Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem parę razy na Narodowym i faktycznie jest dużo "pikników". Na ostatnim meczu eliminacyjnym (nie o pietruszkę) siedziała sobie przede mną para co sobie tylko selfiaki cykała i zdjęcia wrzucali na FB i Instagrama - takie to kibicowanie.

Jak z kolegą rzucaliśmy jakieś hasła do dopingu, to dziwnie się na nas patrzono.

Tak to jest jak masa biletów jest rozdysponowywana wśród sponsorów i do wolnej sprzedaży dla prawdziwych (nie kanapowych) kibiców zostaje niewiele.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze z technicznych obserwacji - może ktoś to tez tak odbierał - krzesełka są waskie i bardzo blisko osadzone ;(

nie jestem gigantem, ale chuchrem też nie, dlatego żeby się nie napatoczać nachalnie na sasiada, to kazdy wiekszy (trzeźwy) facet siedział z zapadnięta klatką  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem parę razy na Narodowym i faktycznie jest dużo "pikników". Na ostatnim meczu eliminacyjnym (nie o pietruszkę) siedziała sobie przede mną para co sobie tylko selfiaki cykała i zdjęcia wrzucali na FB i Instagrama - takie to kibicowanie.

Jak z kolegą rzucaliśmy jakieś hasła do dopingu, to dziwnie się na nas patrzono.

Tak to jest jak masa biletów jest rozdysponowywana wśród sponsorów i do wolnej sprzedaży dla prawdziwych (nie kanapowych) kibiców zostaje niewiele.

 

z tym dziwnym patrzeniem to mam podobne spostrzeżenia..

 

mam wrażenie, że to trochę wyglądało tak, że albo był jeden nawalony (nie jak biszkopt) i robił hałas - ludzie się podłączali i się niosło, lub była grupka ziomków i też wykrzykiwali razem, a to zachęcało resztę ludzi, lub znalazł się pojedynczy normalny (trzeźwy) kibic co próbował zagrzać innych do kibicowania i na tego właśnie patrzano jak na idiotę.. ja miałem takie wrażenie, że gdybym nagle wstał i zaczął krzyczeć  POLSKA, POLSKA, to zostałbym potraktowany jak naćpany:D

 

Różnica pomiędzy jednym nawalonym, a jednym trzeźwym polegała na tym, że ten pierwszy był nieustępliwy i ludzie się podłączali. trzeźwy krzyknął parę razy, spalił cegłę i siadał.

 

Sporo ludzi wybrało się na mecz po raz pierwszy i dostaję sygnały, że byli wniebowzięci atmosferą na stadionie - no różne punkty widzenia.

 

Fajnym pomysłem, byłoby gdyby organizator zatrudniał lub chociaż wpuszczał za darmo na stadion ludzi, którzy zagrzewali by resztę do dopingu - jak na lidze. Tam są goście co nieraz meczu nie widzą, bo są zwróceni tyłem do murawy i ciągle zachęcają do zdzierania gardeł - przydaliby się tacy ultrasi na meczach reprezentacji - wcale to nie znaczy, że zaraz trzeba krzesełka wyrywać i rzucać na murawę.

 

TO byłaby lepsze inwestycja niż rezerwowanie kilkuset krzesełek dla działaczy/vipów - swoją drogą na Nigerii i na Korei, te krzesełka były w większości puste (paczcie na moje zdjęcie - lewa, dolna trybuna)

a jeszcze z technicznych obserwacji - może ktoś to tez tak odbierał - krzesełka są waskie i bardzo blisko osadzone ;(

nie jestem gigantem, ale chuchrem też nie, dlatego żeby się nie napatoczać nachalnie na sasiada, to kazdy wiekszy (trzeźwy) facet siedział z zapadnięta klatką  :ph34r:

 

na szczęscie siedziałem wśrod rodzinki/znajomych, ale widywałem miny zdegustowanych ludzi, którzy musieli znosić towarzystwo "wesołej ekipki "ocierającej się o ich ramiona

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tam są goście co nieraz meczu nie widzą, bo są zwróceni tyłem do murawy i ciągle zachęcają do zdzierania gardeł - przydaliby się tacy ultrasi na meczach reprezentacji - wcale to nie znaczy, że zaraz trzeba krzesełka wyrywać i rzucać na murawę.

