Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

ale selekcjoner jest od tego jak sama nazwa wskazuje zeby wyselekcjonowac najlepszych. zatrudnianie"podstarzalych gwiazdorow" do gry w kadrze? polowa z nich grala w korei na MS.

juz nie raz widzielismy jak wychodza mlodzi,"glodni gry" chlopcy chca sie pokazac potrafia wygrac z niejednym przeciwnikiem.

 

z takimi pilkarzami ciezko bedzei faworyzowac z kadra polskich dziennikarzy albo parlamentarzystow

 

powinien pozbierac chlopakow z polskiej ligi i zbudowac zupelnie nowy sklad .takie moje skromne zdanie


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale selekcjoner jest od tego jak sama nazwa wskazuje zeby wyselekcjonowac najlepszych. zatrudnianie"podstarzalych gwiazdorow" do gry w kadrze? polowa z nich grala w korei na MS.

 

Tylko bez takiej demagogii B) W meczu z Irlandia zagrało w sumie 13 zawodników czyli połowa to 6,5 więc zaokrąglamy w dół.Wymień proszę tych 6 zawodników którzy grali w tym meczu i grali też na MŚ w 2002.Ja naliczyłem 2-Żewłakow i Krzynówek.O ile Krzynówek jest słaby i mógł i powinien grać Gancarczyk to dla Żewłakowa nie widzę w tej chwili alternatywy.Oczywiscie teraz jak przegraliśmy to przed E2012 powinni się ogrywać w sparingach młodsi i słabsi żeby się przygotować ale dopóki walczyliśmy o awans to Żewłakow musiał grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z Tobą nie zgadzam, że trener nic nie zmieni. Jakoś Hiddink z Australijczyków potrafił zrobić bardzo dobrą drużynę B) Ja nie zamierzam bronić Leo, ale tak szczerze mówiąc z całym tym PZPN i pozostałym bajzlem żaden trener chyba by nie wyrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez takiej demagogii B) W meczu z Irlandia zagrało w sumie 13 zawodników czyli połowa to 6,5 więc zaokrąglamy w dół.Wymień proszę tych 6 zawodników którzy grali w tym meczu i grali też na MŚ w 2002.Ja naliczyłem 2-Żewłakow i Krzynówek.O ile Krzynówek jest słaby i mógł i powinien grać Gancarczyk to dla Żewłakowa nie widzę w tej chwili alternatywy.Oczywiscie teraz jak przegraliśmy to przed E2012 powinni się ogrywać w sparingach młodsi i słabsi żeby się przygotować ale dopóki walczyliśmy o awans to Żewłakow musiał grać.

 

 

z ta polowa to taka przenosnia. ale nie ciesze sie ze po raz kolejny widze te same twarze, ktore graja ladnych pare lat i ni wielkiego nie wywalczyli. ok awans na euro czy na ms w porzadku ale grup tez nie mielismy ciezkich.

w pilce coraz czesciej wygrywaja teoretycznie slabsi i gra staje sie coraz bardziej wyrownana. wystarczy troche powtarzam troche umiejetnosci a duzo woli walki i zgrania. a u naszych ani hu hu tego nie widac. i to jest niestety smutne.


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewać po obronie jeżeli stoperami (czyli najważniejszymi defensorami którzy powinni kierować całą grą obronną i być nie do przejścia) są piłkarze którzy grają w swoich klubach na defensywnym pomocniku i boku obrony??

Czego się spodziewać kiedy piłkę rozgrywa piłkarz stworzony do zadań defensywnych (Lewandowski) bo ci od rozgrywania są podczepieni pod napastnika (mimo że do tej roli się nie nadają - są za wolni i nie mają z kim rozgrywać klepki...)

