Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć ten wątek aby nie zaśmiecać innych typu "jest ok", "nie jest ok" itd. tematami dotyczącymi piłki nożnej.

Wszelkie dyskusje na temat piłki nożnej można prowadzić w tym wątku ;)

 

To co Wisła zrobiła w dwumeczu z Levadią to totalna porażka i ośmieszenie nas na arenie międzynarodowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł ;) Więc piszę to co w "nie jest OK" odnośnie meczu Wisły: Ale wstyd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada,w sumie dobrze że nie było transmisji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł :) Więc piszę to co w "nie jest OK" odnośnie meczu Wisły: Ale wstyd....

 

Co roku liczę, że trochę dłużej będzie mi dane oglądać występy naszych klubów na arenach europejskich i niestety wychodzi na to, że z matmy byłem kiepski bo wyliczyć nie mogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Ja również co roku sądzę, że osiągnęliśmy już dno i już gorzej być nie może, więc z nadzieją czekam na następny rok. Wypiszę chyba sobie na czole: "Nadzieja matką głupich!". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to Lech nie zdobył mistrza w zeszłym sezonie bo kto wie czy przy obecnych eliminacjach nie doszedłby bez problemu do fazy grupowej (ale to tylko gdybanie). Mam nadzieję, że Lech pokaże na co go stać w Lidze Europejskiej (bo tak to się chyba teraz nazywa).

Wiśle pozostaje szykować się na następny rok, ale oni już się szykują od kilku lat i uszykować się niestety nie mogą ;)

Wie ktoś może czy jutro będzie transmisja meczu Legii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak zareaguje Cupiał... Znowu zmieni trenera? ech... szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak zareaguje Cupiał... Znowu zmieni trenera? ech... szkoda

Miałby powód, ale wątpię żeby to był dobry ruch. Chyba w chwili obecnej tylko Smuda mógłby sprostać wymaganiom Cupiała (oczywiście z polskich trenerów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smuda już był to raz,dwa że to nie trener gra tylko piłkarze.Głównym winowajcą jest Cupiał który od paru lat zamiast kupować to sprzedaje.Nie wiem o co on ma pretensje?Sam jest biznesmenem to chyba wie,że żeby osiagnąć zysk to najpierw trzeba zainwestować.Przeciez to nie jest przypadek,że żadnego piłkarza Wisły nikt nie chciał kupić,nawet Brożka.Są słabi a jeszcze ich osłabili,do tego fatalny bramkarz.Skorża to akurat jeden z lepszych trenerów,jak go zwolnią a pewnie zwolnią to będzie się cieszyć Legia i Lech bo będzie łatwiej o tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Smuda już był to raz,dwa że to nie trener gra tylko piłkarze.Głównym winowajcą jest Cupiał który od paru lat zamiast kupować to sprzedaje.Nie wiem o co on ma pretensje?Sam jest biznesmenem to chyba wie,że żeby osiagnąć zysk to najpierw trzeba zainwestować.Przeciez to nie jest przypadek,że żadnego piłkarza Wisły nikt nie chciał kupić,nawet Brożka.

To, że jakiś trener już kiedyś był wcale nie oznacza, że nie może być ponownie. Co do tego, że Skorża to w tej chwili to jeden z lepszych polskich trenerów to się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że nie.Smuda nie przyjdzie z innego powodu.Mianowicie Franz czeka na jesień aż zwolnią Benhałera bo już będzie wiadomo,że Polacy nie awansowali na mundial (teraz też już wiadomo,że nie awansujemy ale teoretyczna szansa jest) i będzie próbował zostać trenerem kadry.Jak nie zostanie to wtedy pójdzie do jakiegoś klubu,ale to najprędzej będzie runda wiosenna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że nie.Smuda nie przyjdzie z innego powodu.Mianowicie Franz czeka na jesień aż zwolnią Benhałera bo już będzie wiadomo,że Polacy nie awansowali na mundial (teraz też już wiadomo,że nie awansujemy ale teoretyczna szansa jest) i będzie próbował zostać trenerem kadry.Jak nie zostanie to wtedy pójdzie do jakiegoś klubu,ale to najprędzej będzie runda wiosenna.

 

Ja jestem optymistą i wierzę do końca że się zakwalifikują, chociaż zdaję sobie sprawę z małego prawdopodobieństwa takiego wyczynu w danej sytuacji ;)

Co do Leo to moim zdaniem dobry trener, ale sam nie wiedział w jaki bajzel (czyt. PZPN) się pchał, a w takich warunkach to nikomu się nie chce pracować.

Nawet nie ma czasu się skupić na piłkarzach bo co chwilę jakieś naciski na niego ze strony PZPN.

