Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Ledwo 2 kanapki robiłem. 3 już się bałem😜 🤪😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Nie wierzyłem, że po Czesiu może być gorzej. Jednak...  ;)

Z gówna bata nie ukręcisz ot.....


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek wyszedł przy hymnach na przysłowiowego papierosa, wracam wcześniej i tak patrzę czy jakiejś powtórki nie oglądam 😉 No jak nic zasłużyli na premię, im się to po prostu należało... 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za Czesia chyba takiego dobrego wejścia w mecz nie mieliśmy ;) a już jednego orła z Portugalii mieliśmy na trenerce niedawno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Valygaar napisał(-a):

Dajmy im szanse, jest druga połowa… 😊

Jest dobrze, nadrobimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem poważnie - jak myślicie czy w piątek "udało się" osiągnąć dno, czy to nas dopiero czeka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nasz kapitan zamienił "samograja" na drużynę, w której niby wszystko jest z nim "spoksik", ale na tle szybszych i młodszych zawodników powoli zaczyna być widać upływ czasu. Myślę, że nam się wydawało, że spokój w obronie zapewnią nam "filary Premier League", czyli facet, który nie poradził sobie w przeciętnej Aston Villi, a teraz gra w zamykaczach tabeli i młodzieniec, który zamienił podstawową jedenastkę we włoskim średniaku na ławkę w Arsenalu (więc nie gra). Myślę, że mieliśmy iluzję, iż harmonię w drugiej linii załatwi 25-letni bodajże obecnie nieustannie kontuzjowany zawodnik (obecnie) 17-go klubu angielskiej drugiej ligi, do którego został wypożyczony z 6-go klubu tamtejszej trzeciej ligi. Myślę, że naszym Roberto Carlosem miał być koleżka z 4-tej drużyny niemieckiej drugiej ligi. Myślę, że nasz Ronaldinho (który nawet w tym meczu i tak odstawał techniką na boisku i balansem ciała od reszty repry o lata świetlne) jest bardzo dobry piłkarz, który w swoim klubie ma okazję współpracować z graczami ZNACZNIE lepszymi od kolegów z drużyny narodowej. Myślę, że marnujemy czas nie wystawiając częściej i od początku zawodników, którym chce się przynajmniej biegać i coś tam potrafią. I tak dalej...  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Na temat polskiej piłki nożnej mógłbym pisać godzinami. Zwłaszcza tej "u podstaw", roli polskich klubów, funkcjonowania piłkarskiego światku itp. Nie chcę Was zanudzać.

Natomiast zwróćcie uwagę jak wyglądają składy polskich reprezentacji młodzieżowych, szczególnie młodszych. Są/bywają takie lata, że powoływani sa wyłącznie zawodnicy z klubów zagranicznych. Kompletnie niczego nie osiągający, ale kluczem jest "bo gra (a raczej trenuje" za granicą" ew. ma obrotnego menedżera. 

Tylko nieco lepiej jest w najstarszych rocznikach, ale tak się składa, że znam bardzo dobrze trzech chłopaków z U20-21, grali z moim synem - powiem Wam, że długo się u nas nic nie zmieni... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ogląda 😁😁😁

641e20d3083a4_o_large.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znuf jezdeźmy potengom!  Zmiaszczylim alpanckie smoky!!! :D  ;)

 

A serio, Świderski grał na prawie wszystkich pozycjach, a bramkę i całe jego zachowanie pod bramką, powinno się puszczać Milikowi i Piątkowi 24/7 przez miesiąc. Kiwior nędznie, masa zyebanych podań. Salamon zaskakująco dobrze. Linetty całkiem nieźle. Zieliński i Lewy - cóż, musieliby grać z połamanymi nogami, żeby na tle reszty (nie licząc Świderskiego) wypaść jakoś źle. Szczęsny kolejny raz pokazał, że nie przez przypadek karierę prowadzi w klubach takich, jak Arsenal, Roma i Juventus. Zalewski "ambiwalentnie", Frankowski podobnie. Bednarek nie wrył mi się mocno w pamięć - czyli świetnie.  ;) A najlepiej to chyba Bielik - godny kontynuator tradycji Krychiańskiej.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po 35 latach kibicowania reprezentacji w końcu zmądrzałem i przestałem oglądać, zwyczajnie szkoda czasu na tych piłkarzyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.