Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Może mają wspólny budżet a konto finału Real - Barca...ale jutro to będzie potrzebna extra premia dla czarnych żeby przepchnąć Blau Grana...

Strzelić 4 bramki Juve będzie bardzo trudno. Dopóki walczysz to jesteś zwycięzcą. Niestety szanse na awans Barcy są znikome. Juve traci bardzo mało bramek. Liczę na to, że niezależnie od wyniku, to będzie ładny i ciekawy mecz. A już w najbliższą niedzielę El Clasico .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Lewy poza strzelonym jak zwykle zawodowo karnym nic nie pokazał tak naprawdę i zszedł przed końcem regulaminowego czasu.

Lewy grał z kontuzją podobnie jak Hummels. Dla nich mecz do zapomnienia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem optymistą, i tak dobrze że wynik jest podawany po meczu :)

Jest zabawa, jest ....

Gorzej gdy zaczną podawać przed meczem, wtedy nie bedę ogladał :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelić 4 bramki Juve będzie bardzo trudno. Dopóki walczysz to jesteś zwycięzcą. Niestety szanse na awans Barcy są znikome. Juve traci bardzo mało bramek. Liczę na to, że niezależnie od wyniku, to będzie ładny i ciekawy mecz. A już w najbliższą niedzielę El Clasico .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Lewy grał z kontuzją podobnie jak Hummels. Dla nich mecz do zapomnienia.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No mecz będzie ...jak do przerwy Barca odrobi co najmniej 1 bramkę...jak nie, to czekają nas męki do pierwszej kontry Juve... a później nudy :-(

A Lewego szkoda...od dawna nie miał wybitnego meczu z topowym przeciwnikiem ...tu mógł pokazać Ronaldo że czas na zmianę warty...ale z popsutym barkiem i z blokadą w głowie to słabo się walczy z podwojonym kryciem agresywnych obrońców...ktoś przed meczem opowiadał że Lewy dopracowuje każdy swój słabszy punkt ( ostatnio stałe fragmenty ) - no to mógłby poćwiczyć dryblingi 1/1 bo przy dwóch plastrach to on sobie samym ustawianiem za dużo nie pogra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juventus vs Real w finale I puchar dla tego pierwszego :) ot, tak mi się wymarzyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz do potórzenia.

Inaczej to uznawanie oszustwa.

W innym przypadku odszkodowanie dla Bayernu.

 

Bez powtórek video to szkoda to oglądać.

Oszuści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia dał więcej strzałów niż Bayern :D ,

ale co by nie gadać real był lepszy, lewy może po kontuzji ale chyba nie nóg - i biegać mógł - a wyglądało, że nie mógł :wacko: .

Chyba nie było żadnej kontry Bayernu zakończonej strzałem, samych strzałów na bramkę też jak na lekarstwo, do 16-ki i stoją i patrzą  :blink: i kiwaja i tracą i d..pa.

Kibicowałem Bayernowi, ale nie pokazali wielkiego futbolu.

Po czerwonej kartce Lewy jednak zamiast schodzić mógł się cofnąć a nie stać na szpicy, bo już w dziewięciu to się całkiem nie da grać.

Zmiana nie dała kompletnie nic a lewy zawsze mógł strzelić z tzw. niczego.

Ale to trzeba biegać. 

 

podsumowyjąc:

- sędział (pseudonim "szczęście" - bo szczęście sprzyja lepszym :) ) - do d..py

- bayern słabo

- real wykorzystał wszystko co mu dano


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w morzu, nie oglądałem ale to może i dobrze bo bym chyba telewizor za okno wyjebal, z tego co czytam po meczu. Dziś do kompletu wydruku awans Barcelony i szafa gra, też nie zobaczę niestety, a może i dobrze ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi BVB, mecz tydzień temu nie powinien się odbyć. Dzień po zamachu chłopom pewnie jeszcze w uszach brzęczało, a tu kazano im silne Monaco podejmować. Też cos mocno nie tak jest w tym wszystkim, meczu nie widziałem ale czytałem, że tanio skóry nie oddali mimo wszystko.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym meczem Borussi sprzed tygodnia to ponoć jest tak, że tylko sobie mogą być wdzięczni bo ze strony klubu nie było stanowczego "nie" na rozgrywanie meczu nazajutrz i poszło... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Tuchel mówił, że dostał przykaz od FIFA i koniec kropka.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieżyjący, wybitny biznesmen, Jan Kulczyk, zwykł mawiać: "Najważniejsze na drodze do zrobienia fortuny to rozsądnie wybrać sobie rodziców". A jak to jest z sędziami...? ;)

https://www.thesun.co.uk/sport/football/3361538/barcelona-vs-juventus-referee-bjorn-kuipers-luis-suarez-bite/


