Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/liga-mistrzow-szymon-marciniak-w-ogniu-krytyki/9rvnz1l 

 

Mecz ma być widowiskiem opartym na przepisach  gry w piłkę, których przestrzegania kibice mimo wszystko oczekują. Bez jaj, żeby pomylić piłkarzy, kto  kogo  fauluje i to na tym poziomie klubowych rozgrywek? Mając  dodatkowo do pomocy sedziow przed monitorami? 

Czas zweryfikowął  ten produkt marketingowy i trudno jest sie przyznac promotorom do błędu, że wykreowali kogos takiego.


 

 

FC Barcelona awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Katalończycy bez większych problemów ograli Olympique Lyon, pokonując Francuzów aż 5:1. Dominacja zespołu Ernesto Valverde nie podlegała większej dyskusji, jednak – jak podkreślają hiszpańscy eksperci – pomocną dłoń do Barcy wyciągnął polski arbiter Szymon Marciniak.

Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Leo Messi. Argentyńczyk trafił do siatki z rzutu karnego podyktowanego za faul Jasona Denayera na Luisie Suarezie. Zdaniem starszych kolegów po fachu, arbiter z Płocka nie powinien był wskazywać na wapno. – Dla mnie nie ma mowy o jedenastce. To Suarez stanął na stopie Denayera, nie odwrotnie – stwierdził Eduardo Iturralde Gonzalez, sędzia z największą liczbą meczów w LaLiga, dziś ekspert radia Cadena SER. Inny hiszpański rozjemca Andujar Oliver powiedział dziennikowi "Marca": "To błąd Marciniaka. Nie wiem, jakim cudem sędzia VAR (Paweł Raczkowski) nie poprawił błędu polskiego arbitra". Co ciekawe, w ankiecie na stronie internetowej gazety aż 71 procent głosujących uważa, że Barcelona nie powinna była otrzymywać rzutu karnego.

To, że jedenastka nie powinna była zostać podyktowana, potwierdził także Luis Suarez. - Przypadkiem stanąłem na Denayera. To spowodowało, że straciłem równowagę. Arbiter mógł to odgwizdać, ale nie musiał - ocenił Urugwajczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pary 1/4 finału Ligi Mistrzów:
Ajax Amsterdam vs Juventus
Liverpool FC vs FC Porto
Tottenham Hotspur vs Manchester City
Manchester United vs FC Barcelona

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Twój avatar jest jednoznaczny ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pary 1/4 finału Ligi Mistrzów:

Ajax Amsterdam vs Juventus

Liverpool FC vs FC Porto

Tottenham Hotspur vs Manchester City

Manchester United vs FC Barcelona

Czyli wszystko jasne. W półfinałach zamelduje się Juve, Liverpool, City i Barca.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko jasne. W półfinałach zamelduje się Juve, Liverpool, City i Barca.

 

Gdyby wszystko było takie proste, to jaki sens miałoby rozgrywanie meczy?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Chciałbym, żeby kolejny Polak cieszył się jako zwycięzca Ligii Mistrzów, więc 3mam kciuki za Juve. Choć po tym, co Ajax pokazał w meczach z Realem wcale nie uważam, że w starciu z Juve są na straconej pozycji :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko jasne. W półfinałach zamelduje się Juve, Liverpool, City i Barca.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ta ... jakby to było takie proste to jestem milionerem z zakładów bukmacherskich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu Ległej musiał pomóc stolik sędziowski w wygranej, to już staje się nudne :(


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

MU to druga miłość

 

Dla mnie drużyną drugiego wyboru jest Girona, bo to Katalonia. Reprezentacji Katalonii też kibicuję.  :) A z naszego lokalnego podwórka to wiadomo - Legia Warszawa, chociaż tzw. Ekstraklasę uważam za obrazę piłki nożnej.  ;)

 

Gdyby wszystko było takie proste, to jaki sens miałoby rozgrywanie meczy?

 

Napisałem tak, jak wskazuje logika. Każdy innym rezultat będzie niespodzianką lub sensacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisałem tak, jak wskazuje logika. Każdy innym rezultat będzie niespodzianką lub sensacją.

Zobaczymy zatem przynajmnjej jedną sensację, a może i dwie

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zobaczymy zatem przynajmnjej jedną sensację, a może i dwie

Sugerujesz, że Ajax wyeliminuje Juve, a Porto pokona Liverpool? Moim zdaniem za wysokie progi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że Ajax wyeliminuje Juve, a Porto pokona Liverpool? Moim zdaniem za wysokie progi.

Prawdziwe sensacje już są za nami...teraz w większości par każdy może przegrać, no może z wyjątkiem Barcelony, która teoretycznie ma najłatwiejsze zadanie. Ale i jej, a także City może się noga powinąć...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Prawdziwe sensacje już są za nami...teraz w większości par każdy może przegrać, no może z wyjątkiem Barcelony, która teoretycznie ma najłatwiejsze zadanie. Ale i jej, a także City może się noga powinąć...

 

Na temat Barcy mogę się wypowiedzieć i oto, co myślę. Wiele zależy od linii defensywnej. Jeżeli Pique utrzyma aktualną jakość gry i Umtiti dojdzie do siebie po kontuzji, to przynajmniej Ter Stegen nie będzie znowu musiał uciekać się do spektakularnych parad bramkarskich. A chciałbym przypomnieć, że były już w tym sezonie mecze, w których właśnie Ter Stegena uznawano za najlepszego zawodnika Barcy. Kolejny ważny punkt do Busquets, który będąc defensywnym pomocnikiem odrywa kluczową rolę w kontekście wsparcia linii defensywnej, jednakże jego forma nie jest stabilna. W linii pomocy kluczowy jest Rakitić i oczywiście Melo, który bardzo się stara, ale nie jest w stanie dorównać jakości Iniesty, a właśnie przyszedł do FCB po to, żeby zastąpić Iniestę. No i wreszcie atak. Coutinho jest chimeryczny i gra słabo, a właściwie bardzo słabo. Suarez ze zmiennym szczęściem, ale jest jeszcze fenomenalny Messi. Messi jednak wraca do linii pomocy i bierze się za rozgrywanie, więc cała nadzieja w Dembele, ale ten jest świeżo po kontuzji. Na skrzydłach mamy Albę, Semedo lub Roberto i tu raczej powinno być okay. Jeżeli Messi nie złapie kontuzji, Busquets, Pique oraz Melo ustabilizują dobrą jakość gry, a Umtiti oraz Dembele zagrają na swoim dobrym poziomie sprzed kontuzji, to powinno być okay. W innym przypadku będą problemy.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedł El Pistolero to musiało się tak skończyć :) Bardzo fajno, będzie dobry sen :)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie kontuzja Zielińskiego to najprawdopodobniej by go Brzęczek ani na boisko nie wpuścił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy pierwszego kosmitę w kadrze... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesio jeszcze pamieta jak sie do przodu podaje. Zniesmaczonym gra reprezentacji przypominam, ze symultanicznie Holndia walczy z Niemcami.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie ten drugi mecz oglądam. I przez pierwsze 35 minut było na co popatrzeć.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.