Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Nic dwa razy się nie zdarza. Jeden „cud” już w Rzymie był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dwa razy się nie zdarza. Jeden „cud” już w Rzymie był

Włochy to katolicki kraj wiec cudów tam nieograniczona ilość

 

Dobrze że ja niewierzący

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liverpool  nadal faworytem, ale jak mieliśmy okazję się przekonać, wysokie zwycięstwo nie gwarantuje awansu hehe.

 

18/19 to  ostatni zakontraktowany sezon, w którym NC+   transmituje mecze ekstraklasy.  Kilku graczy jest, polsat, tvp, eleven, wiec zobaczymy się kto wygra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta platforma upadnie, jak przyszedłem do Canal + miałem ligę włoską, angielską, hiszpańską, francuską, polską i jeszcze jakieś dwie chyba (szkocka, holenderska ??)  + liga mistrzów za 52 zety. Teraz zostanie angielska no i hiszpańska wraca - płacę 24 pln więcej niż na początku swojej przygody z plusikiem   :lol:  :lol:  :lol: Może się dogadają z Solorzem w sprawie jakichkolwiek meczy z każdej kolejki. Chętnie bym został bo na tych kilku filmowych C+ czasem coś się trafi, a i serialem własnej produkcji potrafią ostatnio przyciągnąć - Kruk/Belfer


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jakie typy na TEN mecz Koledzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

O Kolego, to koszmar Ci się śnił ;-) HALA MADRID!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Śnił mi się finał Liverpool-Bayern, więc...

 

Niestety świetnie grający Ribery i James to za mało. Wszystko wskazuje na finał Real vs Liverpool. A co do Lewego - dla własnego dobra niech lepiej zostanie w Bayernie i nie próbuje szukać szczęścia w Realu. Za wysokie progi.

Edytowane przez The Lord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety świetnie grający Ribery i James to za mało. Wszystko wskazuje na finał Real vs Liverpool. A co do Lewego - dla własnego dobra niech lepiej zostanie w Bayernie i nie próbuje szukać szczęścia w Realu. Za wysokie progi.

No niestety Lewy od dawna nie zagrał dobrego meczu przeciw klasowej drużynie.

Szkoda że jedyny pomysł jak mają na niego ostatni trenerzy Bayernu to stanie w polu karnym ewentualnie robienie miejsca wchodzącym zza pleców. Z drugiej strony należy od niego wymagać wykorzystania obydwu sytuacji które dziś miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety świetnie grający Ribery i James to za mało. Wszystko wskazuje na finał Real vs Liverpool. A co do Lewego - dla własnego dobra niech lepiej zostanie w Bayernie i nie próbuje szukać szczęścia w Realu. Za wysokie progi.

Ribbery dzisiaj dał z siebie wiecej niż w całym sezonie. W Bayernie szpital i było to dzisiaj widać :( Robben sie rozsypał jak zwykle a ze Coman tez kontuzjowany to wszystkie akcje szły lewym skrzydłem. Bardzo widoczny brak Alaby bo Rafinha jest za słaby na poziom półfinału Ligi Mistrzów co udowodnił błędem po którym padła druga bramka dla Realu. Bayern był moim zdaniem lepszy ale Real skuteczniejszy i jadą do domu z przewaga. Zobaczymy jak to bedzie w rewanżu ale wystarczy ze Real spokojnie podjedzie do spotkania i maja finał...

 

Co do Lewego to sie nie zgodzę. Jest absolutnie napastnikiem na miarę Realu bo jest o klasę lepszy od Benzemy. Dzisiaj po prostu zagrał słabszy mecz.

 

Edit:

Aha no i stawiam flaszkę ze Neuer by wyciągnął ten strzał Marcelo :D

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Bayern był moim zdaniem lepszy ale Real skuteczniejszy i jadą do domu z przewaga. Zobaczymy jak to bedzie w rewanżu ale wystarczy ze Real spokojnie podjedzie do spotkania i maja finał...

Ze statystyk wynikało, że piłkarze Bayernu wymienili więcej celnych podań niż Real i przebiegli więcej kilometrów. Niestety w rozegraniu i ataku pozycyjnym zdarzały się błędy jak ten, który popełnił Rafinha, a i Lewandowski nie ustrzegł się poważnego błędu, co mogło kosztować Bayern przegraną 3:1.

 

Co do Lewego to sie nie zgodzę. Jest absolutnie napastnikiem na miarę Realu bo jest o klasę lepszy od Benzemy. Dzisiaj po prostu zagrał słabszy mecz.

Nie zapominaj jednak kim Real może grać zamiast Benzemy. Jest Asensio, Bale, a równie dobrze można z linii pomocy na "dziewiątkę" przesunąć Isco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do Lewego to sie nie zgodzę. Jest absolutnie napastnikiem na miarę Realu bo jest o klasę lepszy od Benzemy. Dzisiaj po prostu zagrał słabszy mecz.

 

 

No słabiej słabiej, nie udało sie wyskoczyc do pilki z obronca uwieszonym na barkach. Brawa dla sedziow :)

 

 

https://streamable.com/4w6kz

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A mnie jutro z synami znowu czeka taniec Eleny, wiadomo gdzie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arka dalej się kompromituje, jestem ciekawy czy będą mieli więcej ambicji do końca sezonu, bo pewne utrzymanie mają, jednak wstyd na Polskę jest. Coś czuję, że w PP chyba jednak Legia wygra, chyba, że się skompromituje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz lepiej kolego co tam w bezwstydnej i nieskompromitowanej lechijce slychac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah zapomniałem, że tu fan Arki został podrażniony, przepraszam najmocniej  :D Co u Lechii? Ciągle walczy o utrzymanie, ale myślę, że damy radę. W końcu mamy trenera a nie wuefistę. Nie spinaj się kolego, to że kolejne dwa łomoty w derbach dostajecie to jeszcze nie koniec świata ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Naprawdę proszę o wyważone odpowiedzi.

 

:)

Widzew gra dzisiaj u sebie z Huraganem Morąg ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zareagowałem na przez ciebie rozpoczeta i dobrze znana gdanską bufonade ;)

derbami nie mozecie ciagle zyc, w pucharach cos pograjcie bo gablota pusta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę Ci tylko jak jakiś rok temu po legendarnej rąsi Siemaszki wypominałeś mi brak dużej litery w zwracaniu się do Was. Hipokryzja czystej wody. Arka gra mega żenadę ostatnio i to jest po prostu fakt, a nie żadna bufonada. Dwie przegrane w derbach pod rząd, wciry od ostatniej drużyny ligi, która miała serię bodajże 22 niewygranych meczów w lidze i na dodatek 1-5 z Piastem. To nie jest kompromitacja? To co jest? Nie znaczy to, że grę Lechii uważam za chociaż dobrą...

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co gdanszczanin pisze o sasiedniej druzynie ( ktorej zapewne nie uwielbia ) zamiast pisac o osiagnieciach swojej, konczymy temat bo i tak sie w tej kwestii nie dogadamy - i tak z dziada pradziada - jeden jest Lechista a drugi Arkowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.