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Favolosi campioni la leggenda del calcio. Forza JUVE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki padają na murawę jak..., chciałby się powiedzieć jak zawsze. Sędzie na szczęście nie nabiera się na teatrzyk.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona bez polotu, chyba będzie koniec rozgrywek.

Borusja zaczyna odrabiać. 2-1.

Jak tu dwa mecze oglądać jednocześnie


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w morzu, nie oglądałem ale to może i dobrze bo bym chyba telewizor za okno wyjebal, z tego co czytam po meczu. Dziś do kompletu wydruku awans Barcelony i szafa gra, też nie zobaczę niestety, a może i dobrze ?

Kosma i dobrze ze nie oglądałeś bo tylko ciśnienie skakało :(

Półfinały bez niemieckich drużyn w tym roku bo i BVB dzisiaj bez rewelacji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piszczu zje...ł i mają pozamiatane


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i tak miało być ;). Brawo Juventus, brawo Monaco. Jestem usatysfakcjonowany. 

A Barca, cóż, imo rozczarowanie dziś. Taktyka na chaos. 3000000 strzałów... niecelnych, nieprzygotowanych, chaotycznych. Jeden strzał celny i ze dwa groźne, bliskie pudła.

Juventus spokojnie mógł skończyć zawody wcześniej, zabrakło dokładności. Ale obrona, pierwsza klasa. 

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi się podoba to Monaco. Coś świetnego. Chyba nikomu (po United ;) ) nie kibicowałem tak mocno, aby zdobył to trofeum. Mogą objechać każdego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Kamil chyba tylko w najpiękniejszych snach mógł widzieć siebie z takiej sytuacji w tym  momencie sezonu. Mogą zdobyć trzy trofea, ale puchary wiadomo, niepewnie, a w lidze na równi z PSG, ale mecz do tyłu. Spier..lą końcówkę sezonu i zostaną z niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Barca walczyła, ale w sporcie jak w życiu - czasem się wygrywa, czasem przegrywa. Dziś Juventus był lepszy w tym sensie, że znalazł sposób na FCB. Następne trudne spotkanie już w niedzielę. Gramy wyjazdowy mecz z Realem i pewnie znowu będzie ciężko, szczególnie, że prawdopodobnie nie zagra Neymar. Barca ma 3 punkty straty do Realu więc bezpośredni mecz musi wygrać zwłaszcza, że Real ma do rozegrania jeszcze mecz zaległy z Vigo. Szkoda, że Blaugrana nie wykorzystali potknięć Realu i przegrali z Malagą oraz z Deportivo La Coruna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi się podoba to Monaco. Coś świetnego. Chyba nikomu (po United ;) ) nie kibicowałem tak mocno, aby zdobył to trofeum. Mogą objechać każdego. 

 

 

Daje kciuk lewej dłoni i mały palec prawej, że gdyby nie te bomby i idące za tym zmiany w psychice piłkarzy, Monaco by dziś było poza rozgrywkami. BVB mimo takiego bagażu emocjonalnego i tak potrafiło kąsać. No nic, trzymam kciuki teraz za Glika i spółkę. Kiedy półfinały ??? Daj Boże żebym w domu był.

Ok, już mam. Pierwsze mecze oglądam, chociaż tyle :)

 

 

"

Kiedy mecze 1/2 finału Ligi Mistrzów?

Spotkania zostaną rozegrane na przestrzeni tygodnia na początku maja. Pierwsze mecze 1/2 finału LigiMistrzów odbędą się 2 i 3 maja, natomiast rewanże zaplanowano na 9 i 10 maja"


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.