Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

;) Lech da radę w pucharach.

 

Dzisiaj na kogo stawiacie: Zagłębie czy Wisła?

Ja na Zagłębie :)

 

Edit: Fatalna obrona Zagłębia, a właściwie jej brak. Nie można zrzucać wszystkiego na błąd sędziego, ale bramka w pierwszej minucie na pewno zmieniła przebieg spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten mecz.Zagłebie nie gra nic w obronie i Legia i Wisła wjeżdzały w pole karne jakby grali z juniorami.

Bardzo mnie interesuje kiedy wreszcie wyrzuca Pawełka-ten gość od dawna już pokazuje,że absolutnie nie jest bramkarzem godnym mistrza polski,ba jego przerasta nawet poziom ekstraklasy.Może jako rezerowowy... ale w sumie jednak lepiej jakby grał w I lidze.tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem ten mecz.Zagłebie nie gra nic w obronie i Legia i Wisła wjeżdzały w pole karne jakby grali z juniorami.

Bardzo mnie interesuje kiedy wreszcie wyrzuca Pawełka-ten gość od dawna już pokazuje,że absolutnie nie jest bramkarzem godnym mistrza polski,ba jego przerasta nawet poziom ekstraklasy.Może jako rezerowowy... ale w sumie jednak lepiej jakby grał w I lidze.tragedia

 

I Beny Hejker wreszcie przestał go powoływać. Pawełek nigdy nie był dobrym bramkarzem co najwyżej średnim, na pewno za słaby na Wisłę. Dostał już tyle szans aby wskoczyć na wyższy poziom a on nie tylko, że ciągle jest niepewny i boi się piłki ale nawet gra coraz gorzej. Dolha to był wymiatacz...szkoda ze tak zaczął kombinować...a potem się zbłaźnił...smutny koniec bramkarza który świetnie się w Wiśle odnajdywał i bronił lepiej od Ikera ( poważnie!).

 

Polska piłka ciągle stoi w miejscu, powiem nawet, że reszta europy która piłkarsko kiedyś była słabsza od nas już nas odstawiła....bardzo to smutne...ale w piłce potrzeba konsekwencji, cierpliwości, wytrwania i jakiejś myśli i pomysłu długofalowego. Tego nigdy w żadnym Polskim zespole nie było..., tyle lat bez wyciągania żadnych wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronil lepiej od którego Ikera?Św. Ikera z Madrytu?Moim zdaniem najlepszego bramkarza świata,chyba Cie poniosło i to mocno ;) Jakby prezentował chociaż 50% tego co Casillas to by w życiu nie zagrał w polskiej lidze.Zresztą sam zaznaczyłeś jak sie skończył w meczu Lech-Wisła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bronil lepiej od którego Ikera?Św. Ikera z Madrytu?Moim zdaniem najlepszego bramkarza świata,chyba Cie poniosło i to mocno ;) Jakby prezentował chociaż 50% tego co Casillas to by w życiu nie zagrał w polskiej lidze.Zresztą sam zaznaczyłeś jak sie skończył w meczu Lech-Wisła

Zgadzam się maxwell w 100%. Nie ma lepszego bramkarza na świecie jak Iker Casillas i moim zdaniem on jest numerem 1 od kilku dobrych lat. Żaden Cech, Buffon i inni nie dorównują Casillasowi, a co dopiero Dolha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się maxwell w 100%. Nie ma lepszego bramkarza na świecie jak Iker Casillas i moim zdaniem on jest numerem 1 od kilku dobrych lat. Żaden Cech, Buffon i inni nie dorównują Casillasowi, a co dopiero Dolha.

 

Dolha przez rok w Wiśle naprawdę cuda wyczyniał w bramce, wyciągał piłki nie do obrony, w zasadzie stanowił o 70% wyników Wisły w tamtym czasie.

A Ikerrr zły nie jest, ale moim zdaniem przereklamowany głównie dlatego ze gra w Rejalu. Buffon jest lepszy ;) Ceh natomiast coraz gorszy...no i potrafi szmatę puścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę jaka obronę ma Buffon a jak Iker.Real zawsze nędznie bronił i nie mówię tu tylko o tej formacji ale o defensywie ogólnie,bo w dzisiejszych czasach broni cały zespół.Gigi ma przeważnie w meczu 2,3 sytuację które musi obronić,Iker przeważnie koło 10,15 jeśli grają z dobrymi zespołami.Właśnie dlatego wyżej stawiam Ikera,bo były sezony kiedy gość zdobywał dla Realu mistrzostwo La Liga,swoimi interwencjami zapewniając im masę punktów.Zawsze mnie zastanawiało jakby to wyglądało gdyby ich zamienić miejscami.

 

I dla jasności-Gigi Buffon to klasa,oni dwaj to na pewno od 10 lat najlepsi bramkarze świata,od dekady nie schodzący z poziomu który jest nieosiągalny dla innych bramkarzy nawet na moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a Borubar? :)

 

Borubara za jego najlepszych występów i szczytu formy dałbym w pierwszej 5 na świecie.

