Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Ale o co Ci chodzi?

KrzychuS udajesz, że nie rozumiesz :D. Absurdem jest krytykowanie finansowania formuły 1 oraz ligii mistrzów z publicznych pieniędzy wiedząc że z tych samych publicznych pieniędzy finansowana jest legia/klub któremu się kibicuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie krytykuje finansowania F1 przez Orlen ... pod warunkiem, że była to przemyślana decyzja biznesowa podjęta zgodnie z ładem korporacyjnym. Było tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orlen sprzedajac swoje produkty w 90 krajach świata na 6 kontynentach co roku przynosi miliardowe zyski, szczegoly na stronie www. Podane jest tam również kogo sponsoruje. Cóż , boli ze to nadal polska firma ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest odpowiedź na moje pytanie?

Jeżeli nie zrozumiałeś, to napisze jeszcze raz - jeżeli decyzja była podjęta zgodnie z procedurami, był prawidłowo przygotowany business case i został on zaakceptowany zgodnie z limitami, tak jak wszystkie inne deale sponsoringowe i nie przyszedł nakaz z KPRM, dla mnie jest OK!

Było tak?

Edytowane przez KrzychuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest odpowiedź na moje pytanie?

Jeżeli nie zrozumiałeś, to napisze jeszcze raz - jeżeli decyzja była podjęta zgodnie z procedurami, był prawidłowo przygotowany business case i został on zaakceptowany zgodnie z limitami, tak jak wszystkie inne deale sponsoringowe i nie przyszedł nakaz z KPRM, dla mnie jest OK!

Było tak?

Jesteś kibicem legii a to wiele wyjasnia. :lol:

Tłumacząc, celowo wspomniałem o stronie www Orlenu, zysku, zasięgu itd, kwota przeznaczona na f1 to "drobiazgi" dla koncernu. Jesli masz więcej pytań dotyczących umów sponsorskich zachecam do kontaktu z biurem prasowym, kontakt na www.

Powtórzę żebyś utrwalil sobie sedno - absurdem jest krytykowanie finansowania f1 oraz transmisji ligii mistrzów w telewizji z publicznych pieniędzy, gdy z tych samych publicznych pieniędzy finansowana jest legia/ 20 mln zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraniczne kluby niby takie dobre, a żaden nie awansował do ....Ekstraklasy

:lol:  :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jesteś kibicem legii a to wiele wyjasnia.

Tłumacząc, celowo wspomniałem o stronie www Orlenu, zysku, zasięgu itd, kwota przeznaczona na f1 to "drobiazgi" dla koncernu. Jesli masz więcej pytań dotyczących umów sponsorskich zachecam do kontaktu z biurem prasowym, kontakt na www.

Powtórzę żebyś utrwalil sobie sedno - absurdem jest krytykowanie finansowania f1 oraz transmisji ligii mistrzów w telewizji z publicznych pieniędzy, gdy z tych samych publicznych pieniędzy finansowana jest legia/ 20 mln zł .

No i nadal nie wiem czy to była decyzja biznesowa czy polityczna. I nadal nie wiem co zysk Orlenu, fakt ze ponosi inne wydatki tego typu, czy też wysokość kwoty ma wspólnego z Legią, zgodnym z prawem dofinansowaniem Akademii Legii, czy też tym, że ŁKS nie ma takiego dofinansowania.

Ale prawdę mówiąc nie oczekiwałem wyjaśnienia moich wątpliwości. :)

Skończymy tę wymianę zdań. To nawet nie jest kwestia różnych klubów, którym kibicujemy tylko trochę innych spraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No i nadal nie wiem czy to była decyzja biznesowa czy polityczna.

Jesli chodzi o F1 to prezes PKN powiedzial 11 sierpnia w wywiadzie dla polskiego radia.

„Trzeba też powiedzieć, zę wejście do F1 to też budowanie marki. Około 2 miliardy ludzi przed telewizorami ogląda Formułę 1. I jeżeli gdzieś leci się do krajów arabskich czy w inne kierunki, to firma która jest w F1 jest barziej wiarygodna” – Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w którym miejscu ten cytat odpowiada na pytanie czy była to decyzja polityczna czy biznesowa?

Zapytam inaczej - czy business case powstał przed podjęciem decyzji (bo to że taki dokument istnieje akurat wiem) czy też już po?

A tak przy okazji - akurat ja się bardzo cieszę, że Orlen jest obecny w F1. Chciałbym tylko, aby to była racjonalnie uzasadniona decyzja biznesowa a nie telefon z KPRM.

Edytowane przez KrzychuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja, ale oczy trochę pieką  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazdan wolny jak melasa...

Edit: a teraz, sędzia z Rosji rewanżuje się nam za porażkę ich kadry w kosza ;)

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za komentator o kolorach garniturów opowiada, o nietoperzach

Edytowane przez darekmp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądać i słuchać tego się nie da. 2 mecze, jeden punkt, a Ci (komentatorzy) się podniecają, że nadal jesteśmy liderem i w dwumeczu jesteśmy lepsi z Austrią.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie otwatcie Ligi Mistrzow, gwiazdy z Barcelony klękną dziś przed Panami z Dortmundu.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A weź daj Pan spokój. Chcę ligę angielską i ekstraklapę- płacę za C+. Chcę hiszpańską, włoską, niemiecką, puchar Anglii- płacę za Eleven. LM i LE i kolejne abo na PS Premium?.........................

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowalem z angielskiej na rzecz calej reszty, wzialem polsat za 6 dych miesiecznie. Teraz place mniej, a kopaniny wiecej do ogladania. Angielską sąsiad ma :D

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie otwatcie Ligi Mistrzow, gwiazdy z Barcelony klękną dziś przed Panami z Dortmundu.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

I jak te pany z Dortmundu? Ze słabą Barcą, u siebie poradzili sobie znakomicie  :lol:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.