Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

no ale swoich chłopaków chyba na mecze MŚ weźmiesz na Widzew - pierwsza impreza piłkarska rangi MŚ w Polsce - będą mieli pamiątkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

no ale swoich chłopaków chyba na mecze MŚ weźmiesz na Widzew - pierwsza impreza piłkarska rangi MŚ w Polsce - będą mieli pamiątkę

Przynajmniej starszego, bo młodszy póki co nie łyknął "bakcyla"  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi się poczucie humoru spsuło, ale o ile klimat Peszki mnie generalnie bawi, to powyższe zachowanie uważam za szczyt buractwa... :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peszko dał sie sprowokować, do tego nie trafił w piłkę i wyszło jak wyszło.

 

Co do naszej reprezentacji, dać więcej szans na grę młodszym, ambitnym z polskiej ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, sportowo/piłkarsko Sławomir Peszko jest wielkim, reprezentacyjnym nieporozumieniem. Ale to nie usprawiedliwia takiego chamskiego zachowania, bo według mnie tu wyraźnie przekroczono granicę między grubszym żartem, a próbą poniżenia gościa. Nevermid.

 

Natomiast chyba nie myslisz, że on faktycznie nie trafił w piłkę..? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trafił będąc na rauszu / w ostatniej chwili się rozmyślił / chciał w ten sposób postraszyć kibiców przeciwnej drużny co słabo  mu to wyszło.

 

 

 

 

UEFA ogłosiła kolejne zmiany w regulaminie rozgrywek klubowych, które będą obowiązywały od kolejnego sezonu. Dotyczą zarówno Ligi Mistrzów, jak i Ligi Europejskiej.

Czwarta zmiana w dogrywce. "Czwarty zmiennik (...) będzie mógł wystąpić w meczach fazy pucharowej podczas dogrywki. Nie ma to wpływu na pozostałe trzy zmiany".

Szersza kadra na finały. "Wyłącznie na finały Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej oraz Superpuchar Europy będzie można powołać 23 zawodników (zamiast 18, jak to jest w pozostałych przypadkach). To pozwoli 12 zmiennikom (zamiast siedmiu) usiąść na ławce rezerwowych podczas tych finałów. Da to klubom, a w szczególności trenerom, więcej elastyczności odnośnie zmian i ułatwi zarządzanie składem na najważniejsze spotkania".

Nowe godziny rozpoczęcia meczów w LM. "Mecze Ligi Mistrzów (play off, faza grupowa, 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały i finał) będą rozpoczynać się o godz. 21:00. Jednak każdego dnia meczowego dwa wtorkowe i dwa środkowe spotkania zaczną się o 18:55. Wszystkie mecze ostatniej kolejki rozgrywane będą równocześnie."
Nowe godziny rozpoczęcia meczów w LE. "Mecze Ligi Europejskiej będą rozpoczynać się o 18:55 i 21:00. Godziny rozpoczęcia będą podane zgodnie z losowaniem".

Do trzech nowych zawodników zimą. "Kluby będą mogły zarejestrować trzech nowych zawodników po zakończeniu fazy grupowej (...)"

Naszywki dla zwycięzców LE. "Tak jak to jest w przypadku LM, od sezonu 2018/2019 zwycięzcy LE (lub Pucharu UEFA), którzy triumfowali trzy razy z rzędu lub pięć raz w ogóle, będą mogli nosić na rękawkach koszulek naszywki dla wielokrotnych zwycięzców. Jedynym zespołem do tego uprawnionym będzie na razie Sevilla (triumfator z 2006, 2007, 2014, 2015, i 2016 roku)".

http://www.sport.tvp.pl/36556964/lm-zmiany-zatwierdzone-dobre-wiesci-dla-trenerow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uh... :D

 

I ostatecznie 3:2. :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koreańczyk potrafi nie tylko szybko biegać ale wymieniając szybkie, celne podania na raz, wyjść spod pressingu, stworzyć przewagę w dowolnej strefie boiska, prostopadle podać w nasze pole karne. Postraszyli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem ze stadionu - powiem tak, grę Ziela warto pooglądać sobie na żywo - i w ogóle nie chodzi mi tu o bramkę na 3.

 

Gość ma taką technikę i lekkość gry, że na prawdę robi wrażenie - ustawianie się na boisku itd.. ja wiem, że to wiadomo od zawsze i każdy się nim co jakiś czas jara - ale ja z ekranu TV tego nie dostrzegałem


11266160_IMG_20180327_203751.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kibiców mamy coraz cichszych...kiedyś to był doping...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denver, siedziałeś dokładnie po przekątnej do mnie ;)

Ja prdle jak ja zmarzłem  :huh:

 

Ogólnie stadion mnie rozczarował nieco, ujme to tak: odpicowany, wytrenowany i taki podpompowany, ale tu nie ma z czego uderzyć... (coś jak Tomek Adamek). Cięzo będzie wskrzesic dawną legendę.

