Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Paryżewo zdobyte :D Dzisiaj strzelały tylko Diabły :P

 

trbdv.thumb.PNG.4a6fab4b59da925dea5f1d20330e6fa7.PNG

 

Bardzo dobry mecz.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle sieknął na 2:1, ogladalem niestety wlasnie ten mecz zamiast BVB.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu niestety? Mecz świetny - dużo się działo zarówno pod jedną bramka jak i pod drugą.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONCERT w 2. połowie, KONCERT! Brawo Rash :)

Screenshot_2020-10-28-22-55-06-837_eu.livesport.LiveSports_pl2.jpg

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to w drugiej połowie, drugiej połowy :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

77. minuta i już 3:0 dla Urugwaju!

 

I tak już zostało. Bardzo miła niespodzianka :) drżałem o remis, a tu proszę - Kolumbia atakowała, a Urugwaj strzelał gole :) 

 

Teraz czas na Brazylię, u siebie w nocy z wtorku na środę. 

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry artykuł dla zainteresowanych tematem:

https://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Świat/1015110-czy-mnie-jeszcze-pamitasz-urugwajskie-gwiazdki.html

 

Cóż, historia się powtarza. 10-15 lat temu liczyłem, że już wkrótce w światowej piłce i w kadrze mocne pozycje będą mieć Kagelmacher, Cardaccio, Fornaroli i jeszcze kilku innych, których już nawet nie pamiętam. W sumie jednak niespełnione talenty to zjawisko obecne w każdym kraju. Jedni się nie spełnią, a zaskoczą inni - oby tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CA VA NIII !!! No ma to ciągle chłop, no ma :)

 

Screenshot_2020-11-29-16-57-41-098_eu.livesport.LiveSports_pl2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Krygo napisał:

Chociaż zegarek ma fajny...

 

załamany jestem, co się stało z tym klubem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już tak prawie dekadę się ciągnie ten dramat. Ale nie tylko trenerzy są winni. 

Okno transferowe w letnim okienku to jakieś nieporozumienie. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze nie tylko Ole winny, ale ciężko mi (przy całej sympatii) nie zauważać jego błędów. Ile razy ostatnio tracili 2-3 bramki, żeby po przerwie zacząć odrabiać? Spowodowały to gównie złe decyzje, na które musiał reagować. Kto nie ściągnął z boiska Freda w meczu z PSG, który tak długo prosił się o czerwoną kartkę aż ją w końcu dostał? No niestety nie broni się za bardzo... Ktoś powie, że nie on gra na boisku i jasne, ale po części to on ich do klubu sprowadzał. To co wyprawia obrona doprowadziło mnie już wczoraj do takiego wkurwu, że wyłączyłem TV. Maguire (co za przepłacona łajza!) , Van Bissaka (za bardzo polega na ślizgach i gubi piłkę...), James, czyli jego transfery bez formy.  Jeden Fernandes peterda i rokujący van de Beek. Telles póki co dla mnie anonimowy.  Rashford z Greenwood'em nie widzą siebie w ataku... Martial hurtowo marnuje setki (jemu można podziękować szczególnie za brak awansu). Do tego panicz Pogba, który zagra jeden dobry mecz, a potem człapie bez efektu kilka kolejnych i jeszcze robi syf z grubym w mediach... Ktoś ich tam musi złapać za mordy i Ole nie jest tą osobą. Zapomniałbym o najważniejszym- Woodward. Ryba gnije od głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lincoln Six Echo, Lincoln, świetne zdjęcia. Mam tylko nadzieję, że jeszcze bardzo długo nie będą mogły być traktowane w takim kontekście, jak to wrzucone dziś przeze mnie zdjęcie Maradony z Rossim... Bardzo dużo wybitnych ludzi futbolu odeszło w tym roku - oprócz Diego i Rossiego także m.in. Jack Charlton, Norman Hunter, Alejandro Sabella, Nobby Stiles, Silvio Marzolini, Adam Musiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Edmund Exley napisał:

@Lincoln Six Echo, Lincoln, świetne zdjęcia. Mam tylko nadzieję, że jeszcze bardzo długo nie będą mogły być traktowane w takim kontekście, jak to wrzucone dziś przeze mnie zdjęcie Maradony z Rossim... Bardzo dużo wybitnych ludzi futbolu odeszło w tym roku - oprócz Diego i Rossiego także m.in. Jack Charlton, Norman Hunter, Alejandro Sabella, Nobby Stiles, Silvio Marzolini, Adam Musiał.

 

Czas... Ma złe, ale i dobre strony...  :)

 

https://i.dailymail.co.uk/1s/2020/02/02/19/24210814-0-image-a-167_1580670111855.jpg

 

 

10 minut temu, Edmund Exley napisał:

@Lincoln Six Echo, Lincoln, świetne zdjęcia. Mam tylko nadzieję, że jeszcze bardzo długo nie będą mogły być traktowane w takim kontekście, jak to wrzucone dziś przeze mnie zdjęcie Maradony z Rossim...

 

Cholera, dopiero teraz przeczytałem o śmierci Rossiego...  :(

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

 

Cholera, dopiero teraz przeczytałem o śmierci Rossiego...  :(

To ten sam Rossi, który zamknął nam drogę do finału w 1982 roku. Pamiętam, bo były to moje pierwsze MŚ, które oglądałem w TV.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.