W tej chwili chyba wraca do formy więc niedługo powinien wskoczyć do 5 najlepszych o ile znowu nie zacznie pajacować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Borubar jest niezły o ile nie pajacuje; ) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest po prostu pięknie. Kolejorz zaczyna rajd ku mistrzostwu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa Kolejorza w Pucharach niestety nie jest zbyt optymistyczna. Mam nadzieję, że w drugiej połowie się wezmą :)

Najważniejsze żeby u siebie nie stracić bramki.

Edit: Piękna końcówka i świetny mecz Gancarczyka, Kasprzika, Arboledy i kilku innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO mecz fatalny, końcówka rzeczywiście niezła no i fajnie, że jest gol-niestety potwierdza się moja opinia że Lewandowski to poziom polskiej ligi i nic więcej. PZdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz zaczyna rajd ku mistrzostwu :)

W górę serca, niech zwycięża Lech niech zwycięża Lech, niech zwycięża Lech

[...]

Do boju Kolejorz Do boju Kolejorz Marsz, marsz, marsz do boju marsz Zwycięstwo czeka nas Do boju Kolojarz Do boju Kolejorz Marsz, marsz, marsz do boju marsz Zwycięstwo czeka nas Do boju Kolojarz Do boju Kolejorz Marsz, marsz, marsz do boju marsz Zwycięstwo czeka nas

[...]

Kto wygra mecz Lech Kto Lech Kto Lech, Lech, Lech Alleluja, alleluja, alleluja, Kolejorz

[...]

 

 

 

....takie tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj czeka nas (kibiców) delikatna nerwówka. Jak myślicie, piłkarze dadzą radę? Moim zdaniem nasi zdobędą 6 pkt. w dwóch najbliższych meczach choć łatwo na pewno nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO dadzą radę-zobaczymy jak dziś zaprezentuje się Obraniak- ciekawi mnie to. Poprzednie mecze rzeczywiście można uznać za wpadkę w kiepskim stylu. Zobaczymy dziś i trzymamy kciuki:) pzdr;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Obraniak raczej nie będzie miał problemów. Bardziej się boję o Krzynówka, ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt-mógł grać Gancarczyk-Krzynówek był dobry i lubię go ale jego czas już powoli wydaje się mijać..zobaczymy jak będzie. Ehh pamiętam jak Jacek wbił bramkę Realowi w LM:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jacek był bardzo dobrym piłkarzem, ale latka lecą nieubłaganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh...no to chyba nie pojedziemy do RPP. Słabo, bardzo słabo..technika 0...pzdr B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali ciała kolejny raz B), ale jest jeszcze nadzieja :) Ja jako wieczny optymista jeszcze szansę widzę, ale zdaję sobie sprawę, że to będzie bardzo trudne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie trzeba być specjalnym znawcą żeby dostrzec że niektórzy Panowie reprezentanci się już skończyli. Pan Krzynówek - ewidentny koniec, wypalony. Jego dołowanie zaczęło się od Mistrzostw Europy gdzie grał wprost tragicznie. 98% dośrodkowań, czy rzutów wolnych przez neigo wykonywanych leci śladami Sojuza w przestworza. To co kiedyś było jego zaletami czyli dobre rajdy, umiejętność zwodów i dobry strzał z dystansu...dzisiaj wszystko to wygasło...jest zupełnie nie przydatny na boisku. Rozumiem że po mistrzostwach należało mu dać szansę...każdemu może coś nie wyjść, ale Krzynio szansę dostał już kikukrotnie i z meczu na mecz gra coraz gorzej...a Benhakker jest ślepy chyba że tego nie widzi. Problemy Krzynówka w Bundeslidze też z nikąd się nie brały. Obrona- to co kiedyś było całkiem niezłe w naszej reprezentacji zaczyna także mocno kuleć. Żewłakow chodź go bardzo lubię niestety któryś z kolei bardzo słaby mecz, Golański zagrał w karierze może ze 2 dobre mecze w reprezentacji w tym pamiętny z Portugalią potem już nie było za ciekawie...zdecydowanie lepszy an chwilą obecną wydaje się Gancarczyk który jest w formie i po zamianie Ukrainy na Polskę wyraźnie dostał kopa!. Lewandowski nigdy dobrym piłkarzyną nie był, rozumiem że taki jest potrzebny osiłek w każdej reprezentacji ale ten osiłekk musi też chodźby minimalną celnością podań się wykazywać...a Lewandinho podaje jakby oślepł, chyba żeczywiście zdecydowanie lepiej by było gdyby grał na obronie..na pomoc jest technicznie za słaby. Najmniej pretensji mam do Rogera, Brożka, Obraniaka i Boruca...Roger jest powolny ale potrafi to co innym naszym piłkarzom przynosi ogromną trudność czyli podać celnie...powinien grać na innej pozycji niż obecnie jest na tą pozycję za wolny. Brożek...niski napastnik przy ustawieniu 4-5-1 to bezsens...benhakerowy bezsens, chłopak sobie nie daje rady w tym ustawieniu jest za niski on potrzebuje drugiego napastnika obok wtedy ma z kim grać. Przy ustawieniu z jednym napastnikiem trzeba szukać wysokiego napastnika ala Luca Toni który potrafi przytrzymać piłkę, i potrafią walczyć głową z obrońcami. Lepszy byłby Robert Lewandowski nawet bez formy. Obraniak nie powinien być zmieniony, mimo wszystko chyba najbardziej aktywny zawodnik w pierwszej połowie...kolejna zupełnie bezsensowna decyzja benhakera żeby go zdjąć. Byłem zdecydowanym zwolennikiem Leo ale facet od parunastu meczy kompletnie mija się z wystawianym składem...taktyka też chyba nie za konieczna. Grać jednym napastnikiem to można z Brazylią albo Niemcami a nie z Irlandią której trzeba poprostu pakowac bramki. Nie mówiąc już że Benhaker nie odrobił lekcji, poprzedni trenerzy RP kombinowali już z ustawieniem z jednym napadalcem i zawsze kończyło się to źle. Poslka gra w miarę dobrze tylko w ustawieniu 4-4-2, tak są nauczeni grać! i każdy inny system nie wychodzi. 4-4-2 to sprawdzony system i zdecydowanie najlepszy dla nas! Tyle odnośnie analizy. Mimo wszystko myślę że te patałachy jednak jakimś fartem awansują...ale na mistrzostwach będzie znowu to samo czyli 3 mecze i do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości zgadzam się z Tobą. Robert Lewandowski jak najbardziej powinien grać od początku. Gra 4-4-2 również jak najbardziej. Zejście z boiska Obraniaka - nie rozumiem (dla mnie najlepszy zawodnik pierwszej połowy mimo straconych kilku piłek jako jedyny potrafił celnie strzelić mając przed sobą 2 piłkarzy drużyny przeciwnej). Zgodzę się, że Mariusz Lewandowski powinien zostać zmieniony kiedy Irlandia opadła z sił, ale jak najbardziej rozumiem jego występ od początku meczu. Właśnie tacy zawodnicy byli potrzebni na mecz z Irlandią, która od początku grała presingiem. Owszem podania mu nie wychodziły, ale jak widziałem podania chwalonego przez Ciebie Rogera to mi się nóż w kieszeni otwierał. Brożek również jak dla mnie jest kiepski i o wiele bardziej przydałby się atak Robert Lewandowski, Euzebiusz Smolarek od początku meczu. Czy brożek wygrał chociaż jedną piłkę? R. Lewandowski wygrywał prawie wszystkie. Ebi brał grę na siebie czego brakowało pozostałym. Zastanawiam się kto dobierał im obuwie bo co chwile ktoś leżał.