Największą porażką zas jest organizacja komunikacji. To jest tragedia. TRAGEDIA. Kto sie skusił na zapewnienia ile to darmowej komunikacji w systemie ciągłym podstawią, ten dziś bluzagał na czym świat stoi. WSTYD :(

 

PS. mecz jak mecz, mało walki, fajnie że kilka bramek wpadło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denver, siedziałeś dokładnie po przekątnej do mnie ;)

Ja prdle jak ja zmarzłem :huh:

 

Ogólnie stadion mnie rozczarował nieco, ujme to tak: odpicowany, wytrenowany i taki podpompowany, ale tu nie ma z czego uderzyć... (coś jak Tomek Adamek). Cięzo będzie wskrzesic dawną legendę.

Największą porażką zas jest organizacja komunikacji. To jest tragedia. TRAGEDIA. Kto sie skusił na zapewnienia ile to darmowej komunikacji w systemie ciągłym podstawią, ten dziś bluzagał na czym świat stoi. WSTYD :(

 

PS. mecz jak mecz, mało walki, fajnie że kilka bramek wpadło :)

No kocioł już nie wróci (atmosfera). Stadion mi się podoba. Oglądało mi się też fajnie (choć miałem spore obawy bo za bramkami - ale może zaprocentowało to że 4 bramki w moją stronę wpakowali..)

 

Komunikacja porażka. Ja zapylałem z buta praktycznie spod spodka i na styk zdążyłem na hymn.

 

Miałem już plan przy 2:0 że 5 minut przed końcem uciekam bo nie mam ochoty znowu iść godzinę do auta. O mały włos straciłbym 3 bramki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, to tam jest bieżnia...umknęło mi w TV. Czyli szykujemy się do ...olimpiady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kibiców mamy coraz cichszych...kiedyś to był doping...

 

 

To już w 2012 stwierdziłem na euro

 

To nie kibice są cichsi. To brak zorganizowanego dopingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prawda, ale fakt, że jak kiedyś chodziłem na Śląski to cały stadion był pijany :P:D.. i jak na weselu, albo się trafi ekipę co się bawi bez alko, albo podpiera ściany. Obecnie na stadionach właśnie 3/4 ludzi podpiera ściany.  Jak już ten tłum ryknął to aż ciarki przechodziły, ale większość meczu to takie mrowisko było z kilkoma próbami podjęcia prawdziwego dopingu.

 

@desmo bieżnia jest i to sprawia wrażenie super jakości. Jak się jakiś meeting lekkoatletyczny trafi to się na Śląski na pewno wybiorę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kibice są cichsi. To brak zorganizowanego dopingu.

Efekt faktu że co najmniej połowa z nich to przypadkowi goście od sponsorów, konkursów radiowych czy rodziny działaczy OZPN którzy nie śpiewali nigdy na meczu ligowym ani jako dzieci ani tym bardziej poważni dorośli. Jest bezpieczniej ale nudno jak na turystycznych Camp Nou czy Santiago B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 Jest bezpieczniej ale nudno jak na turystycznych Camp Nou czy Santiago B

Czy to oznacza, że według Kolegi ciekawie robi się dopiero wówczas, gdy zaczyna być niebezpiecznie? Ja tam kilka razy byłem na meczu, gdzie najpierw w ruch poszły krzesełka, a poza stadionem płyty chodnikowe i taki dreszczyk emocji nie do końca mi odpowidał  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny bronił w pierwszej połowie i to nas uratowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prawda, ale fakt, że jak kiedyś chodziłem na Śląski to cały stadion był pijany :P:D.. i jak na weselu, albo się trafi ekipę co się bawi bez alko, albo podpiera ściany. Obecnie na stadionach właśnie 3/4 ludzi podpiera ściany.  Jak już ten tłum ryknął to aż ciarki przechodziły, ale większość meczu to takie mrowisko było z kilkoma próbami podjęcia prawdziwego dopingu.

 

@desmo bieżnia jest i to sprawia wrażenie super jakości. Jak się jakiś meeting lekkoatletyczny trafi to się na Śląski na pewno wybiorę

to jednak przekatna wiele znaczy ;)

u mnie w sektorze mimo, że było 20% dzieci i młodzieży to co trzeci dorosły zalatywał alko... a że ja byłem totalnie trzeźwy, to wiadomo jak to człowieka wkurza :/

jednak pewnie przez taki wewnętrzny doping, zagrzewanie werbalne było mocne, cały czas cos się działo, z tego i sąsiedniego sektora wychodziła większość przyśpiewek typu "wszyscy wstajo i spiewajo" albo "gramy, gramy nie pekamy" ;)ale na takim obiekcie to sie traci, jesli wszyscy sie nie podepną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa. było "wszyscy wstajo i śpiewajo", ludzie się podłączali i wstawali i .... nic, akcja, gwizd na koreańczyków i wszyscy siadają  :D taka gimnastyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.