Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio
Napisano (edytowane)

Jeden z założycieli ligi,po 3 awansie z rzędu , wraca tam gdzie jego miejsce. Miejmy nadzieję że na dłużej. ŁKS klubem Łodzi jest ;-)

Kibicuję innemu klubowi z tego miasta, ale że jestem kibicem, a nie wyznawcą, to podchodząc do sprawy zupełnie obiektywnie muszę docenić klasę sportową i ...pogratulować :-) Brawo ŁKS!

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to p....sz bez sensu , wracaj dorabiać u Buka.

Uważasz ze Rafi pi ... to po co na każdej praktycznie stronie go cytujesz i mu odpisujesz?

Robiąc to potwierdzasz ze Rafi ma racje.

 

 

Coż za zbieg okoliczności, że zawsze ta sama reakcja na ogolne uwagi o leszczu, wazelinie, loserstwie.

I to co się nie zacytowalo ,,madrzy zrozumieją reszcie nie wytlumaczysz"

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/164924-o-fajny-masz-zegarek/page-5 w tym temacie była podobna sytuacja, gdzie Desmo zanieczyszczal temat.

 

 

Chłopaki, dajcie sobie spokój...nie warto.

iPX

x2

 

 

 

 

 

Wczorajsza oprawa ...

 

post-103902-0-61260600-1557041933_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Anglii forma drużyn z miejsc 3-6 na zakończenie sezonu to coś niesamowitego. Wszyscy chyba chcą grać w Lidze Europy.

 

post-95957-0-49665500-1557042449.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję innemu klubowi z tego miasta, ale że jestem kibicem, a nie wyznawcą, to podchodząc do sprawy zupełnie obiektywnie muszę docenić klasę sportową i ...pogratulować :-) Brawo ŁKS!

Ja na tym forum nie widzę żadnych wyznawców footballu, co najwyżej dwóch zgryźliwych tetryków, którzy toczą od pewnego czasu swój prywatny mecz o majstra ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
Napisano (edytowane)

Ja na tym forum nie widzę żadnych wyznawców footballu, co najwyżej dwóch zgryźliwych tetryków, którzy toczą od pewnego czasu swój prywatny mecz o majstra ;)

 

Mi raczej chodziło o to, że nawet kibic Widzewa (ja) docenia fakt awansu jednej z łódzkich drużyn do najwyższej klasy rozgrywkowej :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję innemu klubowi z tego miasta, ale że jestem kibicem, a nie wyznawcą, to podchodząc do sprawy zupełnie obiektywnie muszę docenić klasę sportową i ...pogratulować :-) Brawo ŁKS!

Spoko Rafał, mam kolegów po tamtej stronie , czasem tam łatwiej o normalnych niż we własnym gnieździe ;-) . Faktycznie organizacyjnie i sportowo świetnie to wygląda. Szkoda tylko że przez zakulisowe działania i zabiegi nie rywalizujących fair sąsiadów stadion miejski nie powstał zgodnie z obietnicami.

A Widzew chyba jednak wczołga się tym roku szczebel wyżej a jak skończy wojenki wewnętrzne, to może za dwa lata derby w Ex :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelsea i Arsenal wszystkie siły rzucają na wygranie LE.

Wczoraj byłem na meczu. 4 liga angielska 21 tys na stadionie w tym 5 tys gości. Jest moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Spoko Rafał, mam kolegów po tamtej stronie , czasem tam łatwiej o normalnych niż we własnym gnieździe ;-) . Faktycznie organizacyjnie i sportowo świetnie to wygląda. Szkoda tylko że przez zakulisowe działania i zabiegi nie rywalizujących fair sąsiadów stadion miejski nie powstał zgodnie z obietnicami.

A Widzew chyba jednak wczołga się tym roku szczebel wyżej a jak skończy wojenki wewnętrzne, to może za dwa lata derby w Ex :-)

Oby słowa Twe ciałem się stały :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym forum nie widzę żadnych wyznawców footballu, co najwyżej dwóch zgryźliwych tetryków, którzy toczą od pewnego czasu swój prywatny mecz o majstra ;)

 

Śledząc ostatnie strony, to chłopaki się bija o tytuł majstra żenady...   Jeden szuka układów ustawiających Legię na tronie drugi natomiast pisze, że cały hejt jest strategią, aby zniwelować różnice w poziomie sportowym miedzy Legią a resztą polskiej ligi. Oglądałem ostatnie 3 mecze Legii. Kurde ja tutaj żadnej różnicy sportowej nie widziałem... Pomijam już styl samej gry Legii za czasów tego portugalskiego clowna.

Faktem jest, że Legia jest najlepiej zorganizowanym klubem w Polsce.  Faktem  jest, że ostatnio najczęściej sięgają po tytuł i jako jedyni potrafili choć na moment zaistnieć w LM.  A niestety hegemoni muszą się mierzyć z większą niechęcią pozostałych uczestników karuzeli.  Tak jest w każdym kraju.   Tak jak w każdym sędziowie wypaczają wyniki spotkań.  Taki urok futbolu .   A na końcu się okazuje, że i tak kibicujecie ŁKSowi. :)

 

Naprawdę szkoda bić piany panowie...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oglądałem ostatnie 3 mecze Legii. Kurde ja tutaj żadnej różnicy sportowej nie widziałem... Pomijam już styl samej gry Legii za czasów tego portugalskiego clowna.

 

Ciekawa opinia ale chyba oglądaliśmy inne mecze...ja tam widziałem autobus Cracovii i Lechii vs grających w piłkę Legionistów. Jedynie Piast mimo że też koncentrował się na bronieniu nie bał się grać agresywnie w środku i kilkoma podaniami tworzyć sytuacje ( lepsze statystyki strzałów niż Legia ) i po wyrównanym meczu zgarnął pełną pulę.

Na dziś sposób na Legię jest prosty - pressing i stałe fragmenty - z tym obrońcy Legii sobie nie radzą a że z przodu brakuje niezawodnego egzekutora ( jak Nikolić czy choćby Niezgoda) to wyniki są różne.

Są Pinto może nie wygrał szatni ale przynajmniej trafił z formą fizyczną na kluczowy moment sezonu i sprowadził kilku piłkarzy którzy potrafią wymienić kilka szybkich pierwszych piłek. Na większość ligi to wystarcza.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej myślałem o meczu w Poznaniu... To przedostatnia drużyna tej grupy. Zero dysproporcji w jakości sportowej. O dysproporcji można mówić w przypadku Barcelony czy Juventusu w swoich ligach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, wow, Liverpool  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja pier**lę, koszmar jakiś.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Dobry wariat.116da506f3bb0b3c4d8676d360168c26.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pól bani do przodu gość :) 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Buehehehehehe mega, takiego rożnego nie widziałem. Superrr, a jestem kibicem United przecież :D

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawać Live!!!

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym różnym Barca powinna zejść z boiska. Brawo Live!

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Live! To się nazywa „mieć jaja....” :)

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wspaniałego co oni zrobili. Na dodatek bez najlepszego grajka. I do tego Barcelonie :D Szacun. Tego różnego to już nie zapomnę, kompromitacja Barki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Takie mecze wygrywa się głową...nie zdziwiłbym się gdyby rozegranie rożnego nie było przypadkowe

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun. Największy za to że nawet przy 4-0 Liverpool grał do przodu. Messi się zapomniał, a reszta Barcy zapomniała, że potrafi grać w piłkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.