra nadal bez czucia, za wolno, do tylu, podania nawet te krótkie albo za mocne albo za słabe...na szczęście dziś ustawieniem i odbiorem imponował cały zespół - pressing po stracie był książkowy - czasem Rumuni nie zdążyli 3 piłek wymienić a my ją wygarnialiśmy. Wiele wygranych drugich piłek czy na wyprzedzenie. Piszczek - profesor - w jednej chwili wychodzi na skrzydle z piłką spod presji 3 rywali by za moment po sprincie przez pół boiska skasować kontratak. I cały zespół często grał z pierwszej piłki...to pocieszające że nawet w drugiej połowie kariery mogą się jeszcze rozwijać.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... na krajowym podwórku.

Pomijając wydźwięk Twojej odpowiedzi to kogo więcej potrzeba na Rumunię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11. 11 w 11 minucie, zawodnik z numerem 11 strzelil bramkę :)

post-38299-1478937550,4097_thumb.jpg

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.