Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za Suareza trzymam kciuki od dawna, więc jak widać - można. A jak potrafi jeszcze grać, pokazał już dzisiaj w debiucie.

 

Cieszy też Everton - 3 mecze, 9 punktów.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy Leeds - powrót do Premier i - 3 mecze - 6 pkt :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał:

Brawo Lech Poznań. Legia aktualnie ZERO do TRZECH.

:)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2020 o 13:44, Solve napisał:

Mnie cieszy Leeds - powrót do Premier i - 3 mecze - 6 pkt :) 

 

@Solve, Ty też wróciłeś po dłuższej przerwie :) A jeśli chodzi o powroty do Premier League, to czekam jeszcze na Nottingham Forest.

 

I pan Gmoch jeszcze:

 

image.jpeg

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŁomatkoBoskoiOjczeDyrektorze! :D Kto obejrzał RIO AVE - AC MILAN ten wie, że takiego horroru nie było w historii piłki chyba. Najpierw Milan prowadzi, potem 1:1, potem 2:1 dla Portugalczyków i w ostatniej minucie... ręka (ale taka naprawdę mega wieśniacka, totalnie bezdyskusyjna) jakiegoś pędzla z Rio Ave i karny dla Milanu na 2:2. Potem karne. Równo. W końcu Colombo (młodzian) nie trafia w bramę. Ale za chwilę Portugalczyk ładuje tak, że piłka odbija się od obu słupków i nie ma bramy. I kolejne strzały. Donnarumma wybija piłkę ręką, ale tak koślawie jakoś, że ta nieogarnialnym dla ludzkiego rozumu łukiem podkręca i... wpada do bramki niczym bąk dla dzieci. Masakra. Strzelają więc bramkarze. Donnarumma - jeb nad bramkę. Bramkarz Portugalczyków (nasz rodak, nawiasem) - jeb, jeszcze wyżej! Jest 8:8. Geraldes wali w słupek. Kjaer trafia. IL TEATRO DEGLI ORRORI! :D ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faza grupowa, to już chyba będzie wszystko, na co stać obecnie Lecha...chociaż trzeba mieć nadzieję i kibicować do końca :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.10.2020 o 23:19, Edmund Exley napisał:

 

@Solve, Ty też wróciłeś po dłuższej przerwie :) A jeśli chodzi o powroty do Premier League, to czekam jeszcze na Nottingham Forest.

 

I pan Gmoch jeszcze:

 

image.jpeg

he he może nie po tak  długiej jak Leeds wracało do Premier League ale tak masz rację wróciłem :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadą na mecz jutro??@Krygo jestes jeszcze na forum?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba ja mógłbym bardziej Tobie zadać to pytanie :) Na mecz nie idę choć mam jakieś 30 minut z buta ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem, choc dwa lata prawie nie zagladalem :) Synek juz nie jest taki abosrbujacy i mam wiecej czasu dla siebie. To tez dlatego za pare godzin ruszam w trase do GD :)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo, fajny awatar. Choć wydaje mi się, że dla Cavaniego znalazłyby się bardziej przyjazne miejsca. 

 

Na razie dzisiaj Urugwaj bardzo kiepsko - do przerwy 0:2 z Ekwadorem. Eliminacje pewnie będą znów taką szarpaniną o każdy punkt, ale liczę, że na 4. miejsce wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyszła im ta grafika ;) Zobaczymy ile zostało z tego świetnego napadziora. Trochę nie grał i młodziakiem też już nie jest. Oby strzelał z łuku jak najczęściej ;) Zależy co masz na myśli pisząc o przyjaznych miejscach. Tygodniówka będzie bardzo przyjazna :) Sam klub w hmm... Oględnie mówiąc dziwnej sytuacji, więc tu niestety chyba muszę się zgodzić. Za dużo jednak przy Cavanim znaków zapytania, żeby mógł liczyć na morze ofert.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie mu ciężko. A bardziej przyjazne miejsce w sensie drużyny (a nawet całej ligi) lepiej dopasowanej do niego pod kątem stylu gry (choć fakt - w tym sezonie nie widziałem całego meczu MU jeszcze). Może wejdzie parę razy jako joker, coś strzeli, odnajdzie rytm i okaże się, że to całkiem dobre posunięcie? Dla mnie - nie obraź się ;) - będzie to nietypowa sytuacja, bo po raz pierwszy od czasów Forlana mogę się cieszyć z goli dla Manchester United 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rusza mnie kto komu kibicuje. Mogę tego co najwyżej w ogóle nie rozumieć. Do niechęci do United też przywykłem. Wielkich się nie lubi :)Do Evertonu mam neutralny stosunek. No i właśnie z tej lepszej części Liverpoolu przyszedł Wazza, czyli jedna z, trzeba chyba tak to nazwać, legend klubu. Co do Cavaniego jeszcze to przypuszczam, choć może za dużo kombinuje i mijam się kompletnie z prawdą, że jednak jego głównym powodem przyjścia może być pomoc innemu nabytkowi United- Facundo Pellistri. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Pellistri się dobrze będzie w MU rozwijał, to Urugwaj być może doczeka się kreatywnego pomocnika/skrzydłowego, na jakiego czeka latami. Jak myślisz, Solskjaer da mu grać w tym sezonie? W ostatnich dwóch dekadach paru świetnie zapowiadających się Urugwajczyków przyszło do mocnych europejskich klubów, ale niestety przechodzili chyba za wcześnie i nie potrafili się przebić. W efekcie - przepadali, zaliczając co najwyżej pojedyncze występy w kadrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ole stawia na młodych, więc coś pogra na pewno. Pytanie ile bo ja o tym chłopaku usłyszałem dopiero jak ogłosili transfer i oprócz tego, że przyszedł z Penarolu i jedną nogą był już w Lyonie, ale go podkupili to nie wiem nic :) Jeżeli nie liga to będzie póki co jako uzupełnienie składu na krajowe puchary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.