Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Akcje Lecha...możesz to rozwinąć.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcje Lecha...możesz to rozwinąć.

Zakaz świętowania tytułu na stadionie w Poznaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakaz świętowania tytułu na stadionie w Poznaniu

Czy to była decyzja władz Poznania?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie była decyzja władz Poznania tylko kierownictwa klubu.

W tym roku też będzie zabawnie. W przedostatniej kolejce jedziemy do Białegostoku i coś mi mówi, że znowu nie wejdziemy. Albo będzie zakaz stadionowy po srodowym meczu w Poznaniu albo znowu w Białymstoku będą rozkręcać protezy szukając flag w barwach Legii. :) :) :)

Ale przecież PZPN, Ekstraklasa, Canal+, sędziowie, pan Sławek, Tusk i cykliści sprzyjają Legii od 100 lat, to nie ma się o co obawiać. :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto myśli samodzielnie nie bedzie wyciągał wniosków na podstawie skrótu, tylko obejrzy cały mecz. Wtedy będzie w stanie ocenić sędziowanie Frankowskiego. Całościowo.

Można wzorowo sędziować cały mecz i 1 czy 2 decyzjami wypaczyć wynik i tak było wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frankowski nie sędziował tego meczu wzorowo. Obejrzyj faule Wdowiaka. Gość powinien dostać 3 żółte kartki. Nie dostał żadnej.

Niestety VAR ma dwa oblicza. Z jednej strony pomaga w kluczowych momentach (bramki, czerwone kartki). Ale z drugiej strony sędziowie na murawie nie gwiżdżą i nie podejmują decyzji wierząc, że koledzy w wozie ich poprawią. Jest mnóstwo korekt decyzji ale nie ma mozliwosci weryfikacji wszystkich sytuacji mogacych wplynac na wynik meczu.

A poza tym poziom polskich sędziów jest tragiczny, z Marciniakiem w szczególności. Przykład - mecz Lechii z Piastem i próba oplucia przez Mladenovicia zawodnika Piasta. Reakcji Marciniaka brak. Za takie samo zachowanie Cafu z Legii (nieudana proba oplucia Piecha) dostal czerwoną i 3 mecze zawieszenia. Zobaczymy co zrobi komisja ligi z Mladenoviciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frankowski nie sędziował tego meczu wzorowo. Obejrzyj faule Wdowiaka. Gość powinien dostać 3 żółte kartki. Nie dostał żadnej.

Niestety VAR ma dwa oblicza. Z jednej strony pomaga w kluczowych momentach (bramki, czerwone kartki). Ale z drugiej strony sędziowie na murawie nie gwiżdżą i nie podejmują decyzji wierząc, że koledzy w wozie ich poprawią. Jest mnóstwo korekt decyzji ale nie ma mozliwosci weryfikacji wszystkich sytuacji mogacych wplynac na wynik meczu.

A poza tym poziom polskich sędziów jest tragiczny, z Marciniakiem w szczególności. Przykład - mecz Lechii z Piastem i próba oplucia przez Mladenovicia zawodnika Piasta. Reakcji Marciniaka brak. Za takie samo zachowanie Cafu z Legii (nieudana proba oplucia Piecha) dostal czerwoną i 3 mecze zawieszenia. Zobaczymy co zrobi komisja ligi z Mladenoviciem.

Nie tylko polskich...

http://www.sport.pl/pilka/7,65082,24687571,kontrowersyjny-gol-fc-barcelony-sedzia-nie-uznal-takiego-legii.html

Swoją drogą to durny przepis , często własny obrońca bardziej zasłania niż taki pojedynczy napastnik...jak nie dotknął piłki to można uznać że nie miał wpływu na akcję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frankowski nie sędziował tego meczu wzorowo. Obejrzyj faule Wdowiaka. Gość powinien dostać 3 żółte kartki. Nie dostał żadnej.

Niestety VAR ma dwa oblicza. Z jednej strony pomaga w kluczowych momentach (bramki, czerwone kartki). Ale z drugiej strony sędziowie na murawie nie gwiżdżą i nie podejmują decyzji wierząc, że koledzy w wozie ich poprawią. Jest mnóstwo korekt decyzji ale nie ma mozliwosci weryfikacji wszystkich sytuacji mogacych wplynac na wynik meczu.

