Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

choćbyśmy mieli najlepszego trenere na ziemi - patałachami nie da sie meczu wygrać.

Przepraszam miłosnikow futbolu - ale to nie drużyna. Nie mam pojęcia co by zmieniło ustawienie - ci ludzie maja w d... wspólna grę. Rozpędzić to marne towarzycho.

Pierwszy strzał w 69 minucie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada-to wszystko...piłkarzyki-pajacyki, a Leo też nie lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choćbyśmy mieli najlepszego trenere na ziemi - patałachami nie da sie meczu wygrać.

Przepraszam miłosnikow futbolu - ale to nie drużyna. Nie mam pojęcia co by zmieniło ustawienie - ci ludzie maja w d... wspólna grę. Rozpędzić to marne towarzycho.

Pierwszy strzał w 69 minucie!!

 

Powiem tak. Zawsze broniłem Leo, ale od jakiegoś czasu uważam, że to wyłącznie jego wina !!! Uwierz mi, że gdybyśmy od początku grali 2 napastnikami mecz wyglądałby zupełnie inaczej i na 99% zostałby przez nas wygrany, ten 1% to byłby remis. O co chodzi ze zmianami? Leo dokonuje takich zmian jakby chciał przegrać mecz !!! Z Irlandią zdjął najlepiej grającego Obraniaka, w tym meczu najlepiej grającego Gancarczyka. Nie rozumiem również zmiany Obraniaka w tym meczu. Mimo, iż nie był za bardzo widoczny to i tak był 10 razy lepszy od pozostałych. Brożek dla mnie nie ma miejsca w reprezentacji, a zawodnikami, którzy powinni grać cały ten mecz jak i mecz z Irlandią są, a właściwie byli: Obraniak, Smolarek, R. Lewandowski (widać, że świetnie się rozumie z Ebim), Gancarczyk.

Te mecze przegrał zdecydowanie trener poprzez swoje idiotyczne decyzje, a nie zawodnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożegnanie z Afryką...

Lato właśnie powiedział,że to był ostatni mecz Leo z reprezentacją.

Smuda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Trenerem tymczasowym" ma być Majewski-kibicuję Cracovi ale uważam, że to też żenada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożegnanie z Afryką...

Lato właśnie powiedział,że to był ostatni mecz Leo z reprezentacją.

Smuda?

 

Smuda na pewno nie będzie. Pewnie Lato zatrudni jakiegoś kolesia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj się porobiło. Pamiętam wpadki, od Albanii (remis 2-2 u nas) i Cypru (0-0) w latach osiemdziesiątych, przez różne Irlandie (dwa remisy w jakichś eliminacjach),Izraele (wtopa na wyjeździe chyba 2-1), Słowacje (pamiętne 1-4 i koniec kariery Koseckiego),Azerbejdżany (0-0), Armenie (0-1 za Leo), Białorusie (1-4 za Engela), Łotwy (0-1 za Bońka), Finlandie (1-3 za Leo) ale nie pamiętam abym miał takiego kaca po dwóch z rzędu meczach z teoretycznie dużo słabszymi przeciwnikami, meczach o wszystko gdzie nasi nie pokazali poza końcówką spotkania z Irlandia dosłownie niczego... W tabeli za nami jest tylko San Marino.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W meczu o wszystko jeden leniwy napastnik...w pierwszej 11 połowa piłkarzy która nie gra w swoich klubach...i Leo który nie miał żadnych uwag przez cały mecz tylko dumał... jak tu odzwyczaić się od kibicowania...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W meczu o wszystko jeden leniwy napastnik..

 

Nie tyle leniwy co bez umiejętności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożegnanie z Afryką...

Lato właśnie powiedział,że to był ostatni mecz Leo z reprezentacją.

Smuda?