Największe rozczarowanie - Kuba Błaszczykowski - totalna porażka.

Podsumowując gra reprezentacji rozczarowała kolejny raz B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takt to niestety jest jak przgrywa sie praktycznie mecz ostatniej szansy od 38minuty i do 60 gra sie jednym napastnikiem, moze gdyby od razu zrobil zmiany(przede wszystki blaszczykowskiego) to moze inaczej by sie to skonczylo.

co do kadry to zgadzam sie ze polowa powinna wyleciec


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak selekcjonerem będzie Hiddink,Mourinho,Benitez,Capello etc. to i tak to nic nie zmieni.Mamy słabych piłkarzy i słabiutką ligę.Jesteśmy co najwyżej średniakiem jeśli nie słabeuszem.Sam awans Engela,Janasa (MŚ) i Benhałera(ME) to wielki sukces ponad stan posiadania.Szkoda,że większość ludzi tego nie widzi.Nasi najlepsi piłkarze siedza na ławkach albo trybunach średniaków europejskich,polskie zespołu ligowe odpadaja w pucharach w rundach wstepnych,a najlepszy piłkarz ligi czyli Brożek nie może znalezć klubu zagranicą mimo że kosztuje śmieszne 2,5mln euro.

Taka jest prawda więc to nie jest wina żadnego selekcjonera,że wyniki są jakie są bo on nie nauczy tych miernot kopać prosto piłkę ani sam nie wyjdzie na boisko żeby grać.Nie ma lepszych piłkarzy niż ci którzy zostali powołani,bo reszta jest równie słaba lub jeszcze gorsza.Nawet nibygwiazda polskiej ligi czyli promowany na siłe R.Lewandowski jest niestety słaby.On miał raptem jeden niezły sezon.W tym w lidze nie pokazał nic,a pojedynki z Brugia uwidoczniły że jeszcze wiele nauki przed nim i o graniu w Anglii,Hiszpanii czy Włoszech to może zapomnieć bo przeciętniacy z Brugii wyłączyli go z gry.Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.