A poza tym poziom polskich sędziów jest tragiczny, z Marciniakiem w szczególności. Przykład - mecz Lechii z Piastem i próba oplucia przez Mladenovicia zawodnika Piasta. Reakcji Marciniaka brak. Za takie samo zachowanie Cafu z Legii (nieudana proba oplucia Piecha) dostal czerwoną i 3 mecze zawieszenia. Zobaczymy co zrobi komisja ligi z Mladenoviciem.

Ok nie sędziował wzorowo. Mimo wszystko nie powinien gwizdać tej ręki. Takie decyzje w ostatniej minucie na korzyść gospodarzy zawsze śmierdzą na kilometr. Co do Mladenovica, pewnie zbierze się komisja ligi. Marciniak to dno, polska ekstraklasa też jest słaba jeśli MP zostaje drużyna z 11 porażkami. Zobaczymy jak zakończy się ten sezon. Nie uznaję teorii spiskowych ale śmieszy mnie ten zachwyt komentatorów C+ nad Legią i gadki w stylu: "to jedyna drużyna, która może w Europie powalczyć". Rozumiem, jakby Legia wciągała nosem ekstraklasę i tłukła wszystkich aż miło, a tak nie jest. Lechia też prezentuje mało atrakcyjny futbol, mam nadzieję, że MP zdecyduje się dopiero w ostatniej kolejce, emocje to piękna rzecz w futbolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do punktu wyjścia, w sobotę mecz o 6 punktów w Gdańsku. Tak sobie myślę, że z tych 2 drużyn walczących o MP na tytuł najbardziej zasługuje Piast  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Potwierdza się, że myslacy legionista to oksymoron taki sam jak głośna cisza.

Ilu kibiców Legii znasz osobiście, że tak piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do punktu wyjścia, w sobotę mecz o 6 punktów w Gdańsku. Tak sobie myślę, że z tych 2 drużyn walczących o MP na tytuł najbardziej zasługuje Piast :)

Nie grają przypadkiem w Warszawie?

Co do reszty, całkowicie się zgadzam :)

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w Gdańsku a potem do Warszawy przyjezdza Piast. Po tych meczach już będzie więcej wiadomo. Ja po cichu licze że Piast na finiszu rozgrywek wskoczy na 1 miejsce. Póki co najlepiej grają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łykają jak młode pelikany. Na tytuł zasługuje ten, kto ma najwięcej punktów. Proste. Będzie gorąco w sobotę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia nie pomogł i  legia poległa :lol:  z ... najsłabszym od lat Lechem .   Poległa dwukrotnie w tym roku.

 

 

Fanboy legii siedział w koszulce swojego klubiku  w sektorze Lecha , czym pochwalił sie w necie  wiec go rozebrali . .post-95072-0-24242500-1556191157.jpg

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie frekwencja zaskoczy. A ja z Piastem mówiłem poważnie. Nie zdziwie się jak wygrają wszystko co pozostalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Piast wygra wszystko do końca. Lechia może wtedy 1 przegrać, 4 wygrać i będzie MP :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śląsk Wrocław powoli i po cichu żegna się z ekstraklasą. Przykro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śląsk Wrocław powoli i po cichu żegna się z ekstraklasą. Przykro.

Czy ja wiem? Co roku jest tylko gorzej, miasto ładuje NASZĄ kasę, sponsorów brak, dobrych piłkarzy posprzedawali, wzięli emerytów, którym nie zależy na grze, to co się dziwić. Nawet przeprowadzić porządnie sprzedaży klubu nie potrafią.

Może w I lidze w końcu się co poniektórzy otrząsną (działacze, piłkarze, itd..)

Może lepiej dać na żużel, przedszkola, szkoły te pieniądze, niż na marnych grajków.

Chodziłem od dziecka na mecze, a było to dobre 40 lat temu, ale teraz tego nie idzie oglądać na żywo bez znieczulenia.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia - Lechia, 3min. meczu... i już sędzia Laguna w akcji. Po jaką cholerę jest VAR ja się pytam???

Ewidentny karny, czerwona kartka... a mamy rzut sędziowski :D

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem :lol:, pato(L)ogia sedziowska drukuje dla (L)eszczy.

 

Legia - Lechia, 3min. meczu... i już sędzia Laguna w akcji. Po jaką cholerę jest VAR ja się pytam???
Ewidentny karny, czerwona kartka... a mamy rzut sędziowski :D

Oczywiscie, zatrzymanie pilki reka w sytuacji bramkowej, karny i czerwona

 

 

GOOOOOOOOL dla Lechii B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.