I wreszcie czego się spodziewać gdy przeciwko drużynie która gra siłowo (ma silnych piłkarzy - szczególnie obrońców i napastnika) wystawiamy jedno chucherko w napadzie (które z powołanych napastników najgorzej radzi sobie z zastawianiem i grą tyłem do bramki - a przecież właśnie te atuty powinien mieć napastnik grający na szpicy) i praktycznie jednego skrzydłowego (Obraniak nie jest typowym skrzydłowym - często schodzi do środka bo tam się dobrze czuje - co zresztą było widać z Irlandią Północną właśnie)

Sytuacja z reprezentacją Polski przypomina mi trochę sytuacje Legii - trener ten sam przez długi czas ten sam i zespół gra coraz słabiej (mimo nie najgorszych piłkarzy) i bez pomysłu - wg mnie jedyne wyjście to zmiana trenera (nie mówię że Leo jest zły - po prostu konieczny jest nowy bodziec - nowy pomysł na reprezentacje)

Gdybym to ja decydował o wyjściowym składzie i powołaniach to bym taką jedenastkę wystawił:

Boruc - Gancarczyk Głowacki Lewandowski/Bosacki Rzeźniczak - Małecki Obraniak Murawski Błaszczykowski - Lewandowski Brożek

a na ławce gracze którzy naprawdę coś zmienią - Roger, Szałachowski, Wichniarek, itd Rogera wprowadziłbym na pewno ale dopiero wtedy kiedy będzie więcej miejsca w środku pola bo w 1 połowie przeciwnicy wiadomo że będą grali agresywnie i Roger nie będzie miał czasu się odwrócić i rozegrać.

Na mecz ze Słowenią z tych powołanych to wystawiłbym:

Boruc - Gancarczyk Lewandowski Bosacki Rzeźniczak - Smolarek Roger Obraniak Błaszczykowski - Lewandowski Brożek

Bo naprawdę nie mamy już nic do stracenia...

A teraz koniec z tym bo wiadomo ile kibiców - tyle selekcjonerów ;)

Odpalam Fm-a i Polska będzie mistrzem świata B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego sie spodziewać jeśli poziom nazej piłki noznej pozwala nam na skuteczne rywalizowanie jedynie z drużynami klasyfikowanymi daleko od bardzo szeroko rozumianej swiatowej czołówki. JAki poziom zawodników, taki i druzyny, a w konsekwencji i taka gra. Kogo obchodzi przyzwoite ostatnie 25 minut, jesli cały mecz ma wynik inny niz oczekiwany, a wiekszość zawodów był na poziomie rozdrywek okregowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego sie spodziewać jeśli poziom nazej piłki noznej pozwala nam na skuteczne rywalizowanie jedynie z drużynami klasyfikowanymi daleko od bardzo szeroko rozumianej swiatowej czołówki. JAki poziom zawodników, taki i druzyny, a w konsekwencji i taka gra. Kogo obchodzi przyzwoite ostatnie 25 minut, jesli cały mecz ma wynik inny niz oczekiwany, a wiekszość zawodów był na poziomie rozdrywek okregowych.

 

Właśnie mecze z Portugalią czy Czechami pokazały że dobrze nam się gra z takimi drużynami... Cały czas się wtedy bronimy i czasem z jakiegoś kontrataku (to nasz ulubiony sposób ataku - po prostu jest dużo miejsca i nawet jak się nie dokładnie poda to nadal istnieje szansa powodzenia akcji) coś wpadnie. Do tego największe gwiazdy dostaną kilka razy po nogach (od Lewandowskiego i kilku innych) i stracą ochotę na jakieś gwiazdorzenie (dryblingi i nietypowe akcje). I nagle się okazuje że hip hip hura wygrywamy lub remisujemy.

Natomiast najgorzej nam gra się w ataku pozycyjnym (trzeba szybko i dokładnie wymieniać piłki) oraz z drużynami które grają siłowo ale są silniejsze (drużyny z wysp - wtedy my tracimy nasz największy atut - grę na pograniczu faulu - ponieważ te zespoły są wyraźnie w tym elemencie lepsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis kolejny i chyba ostatni mecz "ostatniej szansy". jak typujecie?