Jaki Smuda? Smuda nie jest z układu. Majewski bedzie. Ten to ma dorobek


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będę się upierał. Ustawienie ma kapitalne znaczenie jesli mamy świetną, zgraną drużynę z umiejetnościami technicznymi, szybkościa i kondycją. Wtedy to ustawieniem dopasowujemy sie do przeciwnika czy sytuacji. Jeśli mamy kilkunastu outsaiderów to zmiana ustawienia powoduje rożne wresje dramatu. Albo dramat ogólny w dwóch aktach, albo dramat obronnny, a czasem ofensywny. Wkurza mnie taka opinia - 25 minut z Irlandia gralismy dobrze - bo ustawienie bo coś tam. Niezaleznie od ustawienia - nie wierzę, aby ci zbowidowcy byli w stanie grać na pełnych obrotach 90 minut. Ustawienie nie ma zadnego znaczenia w przypadku precyzji gry, celnosci podań, szybkości i wielu innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu spokój, koniec reklam, wywiadów i ogólnonarodowej podniety.

oj podnieta jeszcze bedzie z wyborem nastepnego trenera. I modlę się żeby nie był to Majewski


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy mecz RP jaki w życiu widziałem...a widziałęm prawie wszystkie. Jestem pewien na serio! że jakiś 4ligowy Polski klub zagrał by ten mecz lepiej. Ja niewiem Ci piłkarze grali jakby głowy w domu zostawili...to jakiś zbiorowy narodowy chocholi taniec był...Grali jak po przedawkowaniu leków. Broniłem Leo bo w wielu sprawach miał rację, miał też swoje wady (ciągle polemizował z dziennikarzami i newsami prasowymi, jakby nie wiedział że z pisania głupot i podjudzania jednych na drugich oni żyją i jedyną bronią na dziennikarzy jest milczenie nie komentowanie)..ale w ostatnim czasie facet kompletnie się mijał z powołaniami i ustawieniami, chyba średnio inteligentny szympans by już doszedł po tylu próbach nieudanych, że Polska nie będzie grała jak Holandia ( słynne utrzymywanie sie przy piłce...wkółko wciskane na siłę naszym grajkom)...bo technicznie do tego typu gry jesteśmy za słabi...aby tak grać trzeba celnie podawać a Polacy tego nie potrafią. Jedynym słusznym i przynoszącym jakieś wmiarę wyniki ustawieniem jest 4-4-2 i gra z kontrataku bocznymi pomocnikami...bo w końcu jakieś dośrodkowania zawsze dojdą. Myślałem, że po tym betonie jakim grał Janas wreszcie ktoś będzie szerzej otwierał oczy...ale sie zawiodłem. Ciągłe stawianie na tych samych zawodzących zawodników. Ten internaszynal level to jakaś parodia. Za dużo zawodników grało za zasługi a za mało za faktyczną dyspozycję i formę...było tyle znaków tyle symptomów i Don Leo nie zrobił kompletnie nic zero zmiany taktyki. Myślę, ze zawodnicy też już nim byli zmęczeni..i dlatego grali jak grali..organizm reprezentacyjny domagał się zmiany. Jak ja bym miał wybierać trenera to dałbym szansę Smudzie bo jest dobry w krótkoterminowych zrywach...potrafi szybko postawić dróżynę na nogi...gorzej później...ale też i nikt nie dał mu nigdy spokojnie popracować. Jak trenerem będzie jakiś kacyk PZPN to będzie tylko zmarnowany czas. Majewskie itp...to jakieś nieporozumienie. Najlepszym wyborem było by moim zdaniem zatrudnienie jakiegoś porządnego niemeickiego szkoleniowca. Tak właśnie! który nie będzie upierał się przy ball possesing, tylko nauczy efektywnej a nie efektownej gry, dobrego gospodarowania tym czym się ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie - słynny już kontrakt Benhauera jest przykładem idealnym tzw. złotej klatki.

PZPN - cieszył się, że wreszcie dopiął swego (tzn. Listka :)) i dał pospólstwu igrzyska w postaci trenera z górnej półki.

Leo - cieszył się, bo znaleźli się frajerzy (PZPN), którzy dali mu wszystko, co chciał, ze słynnym odstępnym włącznie.

 

No i mamy koniec.... kadra kończy w niesławie, trener kończy ze wstydem, zaplecza ni ma, ni ma koncepcji, ni ma niczego.

 

Ani PZPN nie jest szczęśliwy - nie mogli kontraktu rozwiązać po Euro, bo to tyle kasy..

Leo też nie jest szczęśliwy - jechali po nim wszyscy jak po łysej kobyle. Ale nie zrezygnował z kasy, bo niby jaki to miałoby sens? Przyjmował wszystko na klatę, denerwował się, ale trwał.

Znalazł sobie w międzyczasie pracę w NL, wróci tam i do emeryturki sobie tam będzie grzebał.