 

Skąd tych ultrasów brać? Masz jakieś typy?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak.. ONR, MW.. haha. Dużo takich patriotów mamy w PL ostatnio:P

 

No ale zobacz, zakładamy jakieś stowarzyszenie reprezentacyjnych ultrasów, bierzemy kasę z PZPN, jeździmy na mecze reprezentacji - sporo ludzi by w to weszło. Takie kibicowskie, stadionowe chóry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No jak.. ONR, MW.. haha. Dużo takich patriotów mamy w PL ostatnio:P

 

No ale zobacz, zakładamy jakieś stowarzyszenie reprezentacyjnych ultrasów, bierzemy kasę z PZPN, jeździmy na mecze reprezentacji - sporo ludzi by w to weszło. Takie kibicowskie, stadionowe chóry :D

Ta koncepcja trafia do mnie  :) Mogę zająć się przygotowaniem tego od  strony prawnej  ;) Faktem jest, że z tym kibicowaniem na reprezentacji jest tak sobie... Jak chodzę na Widzew, to na trybunie pod zegarem /nazwa historyczna, bo na nowym stadionie zegara tam nie ma/, gdzie siedzą ci najbardzoej zagorzali kibice, są bębny, jest jakiś "wodzirej" i oni cały czas się drą. A z nimi cały stadion, bo inaczej nie wypada. Ale na Widzewie wszyscy to ultrasi, skoro wszystkie miejsca zostały wykupione na cały sezon, na zasadzie karnetów - nie ma takiego drugiego przypadku w naszym pięknym kraju  :)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza, że według Kolegi ciekawie robi się dopiero wówczas, gdy zaczyna być niebezpiecznie? Ja tam kilka razy byłem na meczu, gdzie najpierw w ruch poszły krzesełka, a poza stadionem płyty chodnikowe i taki dreszczyk emocji nie do końca mi odpowidał  :wacko:

Sugeruję jedynie że bonusem z pikników jest bezpieczeństwo ale z reguły kosztem atmosfery. Za młodu też różne akcje przeżyłem i nie chcę być ich uczestnikiem ponownie , zwłaszcza w towarzystwa dzieci . Ale jednak jest parę stadionów w kraju gdzie śpiewają przez kilkadziesiąt minut co najmniej 3 trybuny a nie tylko młyn. Może Ci darmowi gniazdowi na meczach reprezentacji to nie jest zły pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze bębny w łapie ;)

ja bym mógł nawet kibicowac z gołom klatom  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Sugeruję jedynie że bonusem z pikników jest bezpieczeństwo ale z reguły kosztem atmosfery. Za młodu też różne akcje przeżyłem i nie chcę być ich uczestnikiem ponownie , zwłaszcza w towarzystwa dzieci . Ale jednak jest parę stadionów w kraju gdzie śpiewają przez kilkadziesiąt minut co najmniej 3 trybuny a nie tylko młyn. Może Ci darmowi gniazdowi na meczach reprezentacji to nie jest zły pomysł.

Tu pełna zgoda  :) Jak chodzę na Widzew, to tak właśnie jest, że przez cały mecz kibicuje cały stadion  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka, zaskoczyły mnie nazwiska i ich powtarzalność

 

 

post-102622-0-63534200-1522263697_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Co to za przeciwnicy w ostatnich meczach sparingowych: Nigeria, Korea Płd?!  No i czym mają się ekscytować kibice?! To nie przeciwnicy i mecze a przepis na spanie na kanapie przysypanym chipsami dla zatrzymania ciepła :) . W odróżnieniu od was rozumiem i w pełni popieram tego olbrzyma, który zapadł się w sobie a jednocześnie w krzesełku na stadionie. Nie on jeden zapewne.

No co za ludzie! Jak wybiorą przeciwników to z nudów pochlastać się można. Aby krew w narodzie żwawiej krążyła a gardeł nie oszczędzano to na sparingpartnera trzeba było wziąć reprezentację Izraela :D .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej było zagrać z Rosją i ograć ich w domu przed mistrzostwami aczkolwiek przeciwnicy dobrze dobrani trzeba poznać styl gry

byłem na meczu z Niemcami w Paryżu i chcę wierzyć, że Nawałka ma grubszy plan pograć z zespołami w podobnym stylu jaki prezentują mając świadomość, że zagrają na maks a my sprawdzimy jak grać z takim zespołem nie pokazując możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Ostatnie dwa mecze nie napawają optymizmem. Drużyny sparingowe także nie przyjechały by wygrać a pograć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić, że kibiców coraz mniej skoro coraz więcej rurek, wydmuszek, gołych kostek  i dziurawych spodni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś szansa obejrzeć dzisiaj bayern nie posiadając canal+?


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na weeb.tv w przegladarce www

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. dzięki  :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na weeb.tv w przegladarce www

 

G6

 

Kosma - a wiesz może jak tam zapłacić ?.

wyskakuje mi cały czas 

"Niestety, ta metoda płatności jest nie dozwolona w Twoim kraju"

:(


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie próbowałeś SMS? Rób przelew. Inna sprawa, że czasami jakiś C+ nie jest dostępny, albo ja źle patrzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem w lutym w Austrii u kumpla, to przelewem szło normalnie ale chyba musisz sobie konto zalozyc, chwilka i masz. I odrazu polecam wykupic na miesiac, te 3 dniowe premium to oszustwo, krzaczy sie buforowanie. Krygo, wieczorem sie pojawo na bank steram.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o sytuacji, że chce sobie obejrzeć Manchesterek w lidze na C+ Sport 2 i ni ma... Niejeden raz była taka sytuacja. Troszkę śmieszny ten serwis.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.