Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

La Liga powinna być zakończona tak jak na to wskazuje tabela Barca, Barca, BAAAAARCAAAAA!!!

Podpisuję się pod tym obiema rękami, choć ostatnio nasi (jeżeli jesteś kibicem Barcy) grają piach.  :) Z zakończenia La Ligi nie byliby natomiast zadowoleni Los Colchoneros, którzy są na szóstym miejscu, ale do trzeciej Sevilli tracą tylko 2 punkty. Real Madryt też jest na styku z Barcą. A co do Los Colchoneros to muszę przyznać, że wczorajszy mecz w Lidze Mistrzów był pełen dramaturgii. Fajnie, że Atletico gra dalej, chociaż ich styl gry nie jest miły dla oka.

 

Ciekawe co z Mistrzostwami Europy? Pojawiają się głosy, że turniej będzie przeniesiony na 2021 rok. Za kilka dni UEFA podejmie decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, jam Barceloniarz od dawna też niepodoba mi się to co się dzieje w klubie, chodź źle się dzieje już od kilku lat. Jak dla mnie prawdziwą siłą Barcy był Xavi, Iniesta i stalowy na nogach i ostoja spokoju w drużynie Puyol. Oglądając pożegnanie Xaviego potem Iniesty aż mi łezka w oku zakręciła. Panowie byli geniuszami środka z oczami dookoła glowy. Pozostaje mieć nadzieje, że przyjdą lepsze czasy. Co do Atletico, fanem nie jestem, ale wole ich zdecydowanie niż drugi madrycki zespół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tak, tak, jam Barceloniarz od dawna też niepodoba mi się to co się dzieje w klubie, chodź źle się dzieje już od kilku lat. Jak dla mnie prawdziwą siłą Barcy był Xavi, Iniesta i stalowy na nogach i ostoja spokoju w drużynie Puyol. Oglądając pożegnanie Xaviego potem Iniesty aż mi łezka w oku zakręciła. Panowie byli geniuszami środka z oczami dookoła glowy. Pozostaje mieć nadzieje, że przyjdą lepsze czasy.

Xavi, Iniesta Puyol to pomniki Dumy Katalonii. Dzisiaj Leo Messi musi łatać linię pomocy, bo Frenkie de Jong i Arthur Melo nie dają rady. Melo oraz de Jong to oczywiście piłkarze perspektywiczni, ale w tej chwili daleko im do wychowanków Barcy, których wymieniłeś. W ataku też nie jest dobrze. Widać ile zamieszania wprowadziła kontuzja Suareza, a Griezmann regularnie zawodzi. Patrząc na grę Nelsona Semedo czasem zastanawiam się czy nie lepiej byłoby go przekwalifikować z obrońcy na napastnika. Ja mam nadzieję, że do Barcy wróci Neymar, bo to ostatni z zakupionych piłkarzy reprezentujący (jak ja to nazywam) Ronaldinho level.

 

 

Mamy co prawda wychowanków takich jak Ansu Fati, Riqui Puig, ale to nie te buty. Może jeszcze wrócą piękne czasy jak wtedy, gdy Barcę prowadzili Frank Rijkaard i Pep Guardiola, przez drużynę przewinęło się ponad 20 wychowanków i odnosiliśmy sukces za sukcesem.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też zmieniony regulamin przyznania MP w przypadku gdyby rozgrywki nie zostały wznowione, tylko nie znalazłem go jeszcze. Kojarzę, że rozważany był wariant bez rundy finałowej, czyli Legia MP. Ewentualnie - obowiązywać będzie tabela po ostatniej rozegranej w pełni kolejce i wtedy brak baraży w I lidze.

Edytowane przez Matti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tato opowiesz mi jakie to uczucie wygrać w Derbach Trójmiasta?

-Nie wiem synu - jesteśmy kibicami Arki Gdynia ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi ciężko sobie wyobrazić jak gdyński kibic się czuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy prowadzić w meczu i to na kilka minut przed końcem i nawet nie zremisować cóż piłka jest okrutna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy o tym dobrze wiedzą

to jest sprawą oczywistą

lepiej siostrę mieć w burdelu 

niż zostać lechistą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabłysnąłeś.... nazwy własne piszemy wielką literą, ja takiej użyłem jakbyś zobaczył... Lepiej idź spać, bo przyjdzie Flavio.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dużą jak już, nie wielką ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Jash: oba są poprawne. Błędne jest za to: Z wielkiej litery, z dużej litery :) Żeby od tematu nie odbiegać: Legii gratulujemy zdobycia Mistrzostwa Polski...

