Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko w tym wątku piszę, ale mam akurat chwilę pauzy i wgapiam się w telewizor - finały Tymbark Cup. Jak patrzę na grę tych dzieciaków - koordynacja, poziom wyszkolenia, umiejętności techniczne, etc., to zaczynam z optymizmem patrzeć na przyszłość polskiej piłki kopanej.

Edit: No i wygląda na to, że goście z PZPN traktują to dość poważnie - tak naprawdę to chyba to jest głównym powodem mojego optymizmu.

Podzielam Twój optymizm, ale tylko do pewnego momentu...czyli wejścia tych młodych obiecujących piłkarzy do naszej ligi. Tam dziwnym trafem wszystko zanika i zostają jednostki.

Jeśli zaczną od niższych lig, niż ekstraklasa, ich zapał i umiejętności zostaną przerzedzone przez styl gry i sposób trenowania, a raczej ich brak. Jeśli jakimś cudem od ekstraklasy, to będą grzać ławę a grać będą „gwiazdy” z zagranicy. Jeśli wyjada zagranice, bo tak świetnie się będą zapowiadać, to niestety tez może skończyć się różnie...wielu świetnie zapowiadających się młodych piłkarzy w zagranicznych klubach zniknęło i jest to poniekąd skutek kształcenia w polskiej piłce nożnej.

Zgadzam się natomiast, że optymizmem napawa postawa PZPN. Problem w tym, żeby za słowami poszły działania :)

 

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak Legia utrzyma koncentrację, to nie widzę Arki w finale PP... Wynik odzwierciedla jednak to, jak te drużyny ostatnio prezentują się w lidze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Legia utrzyma koncentrację, to nie widzę Arki w finale PP... Wynik odzwierciedla jednak to, jak te drużyny ostatnio prezentują się w lidze...

Podwójna korona dla L :)

 

Kibice jak zawsze w swojej formie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na kibiców to L zawsze może liczyć... Tylko po co w takim meczu? A czerwona kartka dla gracza Arki zasłużona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kibiców to L zawsze może liczyć... Tylko po co w takim meczu? A czerwona kartka dla gracza Arki zasłużona...

Oczywiście. Gdyby legioniście korki przytrzymały nogę na murawie, to byłoby jak z Waślewskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No wyglądał to faktycznie słabo... Na szczęście nic temu młodemu chłopakowi się nie stało :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Arka pzostawiła wielki niesmak - kopacze fizyczni do bólu czego Szymański o mało nie przypłacił poważną kontuzją a kibole strzelający racami powinni od razu dostać zakazy stadionowe. Swoją drogą nie rozumiem Bońka który przyzwala na pirotechnikę na niemal zamkniętych dachami obiektach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Roma raczej nie da rady... Liverpool już prowadzi. Jak oglądam grę Liverpoolu to myślę sobie, że w przypadku ich awansu do finału, Real będzie miał niezwykle ciężkie zadanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Się dzieje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i co? Spalonego Dżeko nie było, powinna być czerwona kartka dla bramkarza i Liverpool w 10. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napatrzyli sie na sedziow z dwumeczu Bauernu z Realem - nie gwiazdzemy :D

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na to wygląda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz i obrońcy mogą wybijać rękami? Dawno piłki nie obserwowałem, pozmieniało się w tych przepisach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wkracza magiczne słowo "interpretacja" i "sędzia się wybroni" co mnie osobiście leczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle to ma, zawsze miał, boski Radża.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem kibicem Liverpoolu i może dzisiejszy wynik nie jest dla mnie zbyt fajny, ale powiem Wam jedno. Liga Mistrzów w tym sezonie jest MEGA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a tam gdzie mniej była ręka to zagwizdał. Oni wszyscy są siebie warci. W przewadze Roma chyba by ogarnęła temat i wylądowała w finale. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hi hi hi hi, hi hi ha ha. Ogólnie to Liverpool ma większe możliwości, żeby zrobić kuku Realowi. I niech tak się stanie.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. I prawdą jest, że Real jest słaby. Ale Real nawet słaby potrafi wygrywać mecze, więc myślę, że i tak są faworytem.

 

Ciekawostka. Ostani finał Pucharu Europy, który przegrał Real był w sezonie 80/81. Grali wtedy z Liverpoolem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Godne pożegnanie Romy z Ligą Mistrzów. Co do pracy sędziów, to niestety VAR jest niezbędny.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia był na tym samym szkoleniu co drukarze z ekstraklasy :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. I to nic nowego. Okazuje się, że nasi sędziowie są na światowym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.