Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Rebrov napisał(-a):

Chodzi o wymogi licencyjne ? Infrastruktura kuleje ? Nie warto dla samej kasy z tv ?

 

Ja nie znam właściwych przepisów, ale podobno stadion jest "nie za bardzo ekstraklasowy" - chociaż jakimś cudem dostał licencję (w razie, gdyby):

 

https://www.google.com/search?q=stadion+chrobrego+głogów&client=firefox-b-d&sxsrf=ALiCzsZYG1dce-muMWUmSt1iu_n1ofr_ZA:1653657440552&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjw1cuC4v_3AhVZgosKHWKDBu0Q_AUoAnoECAIQBA&biw=1600&bih=775&dpr=1

 

W jednym z lokalnych portali wyczytałem niedawno, że średnia frekwencja na meczu w tym sezonie wynosiła... 675 osób. Ale to też może być trochę mylące, bo możliwe, że część biletów jest rozprowadzana "za friko" (tu są takie "KGHM-owskie obyczaje" - ale nie wiem, czy tak jest)...

 

https://www.google.com/search?q=fani+chrobrego+głogów&tbm=isch&ved=2ahUKEwidtZiF4v_3AhXLuCoKHfU0BRAQ2-cCegQIABAA&oq=fani+chrobrego+głogów&gs_lcp=CgNpbWcQAzoECCMQJzoICAAQgAQQsQM6BQgAEIAEOggIABCxAxCDAToECAAQQzoECAAQHjoGCAAQHhAIUPkSWJc2YJI4aABwAHgAgAHPAYgB3xaSAQYwLjIxLjGYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZ8ABAQ&sclient=img&ei=Zc-QYt3uPMvxqgH16ZSAAQ&bih=775&biw=1600&client=firefox-b-d

 

No i w rezultacie sporo ludzi uważa, że "jakaś taka fanaberia", a kasę przeznaczaną na klub, pensje, itp. powinno się przeznaczyć na inne potrzeby.

 

Jak jest w rzeczywistości z tymi zależnościami finansowymi, zapewne nie wie zbyt wiele osób...  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chore, że nie ma chęci gry w ekstraklasie i mimo, że jestem urodzonym Lechistą, szkoda mi braku derbów. Panowie Kołakowscy powinni mieć większe ambicje niż gra w I lidze. Z drugiej strony gdyby Arka nie Piła... :) Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać. Nie w tym roku to za rok ecipeci. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy my chcemy przegrać z kretesem?!


e5492646e1ae7510d45587e4392cab2e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



99c45d63b6c37a4df941f55cfe53debb.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ała ta druga połowa :(


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbawił mnie Zieliński mówiąc, że "Szymański to najwyższej klasy zawodnik, fantastycznie wyszkolony technicznie, ale i chłopcy, którzy weszli po przerwie wnieśli sporo świeżości... erm... no... coś tam wnieśli."  :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Michniewicz nie zdejmie Krychy, to zaraz się teleportuję do Rotterdamu i sam go zdejmę - całego i na długo.  :D  ;)


EDIT: Nie, nie zmieniłem zdania. Fajny może to chłopak, ta Krysia, tak po prostu - jako człowiek (nie wiem, nie znam osobiście), ale nie mogę już patrzeć na te jego wywrotki na przeciwnika skutkującego żółtą w 10 minucie meczu, na "wyprowadzanie" piłki przez 20 minut w skrajnie niebezpiecznym miejscu i sytuacji, na siermiężność ogólną powtarzalną.

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.07.2009 o 20:01, Krystian napisał(-a):

Postanowiłem założyć ten wątek aby nie zaśmiecać innych typu "jest ok", "nie jest ok" itd. tematami dotyczącymi piłki nożnej.

Wszelkie dyskusje na temat piłki nożnej można prowadzić w tym wątku ;)

 

To co Wisła zrobiła w dwumeczu z Levadią to totalna porażka i ośmieszenie nas na arenie międzynarodowej :)

 

Nasz temat ma już prawie 13 lat :) Zmieniło się wiele, ale nie wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Polak w La liga a tu taka cisza…żałoba jakaś w stolicy? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie to tylko kasa...

Mało mu było, to.. zrobił  zadymę ...

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, desmo napisał(-a):

Pierwszy Polak w La liga a tu taka cisza…żałoba jakaś w stolicy? 😉

Dla mnie trochę to niesmaczna sytuacja: najpierw się darł że chce dłuższy kontrakt, a potem go zerwał. Umów się dotrzymuje. Jak chciał odejść z klasą, to mógł kontakt wykupić. Ale ja się nie znam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Bayernowi udało się ściągnąć Haalanda, nie szczypaliby się, żeby pomiatać piłkarzem, który zrobił dla tego klubu "co nieco". Myśleli wyłącznie o sobie, mając przyszłość Lewandowskiego głęboko w d. Lewandowski postąpił więc logicznie - wybrał klub, który zaoferował mu konkrety na kilka ostatnich lat jego kariery, a Bayern, który potraktował go jak trampkarza, postawił pod ścianą. Mimo wszystko, Niemcy nie wyszli na tym wszystkim źle, bo zarobią kilkadziesiąt milionów euro na 34-letnim piłkarzu, za którego next year dostaliby "nul ojro".  ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.07.2022 o 00:01, desmo napisał(-a):

Pierwszy Polak w La liga a tu taka cisza…żałoba jakaś w stolicy? 😉

Pierwszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.