Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Co więcej, po całonocnej naradzie polskie kluby postanowiły solidarnie bojkotować Ligę Mistrzów - do odwołania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W półfinale LM w Paryżu PSG przegrało z MCI 1:2 😀

Rewanż na Etihad Stadium 04 maja.

Myślę, że MCI nie straci wypracowanej dzisiaj zaliczki i awansuje do finału.


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd Cavani przeszedł do MU, to zdarza się, że cieszą mnie zwycięstwa tego klubu. Welki mecz Urugwajczyka z Romą!

 

Edinson Cavani

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmund Exley

Faktycznie, chyba jego najlepszy mecz w barwach Man Utd. Chociaż mnie bardziej ucieszył dublet z bramką na wagę zwycięstwa w ostatnich minutach przeciw Southampton ^^

 

Tak czy siak, oby powtórzył taką dyspozycję w finale (nie biorę nawet pod uwagę opcji, że Roma odrobi straty w rewanżu).


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski w obecnym sezonie Bundesligi strzelił więcej bramek niż :

Mainz

Werder 

Augsburg

Hertha

Arminia

Schalke

Koeln

Pozostały 2 kolejki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2021 o 08:56, Rebrov napisał(-a):

Lewandowski w obecnym sezonie Bundesligi strzelił więcej bramek niż :

Mainz

Werder 

Augsburg

Hertha

Arminia

Schalke

Koeln

Pozostały 2 kolejki 🙂

Ale do najlepszej 20 w historii Bayernu się nie załapał ;) 

Powinien pobić rekord Mullera, odebrać puchar, armatę i jeszcze z płyty boiska powiedzieć, "do widzenia".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanse są marne, ale muszę napisać: aplikowałem o bilety na finał LE w Gdańsku, ale oczywiście przy 2k rzuconych do losowania nic z tego nie wyszło. Gdyby ktoś jakimś magicznym sposobem miał jakiś dostęp, albo znajomy znajomego miał ;) to bardzo ładnie proszę o kontakt na priva ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Niech już tylko stadiony otworzą, będzie można na mecz pójść. BTW, na koszykówkę już można iść, byłem w weekend na półfinale ligi włoskiej. Do tego Olimpia Milano są w Final Four Eurligi! Forza Milan!

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mistrz Hiszpanii:
 
3137829-64312308-2560-1440.jpg&key=d51c84271868129e98e77d5873d7e5119d99a546ab2f387509310aec3480f182

Nie mogę zrozumieć, czemu Barca oddała Suareza świetnie się rozumiał z Leo. Świetnie pasował do klubu. Wielki błąd. Mam nadzieje, że Laporta coś zbuduje z tego syfu, który pozostawił bartomeu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam pamowie typy przed europejskimi finałami? 

 

Moim zdaniem wszystko trafi do Manchesteru... 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że "noisy neighbours" wygrają Ligę Mistrzów ale w Lidze Europy jednak stawiam na Villareal.

ManU jest bezsprzecznie lepszym zespołem ale Villareal gra nie tylko o puchar ale i o udział w Lidze Mistrzów 2021/22. No i Unai Emery ma po prostu szczęście do tych rozgrywek. Nawet ze słabym Arsenalem był w finale LE.


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Grają o udział w LM to wygrają finał LE :D Sorry nie obraź się, ale śmieszny argument :P Oczywiście nie zabieram im szans na wygraną, ale jednak obstawiam faworytów, czyli $hity i United, nawet mimo absencji Maguire'a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez sentyment do Scholesa, Scherringhama, Neville'a, Ferdinanda i Solskjera liczę mocno na Czerwone Diabły zwłaszcza że mieszkam 900 metrów od areny finału 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wygrał Villareal. To drużyna wyjątkowa nie tylko ze względu na fakt, iż chyba wcześniej nie było w historii europejskich pucharów klubu-zwycięzcy rywalizacji z tak małej miejscowości. Podoba mi się także to, że gra tam tak wielu Hiszpanów. Chociaż ostatni "element" budzący moją sympatię to akurat Kolumbijczyk - były Milanista, Carlos Bacca.  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villarreal to zespół z dość wysoką średnią wieku i dla wielu kluczowych graczy ten finał i zwycięstwo to życiowy (i pewnie ostatni taki) sukces. Np. Raul Albiol, Gerard Moreno, Coquelin, Mario Gaspar czy Carlos Bacca, który ma 35 lat!

Szacun.


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w Italii zmiany, zmiany, zmiany. Pirlo out, Gattuso out (ale już ma nową pracę w Fiorentinie), Conti out. Ostał się Pioli, ale on za to co zrobił z Milanem ma duży kredyt zaufania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conti chciał dużą gażę, a Inter stara się ciąć koszty na maksa (vide: apel do zawodników w sprawie wynagrodzenia).

 

Najgłośniejszym wydarzeniem ostatnich dni było chyba jednak stanowcze "nie" dla żądań Raioli i rozstanie (z mocno chyba zdziwionym takim finałem) Donnarummą oraz podpisanie 5-letniego kontraktu z bramkarzem sezonu w lidze francuskiej, M. Maignan. ACM mocno się postawił Raioli i niewykluczone, że również Hakan rozstanie się z klubem. Fani zachwyceni taką postawą klubu i Maldiniego (mocno śledzę fora/grupy włoskie, więc widzę), ale i na maksa rozczarowani coraz bardziej na horyzoncie widocznym kontraktem dla Giroud (piszą: "nie chcemy kolejnego Mandzukicia!"). Tonali chyba wróci do Brescii, zostanie Tomori. A co dalej..?  ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.