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśliby jakimś wielkim cudem wygrali ten i kolejne. Nastepnie awansowali - bałbym się kompromitacji na turnieju. Jestem za rozpiżeniem towarzystwa działaczostwa w PZPN, za budowaniem piłki w Polsce w rozumieniu pozytywistycznym - od podstaw. Ratowanie tej drużyny, tego układu - to utopia. Nic sie nie zmieni.

Typuje wymęczony remis 0:0 lub 1:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozum podpowiada - będzie ciężko.

Wrodzony (nieuzasadniony) optymizm - może się uda :D

Generalnie zgadzam się, że podstawą wszelkich zmian, musi byc rozgonienie tego towarzystwa z Miodowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie oszukujcie się. PZPN i tak zostanie w tym składzie i tak. Choćby nasi przegrywali wszystkie rozgrywane mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tak długo jak mają wsparcie "Capo di tutti " Blattera, nikt ich nie ruszy :D

Podobno przy nim sycylijscy bossowie, to chłopcy w krótkich spodenkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mialo byc typowanie zwyciezscy a nie o pzpn, ktorego z reszta juz nie ma przy miodowej z tego co sie orientuje.

 

ja typuje 2.0 dla naszych


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciężkim sercem ale patrząc na ostatnie poczynania naszych będzie 2:1 lub 3:1 dla Słoweni. Mam nadzieję, że się pomylę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciężkim sercem ale patrząc na ostatnie poczynania naszych będzie 2:1 lub 3:1 dla Słoweni. Mam nadzieję, że się pomylę:D

 

No co ty Zaman. My tu tak optymistycznie, a Ty wyskakujesz z takim typowaniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe-a skład widzieliście? Jeden napastnik Brożek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żenada. To wyglada jak gdyby mecz rozgrywała b klasowa druzyna ks szmacianka Ścinawka średnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie po meczu zacznie sie klasyczna spekulacja na temat naszych szans bo jesli ktos wygra z kims 6-0 a jest szansa ze wygra to wtedy Polska... itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panowie-chyba wiele się nie pomyliłem w moim typowaniu....żeby tyko nie było gorzej...zgadzam się z przedmówcą-żenada-0 szybkości, 0 techniki, 0 pomysłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam zaraz żenada :D Odpuścili chłopaki pierwszą połowę bo nie chcieli się przemęczać. Takie założenia były na pewno na pierwszą połowę :)

I tak wygrają, ale już nie 3:1 a 3:2 :D. Teraz już nic nie ma do stracenia więc 2 atakujących. Mam nadzieję, że zamiast Obraniaka ściągnie Brożka bo ja nie wiem ludzie co w nim widzicie. Dla mnie ten koleś to jest cienias, a nie napastnik. Zaraz wyskoczycie, że król strzelców itd. Jakby ktoś z Was grał w Wiśle i miał 20 podań w meczu na 5 metr pod nogi to też by został królem strzelców.

Obraniak z Lewandowskim do przodu, Ebi na bok i 3:2 jak nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w nim nic nie widze- IMHO przejście do Fulham albo gdziekolwiek indziej będzie końcem jego kariery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w nim nic nie widze- IMHO przejście do Fulham albo gdziekolwiek indziej będzie końcem jego kariery...

 

Nie będzie końcem. Posiedzi trochę na ławce i za kilka lat wróci do ekstraklasy, śladami "Kiełbasy" :D:D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no fakt, można tak powiedzieć...Lewy też nie lepszy...jak to się mowi "chciałaby d*pa do raju"...pzdr :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) może chociaż 4:3 będzie?:):D:D

Leo musi stąd spie... za przeproszeniem bo dziecko z piaskownicy by lepiej wiedziało jak ustawić zespół.

Gancarczyka ściągnąć? Najlepszy zawodnik tego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.