 

Pamiętam, jak jakieś 2 lata temu na konferencji biznesowej pewnej znanej firmy, podczas prezentacji wobec jakiegoś tysiąca osób z okładem, jako niespodzianka pojawił się ON- Don Leo. Ku mojemu zdziwieniu, wszyscy (średnia wieku jakieś 30 lat, ja oczywiście zawyżałem :)) wstali nagle z miejsc i przez dobre 10 min była owacja na stojąco. Jako jedyny na początku nie wstałem (później już tak, żeby głupio nie wyglądało), a na pytanie "dlaczego aż taka feta?" dostałem odpowiedź - "co ty nie wiesz - pierwszy trener, który awansował na Euro" itd.

Wczoraj ktoś trzeźwo podsumował - wreszcie - po co było nakręcać spiralę ubóstwienia w narodzie samym faktem awansu, zamiast skupić się na turnieju.

No i od Euro kadra się nie podniosła...

A tak pięknie miało być, goździki, wywiady, wizyty w zakładach pracy...

 

Oby się poprawiło,,,

 

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pozostalo nic innego na najblizsze MŚ jak znalezc sobie "czarnego konia" i mu kibicowac.

z drugiej strony na sakoda ze nie ma naszych bo zawsze mozna bylo wygrac troche kasy stawiajac na porazki


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy z Leo już dawno przestały być emitowane :) bo już dawno stały się antyreklamą


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do kolegów odnosnie dzisiejszego finału ME w siatkówce. Gdzie to mozna obejżeć z pakietu cyfry czyli gdzie oprócz na Polsacie i TVP Sport?

Dzięki za pomoc


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TVP Sport (który jest zarówno na Cyfrze jak i Cyfrowym Polsacie) nie będzie transmisji bo tylko Polsat (w Polsce) ma prawa do tej imprezy,zatem transmisja jedynie na Polsat Sport i Polsacie.Być może jakaś francuska,włoska lub turecka TV bedzie też transmitować.

Edytowane przez maxwell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledząc dzisiejsze doniesienia nt. trenera reprezentacji, czytam, że PZPN jednak odżegnuje się od opcji "polskiej".

Jeszcze niedawno ta klika karierowiczów i nieudaczników forsowała po pierwsze młodego, po drugie polskiego trenera.

Rzekomo opcja zagraniczna się nie sprawdziła (dziwne, że na początku pracy Leo B. się jakoś sprawdzała).

 

W kontekście polskości i młodości pojawiały się nazwiska Majewskiego, Skorży, ale też Smudy, Kasperczaka, Engela i... Janasa. Kilku z nich pewnie ma duże problemy z "młodością", ale pewnie w PZPN pewne lobby przegrało walkę o swoje.

Cóż, są to trenerzy z udokumentowaną przeszłością, opromienieni sukcesami w kraju i za granicą. Doprowadzili swoje drużyny - i klubowe, i narodową na szczyty rankingów...

 

Dobrze, że choć klika z PZPN choć rozpatrzy łaskawie kogoś jednak spoza dziwnych układów.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to. Ja obstawiam że będzie trener "z ogromnym bagażem sukcesów" Majewski


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na onecie pojawił się artykuł, że podobno Lothar Mattaheus i Avram Grant wyrazili zainteresowanie posadą trenera naszej reprezentacji. Ile w tym prawdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, ze bedzie wiecej takich zgloszen od zagranicznych trenerow.

nie zapominajmy ze za niecale trzy lata bedziemy organizowac mistrzostwa europy a do tego czasu nie zagrmy zadnego meczu "o stawke" wiec nie bedzie pretekstu do wczesniejszego rozwiazania kontraktu.

to chyba lakomy kasek zostac trenerem gospodarza tak wielkiego turnieju.

 

co do Lothar'a to zdaje mi sie, ze juz trenowal jakas austryjacka druzyne i bez wiekszych rezultatow( a przeciez to bardzo slaba liga)- moge sie mylic.


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran i Matthaeus to fakt, skoro Lato się przynajmniej z Grantem chce spotkać.

 

Lothar prowadził też o ile pamiętam reprezentację Węgier, chciał też Bayern, tylko że tu go nie chcieli.

Zero sukcesów, zero renomy.

 

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że tak będzie...Majewski. Niech żyje PZPNowskie szambo kolesi!!!

Cytat z Majewskiego " objęcie roli tymczasowego szkoleniowca nie wiąże się z koniecznością rezygnacji z pracy w zarządzie PZPN."

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.