Wydaje mi się, że Leo już stracił motywację i ma to prostolinijnie mówiąc gdzieś. Dlatego pora na zmianę trenera. Szkoda tylko, że zmiana zapewne będzie na kolejnego kolesia z układu PZPNowskiego.

Szkoda tylko, że kolesie z PZPN nie mają "kumpli" pokroju Guusa Hiddinka bo moim zdaniem to najlepszy trener na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo polskim klubom pilkarskim, jak rowniez naszej Reprezentacji, ze kompletnie obrzydzili mi futboll. Z tej to przyczyny zupelnie nie interesuja mnie juz w zasadzie zadne mecze, z czego radosc ma moja zona, a ja oszczedzilem wiele nerwow. Zaden blamaz nie robi juz na mnie wrazenia, a komentarze idiotow z PZPN nie irytuja mnie, a co najwyzej smiesza. Jezeli pan Lato moze byc prezesem Zwiazku, to nie ma przeszkod zeby moj 3 letni syn byl np. prezesem Orlenu.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo polskim klubom pilkarskim, jak rowniez naszej Reprezentacji, ze kompletnie obrzydzili mi futboll. Z tej to przyczyny zupelnie nie interesuja mnie juz w zasadzie zadne mecze, z czego radosc ma moja zona, a ja oszczedzilem wiele nerwow. Zaden blamaz nie robi juz na mnie wrazenia, a komentarze idiotow z PZPN nie irytuja mnie, a co najwyzej smiesza. Jezeli pan Lato moze byc prezesem Zwiazku, to nie ma przeszkod zeby moj 3 letni syn byl np. prezesem Orlenu.

Pzdr.

 

 

coś jakbyś idealnie ujął również moje odczucia.

podpisuję się oboma rękami, choć nie wiem czy śmiać się z tego czy płakać nad tym.

nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem mecz z udziałem polskiej drużyny.

nic to przynajmniej żona się cieszy ;)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze ceniłem Skorżę jako trenera i człowieka,tą wypowiedzią po raz kolejny udowadnia że jako jeden z niewielu w polskiej piłce ma klase

 

http://www.sport.pl/pilka/1,70998,6850073,...__byl_blad.html

 

Brawa dla niego, ale nie oszukujmy się nigdy nie ma tak, że wina leży tylko po stronie trenera lub tylko po stronie piłkarzy. Piłkarze zawalili mecz, a Skorża przygotowanie. Ogólnie dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzam się z Jędrkiem.

Poszedłbym nawet dalej - dajmysobie spokój w marnowaniem w sporej części masy publicznych pieniędzy na sport, ktory w Polsce spadła na dno. I od strony organizacyjnej i korupcyjnej i szkoleniowej, na zawodnikach kończąc.

Szlag mnie trafia jak do 4,5 ligowych szmacianek idzie kasa na "sport kwalifikowany" z naszych podatkow.

20 lat reformuja - a tylko na coraz większe kompromitacje ich stać.

Oczywiście kluby wyższcy lig - to w dużej mierze prywata, ale dlaczego ja sobie hausa nie mogę obejrzec bo jaka meczynę pokazują? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję do TVP2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym próbował wyżej niż tylko TVP2,tylko jak napiszesz do samego Farfała to będziesz go musiał odpowiednio pozdrowić :D

 

A żeby nie było OT-to do zainteresowanych tematem-kogo obstawiacie na mistrza?Podajmy pierwsze 3 miejsca,zobaczymy po sezonie czy ktoś trafił.

Moje typy:

 

1.Wisła-mimo wszystko

2.GKS Bełchatów-zeszły sezon grali nieźle i to praktycznie bez Garguły,teraz zrobili niezłe transfery i jak Dawid Nowak będzie w miarę zdrowy to powalczą.

3.Lech

A kibicować będę oczywiście Śląskowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-lech

2-legia

3-wisła

 

A jutro jest meczyk Lech-Wisła, tam okaże się czy Wisła sie pozbierała. Jak dla mnie wygra na pewno Lech tylko pytanie jakie będzie widowisko. Czy wygrają gładko czy z oporami. Szczerze żałuje, że nie udało się Lechowi wygrać poprzedniego sezonu, kilka meczy oglądałem z Pucharu UEFA i ligowych, wstydu nie było (szczególnie Puchar UEFA dlatego w statystykach są wysoko) Oczywiście nikt nie wie jak by to wygladało teraz ale sądze że dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygrał po karnych.... niestety tylko po karnych. Mój bukmacher odnotował remis a ja jestem w d*p... ale dobrze ze chociaż tak sie skończyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.