Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy był Janek Tomaszewski w Herculesie Alicante, ale furory nie zrobił, może dlatego jest cisza


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mirosuaw napisał(-a):

Pierwszy był Janek Tomaszewski w Herculesie Alicante, ale furory nie zrobił, może dlatego jest cisza emoji12.png

Przecież był jeszcze Jan Urban...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Matti napisał(-a):

Przecież był jeszcze Jan Urban...

Se kliknijcie w linka którego zapodałem - tam jest pełna lista. Teraz jest internet, wiedza jest o jeden klik od nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, prawda…jeszcze Kosecki a ostatnio Krychowiak… chodziło mi ….że pierwszy niemiecki Polak czy jakoś tak 😉

No tak czy siak w Barcelonie nie mieliśmy do tej pory dorosłego piłkarza. Czeka go chyba szok poznawczy jeśli chodzi o organizację  klubu no i pytanie czy nowy agent, kolega Laport,  nie zrobił mu jakiegoś psikusa w kontrakcie. W końcu szansa że będzie go jeszcze gdzieś transferował jest mała. Chyba że projekt „ nowa Barca” rozleci się po roku…

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łajnem wiało z boiska to nie dziwota... Inna sprawa, że nawet na ławce go nie powinno być. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze są w stanie znieść kibice MU? "Fantastyczny" start sezonu wczoraj a dziś wieści, że klub negocjuje transfer Rabiota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ile są w stanie znieść kibice ManU, ale w obozie AC MILAN krążą plotki, że do klubu może (nieoczekiwanie) wrócić Kessie. Ma w kontrakcie klauzulę, która stwierdza, że jeżeli do dnia tego i tego nie zostanie zarejestrowany oficjalnie przez władze La Liga, transfer jest nieważny i zawodnik wraca do Mediolanu. Pewnie do tego nie dojdzie, ale "gdyby jednak", to sytuacja byłaby "nieco zabawna".  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2022 o 14:37, tomek.wzr napisał(-a):

Ile jeszcze są w stanie znieść kibice MU? "Fantastyczny" start sezonu wczoraj a dziś wieści, że klub negocjuje transfer Rabiota...

Jak prawdziwy kibic to dużo 😉

Aktualna sytuacja fatalna. Nie chce mi się nawet pisać. A co kolejne plotki transferowe to gorsze...

Dobrze że w weekend nie grają to przynajmniej humor lepszy będzie 🤣


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę ile może zdziałać odstawienie niezaangażowanej primadonny…MU prawie jak Bayern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak Krystyny w podstawowym składzie to jedno, ale przede wszystkim dobrze zrobił brak największej pomyłki tego klubu, czyli Maguire'a. Malacia i Martinez wyglądali bardzo dobrze. Z Harrym cała drużyna wygląda prawie tak samo niepewnie jak jego gra. Oby już nie wrócił do podstawowej 11 i trzeba mu zabrać opaskę kapitańską. W końcu... Sancho i Rash z przełamaniem co bardzo cieszy, ale czy będą z nich jeszcze piłkarze takiego kalibru na jakich się zapowiadali... Mam poważne wątpliwości (oby nietrafione ;) ). Oby Casemiro wniósł spokój w środku pola. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał(-a):
2 godziny temu, desmo napisał(-a):
No proszę ile może zdziałać odstawienie niezaangażowanej primadonny…MU prawie jak Bayern

mogles sie nie odzywac a tak rozwiales watpliwosci

A po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po polsku to jest on kibicem Evertonu (szczere pozdro dla Edmunda przy okazji) . Bez większej klasy jak widać :)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Krygo napisał(-a):

Brak Krystyny w podstawowym składzie to jedno, ale przede wszystkim dobrze zrobił brak największej pomyłki tego klubu, czyli Maguire'a. Malacia i Martinez wyglądali bardzo dobrze. Z Harrym cała drużyna wygląda prawie tak samo niepewnie jak jego gra. Oby już nie wrócił do podstawowej 11 i trzeba mu zabrać opaskę kapitańską. W końcu... Sancho i Rash z przełamaniem co bardzo cieszy, ale czy będą z nich jeszcze piłkarze takiego kalibru na jakich się zapowiadali... Mam poważne wątpliwości (oby nietrafione ;) ). Oby Casemiro wniósł spokój w środku pola. 

Zgadzam się. Wreszcie brak Maguire'a w składzie. Od razu lepiej to wyglądało.

A Sancho oprócz bramki nie grał jakoś rewelacyjnie. Ale najważniejsze, że w najważniejszym momencie zachował zimną krew i rozłożył na łopatki cała obronę Liverpoolu 👏

 

10 godzin temu, desmo napisał(-a):

No proszę ile może zdziałać odstawienie niezaangażowanej primadonny…MU prawie jak Bayern

Jestem pewien, że gdyby przy bramce Rashforda był tam Ronaldo to bramki by nie było.

Z drugiej strony zdziwiłem się, że anglik to strzelił 🤣

 

 

I cytując Ten Haga: They can f*cking play good football. Takiego trenera oczekuję w United 😁 Mam nadzieję, że ta wygrana da im trochę energii!


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.08.2022 o 23:30, Krygo napisał(-a):

W końcu... Sancho i Rash z przełamaniem co bardzo cieszy, ale czy będą z nich jeszcze piłkarze takiego kalibru na jakich się zapowiadali... Mam poważne wątpliwości (oby nietrafione ;) ). Oby Casemiro wniósł spokój w środku pola. 

 

Też mam wątpliwości, chociaż Sancho to kawał piłkarza, tylko TH  musi mu odpowiednio dopasowac rolę do jego charakterystyki. Rashford od dłuższego czasu nie gra na poziomie klubu aspirującego do tytułów - dla mnie OUT, ale kto wie, może przy nowym trenerze zaskoczy. A o Case bym się nie martwił - defensywnie to ogarnie, a czasami pewnie doda coś od siebie z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy hat-trick, Zielu dublet i asysta. Super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.