Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się, że Dudelange pod koniec pęknie, ale na razie jest... pięknie.

 

@Jarosław, a czego spodziewasz się w tym sezonie po Evertonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to leciało, legia to stara ... :lol:.  Dudelange do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że Dudelange pod koniec pęknie, ale na razie jest... pięknie.

 

@Jarosław, a czego spodziewasz się w tym sezonie po Evertonie?

Kwalifikacja do LE będzie sukcesem :)

 

Legia słaba. Lech i Jaga też moc pokazały.

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż kopacze Legii zasłużyli żeby po nich jechać ale nie zapomnijcie koledzy że w gruncie rzeczy jedziecie właśnie po wszystkich naszych kopanych klubach. Które to od kilku lat grając równie słabo , nie mogą dobrać się słabej Legii do skóry. Kluby to dziś prywatne korporacje w których jest kilku którym się chce a reszta chowa się za plecami. Prezentując reklamowany tu czasem na forum bezmyślny „tumiwisizm” - mam wysoką jak na polskie warunki pensję to mi wisi co się dzieje z firmą która mi płaci bo to nie ja tracę kasę tylko właściciel.

Swoje dołożyły niestety ektraklasa SA i canal plus sprzedając produkt czekoladopodobny i dając kopaczom fałszywe poczucie bycia gwiazdami. A gwiazdy nie zapier...ją na treningach , nie ćwiczą schematów, nie biegną do każdej piłki od tego mają ...kolegów. Czas chyba na głęboką restrukturyzację tych firm.

Choć po drugiej stronie tęczy też nie jest różowo...liga hiszpańska właśnie podpisała 15 letnią umowę na mocy której kilka meczów będzie rozgrywać USA i Kanadzie. Już im nie wystarczą letnie turnieje...Socios nie chcieli podwójnych abonamentów kupować i 4 kompletów meczowych na sezon to się poszuka nowych rynków...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia nie pomógł i legia poległa hahaha

 

post-95072-0-12407500-1534504393_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Budżet planowany o awans do LE i 

 

 

:lol: :lol: :lol:

 

Edytowane przez rafi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za mistrz. Z takim budżetem to oni tą nasza biedaklasę powinni jedną dziurką wciągać.

A jak jest wszyscy widzimy. Dziadują przez 3/4 sezonu a na koniec i tak śmiesznego majstra robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Niedawno przełączając kanały TV natknąłem się na mecz. Na początku myślałem, że to mecz Legii na wyjeździe bo stadion wyglądał na bardzo obdrapany. A potem przemknęła pierwsza jakże błyskotliwa myśl, że to się dzieje po niemiecku :) . Miewam takie "dżetlagi", że dopiero po po chwili zaskoczę jaka to wersja językowa? Mniejsza o to.

No i zacząłem kombinować jak to możliwe?! W niemieckiej telewizji mecz na żywo Legii :) . Może o czymś nie wiem?! Wydało mi się to nader podejrzane no i się wsłuchałem, zerknąłem w róg ekranu i wszystko było jasne. Z całą pewnością to nie jest Legia choć grali jak Legia a nawet strojami przypominali te Legii. Po dłuższej chwili doszedłem kto z kim gra? To grało Chemnitz :D . A potem już zupełnie wyluzowany sprawdziłem, która to liga :) .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to leciało, legia to stara ... . Dudelange do roboty.

Sędzia nie pomógł i legia poległa hahaha

 

attachicon.giflol.JPG

 

 

 

 

 

Budżet planowany o awans do LE i

 

https://www.youtube.com/watch?v=w6QN3EHSjVs

 

Skoro jedynym "Twoim" życiowym celem jest nieustanne obrażanie polskiego klubu, to jesteś ŻAŁOSNY

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jedynym, bez przesady. Zapominasz o obrażaniu Marciniaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Bo niby gdyby miast Legii grał Lech, drugi w tabeli rozpaczy, to obraz byłby inny :D ?! Warto dzień zacząć od porządnego żartu, tak na rozgrzewkę.

Akurat Lech bardzo kojarzy się zarówno strojami jak i sposobem oraz poziomem gry z MSV Duisburg :) .

Nie interesowałem się tym zbyt mocno ale podejrzewam, że niemieccy piłkarze mogą pozazdrościć uposażeń swoim polskim odpowiednikom. Tak jak to zestawiłem drużynami. I to dopiero jest zastanawiające :) .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jedynym "Twoim" życiowym celem jest nieustanne obrażanie polskiego klubu, to jesteś ŻAŁOSNY

 

Jesteś żałosny :lol:  i nieudolnie próbujesz odwracać uwagę od sedna.  To prezes legii mowił, ze nie ma pieniedzy, że opiera budżet klubu o europejskie puchary, że kontakt Jedrzejczyka 820 tys e jest obciązeniem dla klubu ( kto podpisał z nim kontrakt? hahaha) .

Co ma bezpośrednie przełożenie: przegrali, odpadli, nie dostaną pieniędzy i długi się zwiekszają. Pozerstwo.

Nie jestem fanboyem legii tak jak wiele innych osób i nie pisze peanów na cześć tego pompowanego balonika. 