Edytowane przez Matti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszyscy o tym dobrze wiedzą
to jest sprawą oczywistą
lepiej siostrę mieć w burdelu 
niż zostać lechistą
Czyli Lechista jednak nie zostales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ecipeci napisał:

wszyscy o tym dobrze wiedzą

to jest sprawą oczywistą

lepiej siostrę mieć w burdelu 

niż zostać lechistą ;)

 

Jeszcze zatęsknicie w 1. Lidze za takimi bęckami jak na screenie :) Czy w Gdyni powszechnym zjawiskiem jest wysyłanie najbliższej rodziny do takich przybytków? Czy stąd wzięło się AGKŚ? :)

Screenshot_20200601-082507.png

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działo się w 2 połowie, 7  goli, 4 karne, hat-trick, :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że stadiony będą się w coraz większym stopniu otwierały, a co za tym idzie, kibice też będą coraz chętniej wracali na stadiony.

Pytanie tylko co będzie z ligą: kto będzie zaklasyfikowany a kto spadnie. Jednak to wyłączenie na kilka miesięcy z aktywności, pozostawi trwały ślad.

Ale nie mam wątpliwości, ze wszystko się z czasem odrodzi, przebudzi do życia.

Nie chcę już wspominać o ME w Piłce Nożnej. Ciekawe jak to teraz się potoczy. W sumie dobry czas na uzupełnienie zapasów barw narodowych i flag typu link.

Edytowane przez burt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wraca Premier League :) Yeah babe ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Napoli zdobywa  Puchar Włoch wygrywając  po rzutach  karnych  z Juve 4-2,  gola zdobył MIlik.  Natomiast   Juve  w finale nie  wykorzystał  2  karnych, podobnie jak w  pólfinale, gdy Ronaldo nie strzelił karnego.  

Skoro mowa o Napoli i  Juve oraz MIliku .  Ciekawe czy się dogadają kluby.  Napoli chce  za Milika  50 mln € lub druga opcja za 30 mln €  +  Bernardeschi.  jest to sporo biorac pod uwage, ze kontrakt MIlika wygasa już latem 2021.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zostało tylko 5 kolejek w naszej Ekstraklasie, może jeszcze ktoś by dogonił Legię :) A tak można się tylko emocjonować, kto na pudło jeszcze wskoczy. Fajnie jakby Lechia obroniła brąz, ale na to potrzeba większej determinacji, niż wygranie tylko 2 meczów z 7... Pewnie myślami już gracze na wakacjach, które będą i tak wyjątkowo krótkie w tym roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.06.2020 o 14:44, rafi87 napisał:

  Napoli zdobywa  Puchar Włoch wygrywając  po rzutach  karnych  z Juve 4-2,  gola zdobył MIlik.  Natomiast   Juve  w finale nie  wykorzystał  2  karnych, podobnie jak w  pólfinale, gdy Ronaldo nie strzelił karnego.  

Skoro mowa o Napoli i  Juve oraz MIliku .  Ciekawe czy się dogadają kluby.  Napoli chce  za Milika  50 mln € lub druga opcja za 30 mln €  +  Bernardeschi.  jest to sporo biorac pod uwage, ze kontrakt MIlika wygasa już latem 2021.

Myślę, że nic z tego nie będzie. Milik przedłuży kontrakt z Napoli.Chociaż swoją drogą widziałbym go w Juve. Może rozruszał by linię ataku i był dobrym partnerem dla Kryśki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.06.2020 o 07:13, Matti napisał:

Fajnie jakby Lechia obroniła brąz, ale na to potrzeba większej determinacji, niż wygranie tylko 2 meczów z 7

Właśnie wygrała 3 z 7 z Jagiellonią więc może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwoliński dzisiaj fenomenalny... No zobaczymy.  Szkoda, że musi ich ktoś kopnąć z d*pę, żeby zaczęli grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.