Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Na San Siro byłeś wczoraj? Słaby przeciwnik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krygo napisał(-a):

Na San Siro byłeś wczoraj? Słaby przeciwnik ;)

No przeciwnik nic specjalnego, ale w końcu mogę chodzić, a to najważniejsze. Niestety, straciłem możliwość dostawania biletów na trybunę VIP, muszę teraz kupować 😅. Zostaje teraz przetestowanie La Curvy np. 😄.

Na LM np. nie można już kupić, zresztą był spory skandal, bo ceny biletów na LM początkowo były kosmiczne, dopiero po proteście fanów je obniżyli, niemniej już kupić na takie Atletico nie można. Na razie zostaje Serie A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to był wzruszający moment! Bramka w dzisiejszym ligowym meczu ze Spezią.

 

Najpierw dziadek (Cesare Maldini) - 12 lat w AC MILAN, potem ojciec, Paolo Maldini - Legenda Absolutna AC MILAN i teraz Daniel. Piękna historia rodzinno-piłkarska.... 🥰

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i na świeżym powietrzu


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły weekend: wygrane Evertonu, Aston Villi (i to z kim!), Barcy (w sercu coś tam zawsze jest). Do pełni szczęścia zabrakło mi zwycięskiego gola Suareza (lub w ogóle jego gola) i zwycięstwa Sampdorii.

 

Ciekawe, jak potoczy się kariera Daniela Maldiniego. Oby dobrze i oby w Milanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:0.

I pięknie jest 🙂 !! Druga połowa obrona Częstochowy, ale dwie kontry powinny wejść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły horror w końcówce

Brendan Rodgers miał czarną Daytone na nadgarstku. Ciekawe ile czekał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdążyłem ledwie na 2 połowę. Widowisko to nie było ale wynik poszedł w świat!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Należy podkreślić, że Legia grała bez swoich dwóch najlepszych zawodników.  ;)

Leicester podobnie. Dali zagrać zmiennikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, darekmp3 napisał(-a):

Niezły horror w końcówce emoji4.png

Brendan Rodgers miał czarną Daytone na nadgarstku. Ciekawe ile czekał emoji16.png

Raczej nie długo. Biorąc pod uwagę jego kontrakt wart 10mln £ rocznie to żeby kupić sobie Daytone* musiał pracować 1 (jeden) dzień. 

 

*pierwsza lepsza cena z chrono24

 

🙃


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Należy podkreślić, że Legia grała bez swoich dwóch najlepszych zawodników.  ;)

Trzech…z Kapustką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, desmo napisał(-a):

Trzech…z Kapustką

 

Bardzo słusznie, mój błąd.  :)

9 godzin temu, Rebrov napisał(-a):

Leicester podobnie. Dali zagrać zmiennikom.

 

Nie musieli, to były decyzje trenera. A Boruc, Luquinhas i Kapustka nie mogli grać. Poza tym, kiedy Rodgers zorientował się, że jednak "nie teges", próbował rozpaczliwie ratować sytuację i wpuścił to, co mógł (Vardy, etc.) - jego wina, że tak późno. Jeżeli nie zależy im na Lidze Europy, mogli od razu oddać mecz walkowerem albo się wycofać z rozgrywek.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla angielskich klubów nagrody z LE to na waciki dla Legii to znaczący element budżetu. Z Napoli tez grał drugi skład. Leicester traktuje te mecze jako sparingi natomiast Legii, jak i innym polskim klubom władze przekładają mecze ligowe aby zawodnicy byli przygotowani do spotkań pucharowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rebrov napisał(-a):

Dla angielskich klubów nagrody z LE to na waciki dla Legii to znaczący element budżetu. Z Napoli tez grał drugi skład. Leicester traktuje te mecze jako sparingi natomiast Legii, jak i innym polskim klubom władze przekładają mecze ligowe aby zawodnicy byli przygotowani do spotkań pucharowych. 

 

Myślę, że w sezonie jest takie obciążenie grami klubowymi (liga, puchar kraju, puchar ligi, itd.) i meczami (różnych) reprezentacji, że daliby sobie jakoś radę z utrzymaniem się w cyklu gier bez tych "sparingów". ;) Nie jestem fanboyem Legii, nasza Ekstraklasa średnio mnie interesuje - tym niemniej, grały ze sobą dwie drużyny, z których jedna była poważnie osłabiona z powodu kontuzji kilku czołowych zawodników, a drugą trener "ustawił" (z sobie wiadomych powodów) tak, jak chciał. Rezultat znamy i nie ma co tego tłumaczyć tym, że "Leicester się nie chciało". Tak, jak pisałem wyżej - jeżeli tak bardzo im się nie chce, to mogli przegrać 2-3 mecze w odpowiednim momencie w UK (liga/puchar) i nie mieliby tego przykrego obowiązku podróżowania po kieszonkowe. To, że są znacznie bogatsi - podobnie, jak Wielka Brytania jest znacznie bogatsza od Polski, jest oczywiste. 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli odpuścić 2 3 ostatnich meczów bo do ostatniej kolejki walczyli o LM. Zajęli 5 miejsce z stratą 1 punktu do Chelsea. Rożnica miedzy 5 miejscem a 8 niegwarantującym startu w europejskich pucharach wynosi 10 mln £ . Za wygranie LE Villarreal zgarnął 20 mln € i to z bardzo dobrym wynikiem z 15 wygrali 13 spotkań. Nawet, patrząc na frekwencje kibice też LE nie są zainteresowani. Ostatni mecz z mało atrakcyjną ekipą dla oka, Burnley to komplet na trybunach a z Napoli stadion się nie zapełnił. To nie chodzi o to kto bogatszy a kto biedniejszy. Football to biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pogratulować Lechii bardzo dobrego meczu w którym grała nie tylko „stałe fragmenty”. W Legii mogę  zrozumieć wahania formy młodego Nawrockiego ale reszta defensywy grała na alibi. Joshua super mecz z Leicester a tu ledwo piłę kopał. Może faktycznie oni tylko w pucharach grają , byle się wypromować. Na koniec sędzia Marciniak…czy Wam też się wydawało że był pobudzony i agresywny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprzód Polska! 
 

Ja jutro idę na finał Ligi Narodów, ale po odpadnięciu Włochów sam nie wiem komu kibicować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.