Z pretensjami źle trafiłeś, skieruj je do  weszlo.com,   przeglądu sportowego itd , że  nie pudrują syfa i piszą jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się odniosłem do wpisów które zacytowałem i to jest żałosne.

Jestem kibicem Legii, ale bardzo chętnie oglądam mecze innych naszych drużyn grających w pucharach i im wówczas kibicuję.

Ty jesteś jakimś dziwnym ortodoksem pokroju kibola i wszędzie dopatrujesz się spisku, przekrętów itd. a za źródło wiedzy podajesz weszło- śmiechu warte.

 

To, że Legia jest teraz sportowo do bani, przyznaje rację, błędy kontraktowe to też problem, brak euro kasy kolejny.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzę na Legie od połowy lat 80-tych. Pamiętam walkę o utrzymanie przy jednoczesnym wyeliminowaniu Sampdorii, pamiętam jakieś przypadkowe porażki w Pucharze Polski, pamiętam porażkę z Widzewem na Łazienkowskiej, gdy przegraliśmy mistrza.

Ale to co się stało w zeszłym i co się dzieje w tym roku przechodzi ludzkie pojęcie. 2 lata klęski w pucharach, 4 dwumecze przerzniete w nieprawdopodobny sposób.

Na meczu z Dudelange w Warszawie żegnaly piłkarzy okrzyki "wypi..lac", pod koniec meczu na trybunach dominował śmiech i szydera. Nie pamiętam takiej sytuacji.

W niecałe 2 lata rozmontowano drużynę z Ligi

Mistrzów, pozatrudniano parodystow na piłkarzy i trenerów a kasa poszła na spłatę ITI i dwóch wspólników. Potrzeba będzie lat, aby to odbudować. Tyle, że nic nie wskazuje że to się może udać. Wczoraj Mioduski opublikował list otwarty do kibiców. Klasyczna korpogadka nie wynoszącą nic do tematu.

Znaleźliśmy się na dnie, od którego przy obecnym właścicielu będzie się trudno odbić. Tylko że to dno, to dla pozostałych polskich drużyn nieosiągalny sufit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaga i Lech  nie byli faworytami,  co tez pokazywały kursy bukmacherskie, wiec mogli wygrać, ale nie musieli.

 

Natomiast przedstawiana  zwłaszcza przez canal + legia jako najlepszy, najpoteżniejszy klub, z amatorami  powinna wygrać.

 

Z  tego blamażu na boisku oraz zakłamania medialnego, internet  ponad podziałami klubowymi się śmieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Tylko że to dno, to dla pozostałych polskich drużyn nieosiągalny sufit.

 

 

A najgorsze jest to że to prawda  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to leciało, legia to stara ... :lol:. Dudelange do roboty.

Tak to właśnie nasz forumowy gołąb sra nie tylko na szachownicę ale i na własny łeb...niestety nadal tego nie rozumie. Obojętnie której krajowej drużynie kibicuje ( a skoro pała taką nienawiścią do Legii i zagląda do tego wątku to zakładam że jakiś szalik kiedyś nosił ) to życzenie innej polskiej drużynie odpadnięcia w pucharach ( pomijam już jakimi rynsztokowymi słowami ) to właśnie sranie na własną głowę. Przy okazji, czy jego oficer prowadzący wie że on publicznie źle życzy Polakom? Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to właśnie nasz forumowy gołąb sra nie tylko na szachownicę

Mówisz o sobie w III osobie. Cóż to za  przypadłość?

Porównanie trawiło w twoj czuły punkt i   zakorzeniło sie w twojej pamieci na zawsze :-).

Powtórze,żeby dotarło z blamażu legii na boisku oraz zakłamania medialnego, internet  ponad podziałami klubowymi się śmieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powtórze,żeby dotarło z blamażu legii na boisku oraz zakłamania medialnego, internet ponad podziałami klubowymi się śmieje.

Rozumiem, że jesteś reprezentantem tego "internetu".

Widzisz... tak jak pisałem, na Legie chodzę od ponad 30 lat. Wychowałem się w okolicach stadionu, do liceum chodziłem po drugiej stronie ulicy. Jestem zagorzałym kibicem Legii. Tylko, że mało mnie interesują porażki innych drużyn, nie upajam się nimi, nie śledzę fet organizowanych z okazji zajęcia 2 czy 3 miejsca. Bolą mnie wyniki mojej drużyny. Nie wietrze spiskow, gdy Lech wygrał mecz.

A u Ciebie... hejt na Legie, pełna radość z jej porażek, a gdy coś wygra, to tylko dlatego, że Marciniak wydrukował. Klasyczne objawy kompleksu i klasyczna postawa części polskiego społeczeństwa - koncentracja na porażkach innych i wietrzenie spisku na każdym kroku.

Naprawde, zajmij się celebrowaniem sukcesów swojej drużyny. Wyjdzie Ci to na zdrowie.

Aha... i jeszcze jedno. Gdybyś jednak oglądał Canal+, zauważył byś, że wśród komentatorów w zasadzie brakuje fanów Legii i komentarze w większości przypadków są przeciwko.

A Stanowski to zupełnie inna bajka i powoływanie się na weszlo jako na źródło obiektywnej informacji, oznacza, że nie masz pojęcia o czym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.