Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Huhuhu.... 

Szkoda tylko Bednarka. 

Screenshot_20210202-230717.thumb.png.62721bc29642e7afb1a160e27968634e.png

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2020 o 16:22, Lincoln Six Echo napisał:

Ja tak w pełni świadomie jestem fanem AC MILAN od 33 lat. Poza AC MILAN zawsze kibicuję w zagranicznych ligach klubom, w których grają Polacy. Sympatyzowałem więc w lidze angielskiej z FC Liverpool w czasach Jerzego Dudka, na przykład, a z Arsenalem w okresie, kiedy grał tam Wojciech Szczęsny. AS ROMA budzi odrobinę mojej sympatii ze względu na historię Zbigniewa Bońka. W Hiszpanii, kiedy w Realu Madryt był Jerzy Dudek, to oni, rzecz jasna, mieli "mój głos". Gorzej, kiedy grają ze sobą dwie "polskie" drużyny ;). A jeszcze gorzej, kiedy AC MILAN gra przeciwko "polskiej" drużynie w Serie A - a teraz zdarza się to bardzo często. Cóż, jednak... MILAN PER SEMPRE!  ;)

 

https://pliki.meczyki.pl/big/230/59b2b6ebe8029.jpg

Chcac byc konsekwentnym, to musisz wspomniec o BVB Borussia Dortmund w ktorych szeregach grali tacy ziomkowie jak; Ebi Smolarek krol strzelcow w sezonie2005/2006 , Robert ( Lewa) Lewandowski trzykrotny krol strzelcow z BVB , Kuba Blaszczykowski czy grajacy do dzisiaj Lukasz Piszczek do niedawna, od czasu do czasu pelniacy funkcje  kapitana BVB. W latach 2010 - 2014 wszyscy trzej grali razem i klub przez wielu kibicow byl nazywany BVB Polonia. Chyba w zadnym zagranicznym klubie, polscy pilkarze nie byli tak mocno reprezentowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kicha napisał:

Chcac byc konsekwentnym, to musisz

 

Napisałem powyżej "na przykład".   ;) Chyba nie ma w Polsce ani jednego fana piłki, który nie znałby tych postaci i ich roli w BVB. :) Pamiętam również o Mirosławie Okońskim w HSV, Jacku Bąku w Olympique Lyon i RC Lens/Austrii Wiedeń, Józefie Młynarczyku w PC Porto (z którym zdobył Puchar Europy Mistrzów Krajowych), Tomaszu Kuszczaku w Manchester United/Brighton/WBA/Birmingham i wielu innych Polakach w mniej lub bardziej znaczących klubach zagranicznych. :)

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Polscy_piłkarze-zdobywcy_Pucharu_Europy


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usiłuję popracować, ale cały czas zerkam na livescore. Widzę, że jest 90+4 i MU prowadzi 3:2. Myślę sobie, odświeżę po raz ostatni, będzie 3:3. I... jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, ostatnia akcja meczu :/ ale taki jest futbol i za to go kochamy


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwspanialsze uczucie na świecie jak Ci "Twoja" własna drużyna sp***doli kupon i to jeszcze w ostatniej akcji...................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Milan się pożegnał z mistrzostwem tak jak Man Utd? 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milan nigdy się z tym mistrzostwem nie przywitał. Dotychczasowe wyniki były ponad stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wieloletni kibic ACM muszę się, niestety, zgodzić, że "dotychczasowe wyniki były ponad stan". Ale to nie znaczy, że miejsce w TOP 4 nie jest możliwe. Na to tę drużynę, IMO, stać - co nie znaczy, oczywiście, że koniecznie muszą to osiągnąć. Jeśli spojrzeć na aktualną tabelę, to o 3 miejsca (bo Interu nie liczę - myślę, że będzie im raczej trudno stracić mistrzostwo) rywalizuje 5 drużyn. Sporo powie mecz z ROMĄ.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak mecz pucharowy drużyny, której się kibicuje od lat, z drużyną której kibicuje od lat przyjaciel...

 

Czeka nas🤬😠😱😲😭😬🤯😐😶🤫🤩🤣😁🥳 i dużo innych emocji !

 

A na końcu i tak🤜🤛 🍻


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak obstawiacie dzisiejsze El Clasico? Mi się po nocach te starcie śniło

Ja nie śpię od drugiej w nocy i czekam na mecz cały w nerwach. Wynik dla mnie tylko jeden wchodzi w grę. Zwycięstwo FCB !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygra Real i tym samym zdobędzie mistrza kraju :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie śpię od drugiej w nocy i czekam na mecz cały w nerwach. Wynik dla mnie tylko jeden wchodzi w grę. Zwycięstwo FCB !!!!


Podaj adres, śle kuriera z alko, żeby Ci polał

Wygra Real i tym samym zdobędzie mistrza kraju default_smile.png


Pisząc posta zaznaczyłem ze mi się śniło, ale widzę że niektórzy jeszcze śnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez Ramosa, Pepe, Marcelo, Varane,  Ronaldo, Iniesty, Puola, Alvesa, Neymara a nawet tego gryzonia Suareza ( żeby ograniczyć  siė do ostatnich 10 lat ) to nie to samo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez Ramosa, Pepe, Marcelo, Varane,  Ronaldo, Iniesty, Puola, Alvesa, Neymara a nawet tego gryzonia Suareza ( żeby ograniczyć  siė do ostatnich 10 lat ) to nie to samo 

Trudno się nie zgodzić, nostalgia za przeszłością zawsze będzie. Chodź żyjemy tu i teraz i trzeba czerpać z życia co daje

P.s ja najbardziej tęsknie za Xavim i Iniestą. Uwielbiałem ich styl, dwóch moich ulubionych piłkarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, desmo napisał(-a):

Bez Ramosa, Pepe, Marcelo, Varane,  Ronaldo, Iniesty, Puola, Alvesa, Neymara a nawet tego gryzonia Suareza ( żeby ograniczyć  siė do ostatnich 10 lat ) to nie to samo 

No i Benzema utarł mi nosa 🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.