Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągłe pisanie o "patoLogii" i notorycznym drukowaniu w tym wątku powoduje, że robi mi się niedobrze. Co Tobie ta Legia zabrała, żeś taki anty?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu już 2 razy napisał. Umknęło Ci.

ŁKS to jego drużyna.

Co do tematu polska piłka nie jest tego warta, szkoda nerwów. Pensje jedne z wyższych w tej części Europy ( jedynie Szahtar i Dynamo płacą więcej) a poziom pikuje w dół co rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Desmo, kurczę, kibicujesz Legii, na 99,9% macie MP. Skąd te kompleksy? Lechia już osiągnęła historyczny sukces w tym sezonie, będzie jeszcze większy ze srebrem bo tego medalu /oprócz MP/ nam brakuje. Naprawdę daj już spokój, wszyscy widzieli kontrowersje z Częstochowy z PGE i z Energa Stadionu i niech wszyscy sami wyciągną wnioski...

Nie mam nic przeciw Lechii z sympatią wspominam jej poprzednie puchary i potyczkę z Juve i polityczną demsonstrację na meczu w Gdańsku. Mam świadomość że błędy sędziowskie zawsze będą wpisane w tę grę o czym już kilka razy pisałem . Chciałem tylko pokazać hipokryzję pewnego nawiedzonego kolesia który ( za pieniądze czy dla idei ) zieje tu i wątkach politycznych swoimi frustracjami malując świat na czarno biało.

O ironio okazuje się że koleś jest kibicem(?) drużyny bliskiej memu sercu.

Legii kibicują moje dzieciaki a ja mam tyle lat że staram się już tylko pokazywać im w sporcie i w życiu fajne i niefajne rzeczy. Żeby nikt w przyszłości żadną ideologią nie robił im wody z mózgu.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz - której drużynie kibicujesz? Odpowiesz? Czy udajesz, że nie ma pytania? Czy moze boisz się, że zaraz znajdzie się kilka przykładów "patologicznego drukowania" na korzyść Twojej drużyny?

Czy też Twoim jedynym mottem życiowym jest antyLegia?

Krzychu potwierdza się to co  Tobie napisałem, czyli  że  masz ''klapki na oczach'' wiec nie widzisz otaczającego świata w tym mojej wypowiedzi komu kibicuje.

 

 

 

Ciągłe pisanie o "patoLogii" i notorycznym drukowaniu w tym wątku powoduje, że robi mi się niedobrze. Co Tobie ta Legia zabrała, żeś taki anty?

 

Mario, nie w tym rzecz, że coś zabrała. Bawiąc się w bukmacherkę nie obstawiam meczów legii ponieważ regularne drukowanie pod legie ma miejsce z sezonu na sezon, a lokalizacja jej rywala nie ma znaczenia.  Wypaczanie wyników przeszkadza mi jako widzowi.  Natomiast najwieksza beke mam z błazeństw  tego drugiego (…)  który nie mysli,  wszedzie miesza polityke,  przeszkadza mu w tvp liga mistrzów czy f1, nie majac racji musi mieć ostatnie zdanie, a ostatnio nawet pudrował syfa czyli to, że legia namawiała Piasta  do donoszenia na Lechie. Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

 

Wiadomo jak jest legia nazywana wiec używając obrazowego porównania-jedni są zachwyceni bujnym zyciem  towarzyskim prostytutki, inni się tym brzydzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wiem komu kibicujesz. Poproszę nazwę klubu a nie jakieś pozdrowienia dla wszystkich, którzy grają fair play. Do tej pory jedyne co widzę, to kompleks Legii. A po tym co teraz napisałeś, to nawet nie kompleks tylko uraz z powodu przegranej kiedyś kasy. Jeżeli masz takie reakcje, to sugeruje zająć się czymś innym. A to, że przegrałeś nie upoważnia Cię do obrazania kibiców Legii, Lecha, Lechii... możesz sobie wstawić dowolny klub.

Poprawiasz sobie samopoczucie wierząc, że Twoje teorie spiskowe są prawdziwe. OK! Ale nie obrażaj innych.

Z mojej strony koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu  czytaj ze zrozumieniem. Jeżeli odnosisz do moich wypowiedzi  to bierz pod uwagę  to co ja piszę, a nie to co chciałbyś przeczytać.  Napisałem nazwę klubu, nie zauważyłeś, Twój problem.  Napisałem równiez, że nie obstawiam patologi. Skoro nie obstawiam, to nie przegrywam.  Rozumiesz czy nie? Mysl samodzielnie

Pretensje to mozesz miec do tych co drukują, namawiają do donoszenie, a nie do tych o co tym mówią.


Dzisiaj Piastunce nawet kibicuje Górnik Zabrze, ponad podziałami klubowymi potrafią się dogadać bo wiedzą, że z jaką k... mają do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiający u buka zawsze dogadują się ponad podziałami podobnie jak handlujący dragami...a gęba pełna frazesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główny sponsor legii Warszawa to Fortuna zakłady bukmacherskie.

Zadziwiające jak łatwo można wyholowac leszcza z wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszcze to sprzedają dzieciakom dopalacze albo rozkręcają internetową histerię w nadzieji że zmienią bieg historii i może jakiś grosz im wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skoro mecze Legii są drukowane, to są bardzo łatwe do obstawiania. Jak widać znasz się na tym, graj, zarabiaj. Albo nie graj i nie zarabiaj. Ale nie obrażaj.

