Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, markali napisał(-a):

Ale co zrobił Neapol z Juventusem.... To był mecz!

 

No cóż... Jestem od WIELU lat i już do końca życia pozostanę kibicem AC MILAN, ale muszę przyznać, że wszystko wskazuje na to, iż w tym sezonie Scudetto zdobędzie NAPOLI i że... należy im się to, bo są po prostu aktualnie najlepsi. A MILAN z kolei nie ma ostatnio najlepszej passy. W dużej mierze na własne życzenie. No i transfery, a zwłaszcza ten teoretycznie najważniejszy, okazały się nie być właściwie żadnym wsparciem/wzmocnieniem drużyny. Do tego DŁUUUUGA już absencja Mike Maignana, średnia forma Giroud, "chimeryczna" dyspozycja Leao, kontuzje, itd.... Ale walczyć trzeba, oczywiście, do końca!  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United! :D Połowa celu na ten tydzień zrealizowana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Krygo napisał(-a):

United! :D Połowa celu na ten tydzień zrealizowana :)

druga połowa w niedziele ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie :) Nawet Karius na bramce nie będzie musiał pomagać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznań na ustach całej piłkarskiej Polski... ☺️
Awans Lecha do 1/8 finału Ligi Konferencji to największy sukces polskiej piłki klubowej od 1991 roku, a tu mamy kompletną ciszę. Gdzie ci kibice piłki kopanej? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakby nie patrzeć troszkę puchar trzeciej kategorii... No i dla mnie ważniejszy był wczoraj, zresztą jak zawsze, Manchester ;) Co oczywiście nie zmienia faktu, że zwycięstwo polskiej drużyny cieszy, skąd by nie byli. Oglądałeś z trybun? Trzeba przyznać, że szanse na ponowny awans mają niemałe bo uniknęli West Hamu czy Nicei i  wylosowali teraz Djurgarden...

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Awans Lecha do 1/8 finału Ligi Konferencji to największy sukces polskiej piłki klubowej od 1991 roku

 

Chyba trochę za mocno powiedziane? (no chyba że to miał być taki żart :) ) Bo po drodze był jeszcze ćwierćfinał Legii w LM w sezonie 1995/1996, a Wisła w 2003 w Pucharze UEFA (dużo bardziej wówczas prestiżowym niż dzisiejsza Liga Konferencji) to też była 1/8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Lech Poznań na ustach całej piłkarskiej Polski... ☺️
Awans Lecha do 1/8 finału Ligi Konferencji to największy sukces polskiej piłki klubowej od 1991 roku, a tu mamy kompletną ciszę. Gdzie ci kibice piłki kopanej? 

Może ktoś niech z prawie 40-milionowego kraju do LM by awansował? Bo oglądanie polskich drużyn jak dostają baty od zespołów o których nikt praktycznie nie słyszał to trochę już się tradycją stało. Rację ma redaktor Rafał Stec nazywając polską ligę tzw. ekstraklasą. I trzeba było wojny w Ukrainie żeby się Warszawa Ligii Mistrzów doczekała. Co za czasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Krygo napisał(-a):

To jakby nie patrzeć troszkę puchar trzeciej kategorii... No i dla mnie ważniejszy był wczoraj, zresztą jak zawsze, Manchester ;) Co oczywiście nie zmienia faktu, że zwycięstwo polskiej drużyny cieszy, skąd by nie byli. Oglądałeś z trybun? Trzeba przyznać, że szanse na ponowny awans mają niemałe bo uniknęli West Hamu czy Nicei i  wylosowali teraz Djurgarden...

Nie oglądałem na żywo, zabrakło biletów. 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie ligii mistrzów to udało mi się z tybun obejrzeć mecz 1/8 - Club Brugge - Benfica. 

 

IMG_2469.thumb.JPG.43867b88eec11316079e80ca761a1e37.JPGIMG_2470.thumb.JPG.f4cec860acf6ecd41daf92dafa7cec23.JPG


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogło być inaczej :)

aa.png

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santos na konferencji:

"To, co przede wszystkim zaimponowało mi w ekstraklasie, to atmosfera. Na wszystkich meczach, na których byliśmy kibice byli fenomenalni. A tego nie obserwuje się wszędzie"

 

Co za jajcarz/dyplomata/monthypythonista 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale decyzje co do Krychy podjal 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej.....

Kilka rekordów w dwie minuty....

Edytowane przez markali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet piwa nie zdążyłem otworzyć......


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mistrz17 napisał(-a):

Nawet piwa nie zdążyłem otworzyć......

Piwa.... Ja głowy znad telefonu. Poważnie 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.