Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Co Leganes ma tu do rzeczy? Barca przegrała dziś sama ze sobą. Piłkarze są przemęczeni i trapieni kontuzjami. Oglądam wszystkie mecze Barcy i to, co dzisiaj widziałem, znacznie odbiegało od normy. Zdarza się najlepszym.

 

W dalszej części rozgrywek będę kibicować Bayern Monachium.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Trochę ma. Sam piszesz o przemęczeniu. W takim razie dlaczego Messi gra pełny mecz w sobotę z Leganes. Przecież mistrzowski tytul mają już zapewniony. Chyba, że to nie trener decyduje ile zagra największa gwiazda drużyny ...

 

Zidane w meczu z Atletico zdjął Ronaldo w 53 minucie. Albo trener ma jaja albo nie ma.

Edytowane przez sporteca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hała Madrid! :D Kolejna niespodzianka ...loading 75%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, po raz drugi ;). Szkoda, ze Dybala zawiódł tydzień temu...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że jako kibic oglądałeś i z tego samego powodu widziałeś karny. Ja go nie widziałem. Dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zakładam, że jako kibic oglądałeś i z tego samego powodu widziałeś karny. Ja go nie widziałem. Dlatego

Jestem kibicem, który niestety postawił na platformę od Soloża, więc zostało mi oglądanie beznadziejnego meczu Bayernu... To była żenada... A na TVP pierwotnie miał być właśnie mecz Realu z Juve...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karny z kapelusza. Zidane szybko zniknął w tunelu, podal po meczu rękę ?

(Na nsport byl real-juve)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karny dyskusyjny. Mam serdecznie dość faworyzowania drużyn hiszpańskich w kluczowych momentach meczów, tak żeby przepchnąć je dalej (dotyczy zarówno Barcelony, jak i Realu w poprzednich latach). Jak najszybciej wprowadzić VAR na wszelkich szczeblach rozgrywek i rozwijać tę technologię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalekoooo mi do kibicowanie Realowi ale karny z kapelusza? Wy tak serio? W meczu drużyn z Anglii było za to do czego się przyczepić pod względwm sędziowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na serio. Coraz więcej pilkarzy gra jak pizdy kładąc się przy każdej możliwej okazji... A nawet i bez niej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ absolutnie się z Tobą zgadzam. Nie mniej w sytuacji, o której mówimy dla mnie jest rzut karny. Moment meczu niefortunny ale czy to 20 czy 98 minuta powinno się gwizdać tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 + . Tez mi szkoda Juve, ale jak napisał kolega wyżej, nieważna minuta meczu, a karny był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie obie drużyny i ich sukcesy interesują jak zeszłoroczny śnieg, karnego bym gwizdnął. Wjechał tam Benatia w niego jak platformersi po kamienice.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dalej nikogo tu przekonywał do swoich racji bo to nie ma sensu, ale Kosmuś, błagam- jakie wjechał w niego? :) On go ledwo dotknął, a ten padł jak panienka :D Nie róbmy z piłki drugiej koszykówki.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej oglądam powtórki tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że to karny z kapelusza. Nie dziwi mnie to wcale, bo poziom angielskich sędziów jest żenujący i nawet nasi ekstraklasowi „gwizdacze” nie mają się czego „wstydzić”. Szkoda Juve, bo zagrali perfekcyjny mecz, ale piłka to nie jest sprawiedliwy sport i nawet VAR tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dalej nikogo tu przekonywał do swoich racji bo to nie ma sensu, ale Kosmuś, błagam- jakie wjechał w niego? :) On go ledwo dotknął, a ten padł jak panienka :D Nie róbmy z piłki drugiej koszykówki.

 

Taki kontakt w polu karnym jest legalny ??

 

 

 

oVEuvU6.jpg


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem karny odgwizdany słusznie.

Fakt szkoda Juve ale z drugiej strony Real zagrał świetnie w pierwszym meczu.

 

Dla mnie najważniejsze ze Bayern przeszedł dalej szkoda tylko ze dwumecz dość bezbarwny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie najważniejsze ze Bayern przeszedł dalej szkoda tylko ze dwumecz dość bezbarwny :P

 

 

Nooo, szalik nie pomógł :P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czy ostatnia minuta- co za różnica? Jest karny- sędzia gwiżdże. Spójrzcie na tor lotu piłki. Benatia w ogóle w nią nie trafił. Popchnięcie łokciem + kopnięcie (chyba?). Benatia zaprzepaścił całą pracę Juve. Zwłaszcza, że piłka wcale nie była taka łatwa- Lucas próbował ją przyjąć klatką piersiową, równie dobrze mogła mu odskoczyć. Karny był dla mnie ewidentny, być może Lucas dołożył do tego sprytu, ale największym frajerem nie jest tu sędzia tylko Benatia. Myślę, że aferę robią z tego głównie antyfani. Spójrzcie na okładkę katalońskiego dziennika Mundo Deportivo- zdjęcie przerobione w photoshopie (Benatia obok Lucasa), albo Sportu zatytułowaną Kradzież stulecia- czy oni zapomnieli, że rok 2009 był w tym samym stuleciu  :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest parodia sportu kontaktowego :D

To była taka jaskółka a nie karny :P

Taka prawda o piłce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.