Fortuna w Legii Ci przeszkadza? A STS w Lechu już nie? Spójrz na poniższą mapkę. Może warto nie tylko myśleć samodzielnie ale także całościowo? Czy może jednak obraz całości nie pasuje do tezy? 57c47edace6271ca27b3e8b26605a31d.jpg

 

 

...bo wiedzą, że z jaką k... mają do czynienia.

Jesteś tak samo odważny w swoich poglądach w realu, czy to tylko internecie?

Edytowane przez KrzychuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mario, nie w tym rzecz, że coś zabrała. Bawiąc się w bukmacherkę nie obstawiam meczów legii ponieważ regularne drukowanie pod legie ma miejsce z sezonu na sezon, a lokalizacja jej rywala nie ma znaczenia. Wypaczanie wyników przeszkadza mi jako widzowi. Natomiast najwieksza beke mam z błazeństw tego drugiego (…) który nie mysli, wszedzie miesza polityke, przeszkadza mu w tvp liga mistrzów czy f1, nie majac racji musi mieć ostatnie zdanie, a ostatnio nawet pudrował syfa czyli to, że legia namawiała Piasta do donoszenia na Lechie. Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

 

Wiadomo jak jest legia nazywana wiec używając obrazowego porównania-jedni są zachwyceni bujnym zyciem towarzyskim prostytutki, inni się tym brzydzą.

Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą duże pieniądze w sporcie, w tle toczy się politykierstwo. Ja mam obrzydzenie do polityki, stąd moja uwaga w tym wątku.

Edit: Czytajac ostatnie wpisy w tym wątku dziwię się, że moderacja nie zrobiła tu jeszcze porządku ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na porażkach Legii można sporo zarobić ale trzeba najpierw zneutralizować różnicę sportową dlatego nakręca się spiralę hejtu w internetach i opłaconych mediach, wywiera presję na sędziach i dziennikarzach, piłkarzach. Grube ryby robią to dla grubej kasy używając w tym celu pożytecznych idiotów...którzy robią to dla idei albo za czapkę śliwek.

Główny sponsor legii Warszawa to Fortuna zakłady bukmacherskie.

Zadziwiające jak łatwo można wyholowac leszcza z wody.

Główny sponsor ŁKSu to zakłady bukmacherskie for Bet a Fortuna patronuje całej pierwszej lidze ...tytanie logiki Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy rzucic hasło ( tym razem o buku) i od razu fanboy legii wyżej to pochwycil, bo musi miec ostatnie slowo.Jeszcze do tego rzekomego intelektualisty nie dotarło jak latwo nim manipulowac.

 

Krzychu wspominałeś ze konczysz temat. Kończysz temat czy kontynuujesz? Dotrzymujesz słowa czy je łamiesz?

Usta sluza do gadania, a co służy do sr*nia? Czy może odwrotnie?

Z informacji medialnych, Mourinho przymierzany jest do PSG, natomiast Tuchelem zainteresowany jest Bayern.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sagan, Sagan, Sagan gol....

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni z tym Tuchelem. Nic takiego nie osiągnął a rozchwytywany przez największe kluby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z założycieli ligi,po 3 awansie z rzędu , wraca tam gdzie jego miejsce. Miejmy nadzieję że na dłużej. ŁKS klubem Łodzi jest ;-)

post-55792-0-91610700-1557002656_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i piłka ciągle w grze ;) Wyglądana na to, że wszystko w nogach piłkarzy Jagi i Lecha :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie z tych, co szuka wszędzie działania piątej kolumny ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŁKS

post-95072-0-91601000-1557008032.jpg

 

 

 

 

 

Nie dziwi przy tej okazji pojawienie się wazeliny.

 

 

 

 

 

Piast wykonał swoje zadanie :), a   legia poległa bez pomocy sędziego.

 

Varciniak  wreszcie neutralny i oby trzymał nadal formę w meczu Cracovia-Lechia, gdy bedzie odpowiadał za VAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wazeliną to ci mamusia tyłek smarowała gdy ja siadałem na Galerze

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż za zbieg okoliczności, że zawsze ta sama reakcja na ogolne uwagi o leszczu, wazelinie, loserstwie.


Cezar., dnia 22 Gru 2014 - 12:43, napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

 

 

 

Cytat ponadczasowy,  pasuje także do tego tematu  ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to p....sz bez sensu , wracaj dorabiać u Buka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dajcie sobie spokój...nie warto.

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i piłka ciągle w grze ;) Wyglądana na to, że wszystko w nogach piłkarzy Jagi i Lecha :)

 

W tej chwili Lechia musi wygrać 4 mecze, a Legia  - 3 i będą decydowały gole, tzn. różnica ewentualnie, więcej strzelonych. Wiadomo, że Craxa nie odpuści dzisiaj, a Jaga u siebie z Legią. Najmniejsze szanse na miejsce pucharowe ma Pogoń więc raczej pewne 3 punkty Legii w meczu z nimi. Fajnie gdyby MP rozstrzygnęło się w ostatniej kolejce - oby nie była kolejką cudów - kto więcej strzeli goli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.