Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

19-9 w strzałach, 8-1 w celnych. Liczby nie pokazują różnicy w jakości piłkarskiej.

Tak jak w boksie - chcesz być lepszy od mistrza - udowodnij to.

Co do ręki - jeśli piłka trafia najpierw w dozwoloną część ciała a odbita trafia w rękę - gramy dalej. ( co do intencji - trudno szybko schować rękę gdy jest ona punktem podparcia sunącego po boisku ciała a piłka trafia nagle z odbicia )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież tu nie chodzi o przepisy. Chodzi tylko o antyLegię.

Teraz za tydzień Piast.

:) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt podparcia, który jednocześnie zatrzymuje piłkę lecącą do pustej bramki. Dla mnie karny, przekonać się nie dam... podobnie jak Wy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgarnął piłkę ręką lecaca do pustej bramki. Nie ma czegos takiego w przepisach,  ze pilka odbita  od innej czesci ciala ,gdy trafi w reke to nie ma karnego. To ma wejsc w zycie, ale literalnie  tego przepisu brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życie( od czerwca ) ma wejść coś dokładnie odwrotnego ale tylko wobec jakiegokolwiek dotknięcia ręką piłki ( w tym odbitej od własnego ciała ) poprzedzające zdobycie gola. Innymi słowy Totenhamowi nie uznano by już 4 gola przeciw MC w LM.

Nie zmienia się natomiast przepis w przypadku broniących. Ocenia się rozmyślność zagrania, analizując czy był ruch ręki do piłki, bierze się pod uwagę odległość od kopiącego oraz naturalność ułożenia rąk w danej sytuacji.

Dlatego według zaleceń do interpretacji tego przepisu, piłka odbita od własnego ciała trafiająca w naturalnie ułożoną rękę, nie jest traktowana jako rozmyślna.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19-9 w strzałach, 8-1 w celnych. Liczby nie pokazują różnicy w jakości piłkarskiej.

Tak jak w boksie - chcesz być lepszy od mistrza - udowodnij to.

Co do ręki - jeśli piłka trafia najpierw w dozwoloną część ciała a odbita trafia w rękę - gramy dalej. ( co do intencji - trudno szybko schować rękę gdy jest ona punktem podparcia sunącego po boisku ciała a piłka trafia nagle z odbicia )

W identycznej sytuacji w meczu Legia - Cracovia podyktowany został wolny w ostatniej minucie i wiadomo jak się mecz zakończył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sedzia Srefanski mieszka w Warszawie,a jego syn trenuje w akademii Legii, prawda to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uu będzie kara finansowa.

To że sędzia mieszka w Warszawie to czytałem ale o synu w akademii nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem cała redakcja żarliwie broniła ukochanej drużyny, a dzisiaj już porozmawiali z sędziami...

 

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24708101,ogromny-blad-w-meczu-lechia-legia-czerwona-kartka-dla-jedrzejczyka.html

To w sumie wyczerpuje temat. WielBŁĄD... nie pierwszy i nie ostatni. Szkoda, że mimo VAR jest taka masa błędów. Mam nadzieje, że Boniek poczuł choć odrobinę zażenowania oglądając to z trybum (choć mówiąc szczerze wątpię).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od wyniku półfinału Liverpool - Barcelona

 

Ogólnie wole Barcelone ale to co Liverpool robi też godne podziwu. Zapowiada się piękny meczyk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O błedach mozna by mówic, gdyby pojawiały sie okazjonalnie . Natomiast to  co widzimy jest regularnym  powtarzającym sie z sezonu na sezon pato(L)ogicznym drukowaniem.

Zagranie pilkarza legii - nie ma przewinienia,  zgranie pilkarza przeciwnika legii- jest  przewinienie. Wspomniane zagranie piłkarza Cracovii  w  meczu legia-Cracovia czy wcześniej piłkarza Gornika z czerwoną kartką włącznie  w meczu legia-Górnik https://www.polsatsport.pl/film/legia-warszawa-gornik-zabrze-01-czerwona-kartka-loski_6778576/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wyczerpują dwie rzekome wypowiedzi anonimowych sędziów. :) :) :)

Jesteście pewni, że ci sędziowie naprawdę istnieją i że wyrazili takie opinie?

Jak nie, to cały czas sobie gdybacie łącznie a autorem tekstu na sport.pl.

 

Doczytałem, że także Boniek zabrał głos w tej sprawie. To już definitywnie kończy temat. :) :) Przy okazji odniósł się do sprawdzonych wiadomości o synu Stefanskiego. :) :) :)

Edytowane przez KrzychuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Temat wyczerpują dwie rzekome wypowiedzi anonimowych sędziów. :) :) :)

Jesteście pewni, że ci sędziowie naprawdę istnieją i że wyrazili takie opinie?

Jak nie, to cały czas sobie gdybacie łącznie a autorem tekstu na sport.pl.

 

Doczytałem, że także Boniek zabrał głos w tej sprawie. To już definitywnie kończy temat. :) :) Przy okazji odniósł się do sprawdzonych wiadomości o synu Stefanskiego. :) :) :)

Wrzucisz jakieś linki w tych sprawach.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link do wypowiedzi dwóch sędziów znajduje się kilka postów wyżej. Podkreślam - anonimowych.

O grającym w Legii synu Stefanskiego też można przeczytać wyżej i na kilku portalach.

I na koniec pojawiły się także przeprosiny Bońka skierowane do Stokowca i Lechii (oczywiście w tych przeprosinach nie ma żadnego odwołania się do przepisów tylko ogólne stwierdzenie, że karny się należał). Jest natomiast prawda o synu Stefanskiego - otóż on w ogóle nie ma syna. :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerry, ŁKS. Link do wypowiedzi Bońka http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24708947,zbigniew-boniek-po-meczu-lechia-legia-przepraszam-stokowca.html


Słyszałem narrację, że Stefański podjął dobrą decyzję, bo piłka najpierw dotknęła klatki, a dopiero później ręki Jędrzejczyka i nie powinno być karnego. To są totalne głupoty, które wygadują ludzie! Gdyby tak było, to ja, jako piłkarz, stanąłbym na linii i bronił strzał: piłka odbiłaby się najpierw od mojej nogi, a później od dłoni i nic by nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten przepis jest do bani bo zakłada ocenę intencji broniącego a powinien dla uproszczenia karać każdą rękę przypadkową czy nie. Teraz to jest interpretacja przeciw interpretacji i znajdziemy przykłady zagwizdanych i nie.

Tak czy siak Lechia walnęła chwilę później tego gola i powinna pójść za ciosem a nie stawiać głęboko zasieki.

@Jerry, ŁKS.

To zabawne bo to także mój klub pierwszego wyboru... Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Legia grała w dziesiątkę od drugiej minuty przy wyniku 0:1, prawdopodobnie układ tabeli wyglądałby zupełnie inaczej :unsure:

 

Gdyby...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rozweselenia...

 

Do klubowego sklepiku Legii wchodzi klient:

- poproszę koszulkę klubową

- piłkarską czy sędziowską?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Sławomir, znany z C+ Sport odnośnie wczorajszego z początku, bo brakuje mi epitetów: "tu nie trzeba być ekspertem, żeby wiedzieć, że był karny".

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.