Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Hubert po obejrzeniu powtórek przyznał że popełnił błąd-rzadkie to u naszych sędziów.Widać też było że przejął się swoją pomyłką i jak sam powiedział dobrze że Lech wygrał bo inaczej wypaczyłby wynik meczu i walkę o tytuł.

 

Pamiętam jak 2 czy 3 lata temu Smuda powiedział fajne zdanie nt. sędziów

"Hubert Siejewicz to jedyny uczciwy i dobry polski sędzia.Jak on się pomyli to wiem że się pomylił a nie że sprzedał mecz".

 

A co do meczu to naprawdę niezłe widowisko jak na polską ligę,poza tym niezłe mecze Ruch-Śląsk i Zagłębie-Lechia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, masakra będzie - Barca odpadnie z LM na własnym stadionie :)<_<

 

BARCA-ARSENAL 4:1!!! I WSZYSTKO W TEMACIE TEGO MECZU:)


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARCA-ARSENAL 4:1!!! I WSZYSTKO W TEMACIE TEGO MECZU:)

 

Messi - Arsenal 4:1 i wszystko w temacie, reszta to banda cieniasów, ale barca zawsze taka była, że miała zawodnika który gra za całą drużynę <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to że w sobotę będzie zimny prysznic dla Barcy <_<

Hala Madrid :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi - Arsenal 4:1 i wszystko w temacie, reszta to banda cieniasów, ale barca zawsze taka była, że miała zawodnika który gra za całą drużynę :unsure:

 

 

 

 

 

 

 

 

Hehe, tak czy siak liczy się stosunek goli strzelonych do straconych a ten zdecydowanie na korzyść Barcy.

A w prawdziwym futbolu solą tego sportu sa właśnie takie wielkie indywidualnosci ktore rozstrzygaja mecz na korzysc zespolu.

 

A dobrze że odpadł Manchester, nie lubię tych butnych Angoli


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ManU..głupia kartka Silvy zaważyła..ale i tak GLORY GLORY Man United :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ManU..głupia kartka Silvy zaważyła..

 

Ja bym powiedział że zaważył gol Robbena :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Cieszę się, że Manchester United odpadł, bo ich nie lubię. Trochę szkoda, że w półfinale spotka się Barcelona z Interem. Miałem nadzieję, że taki będzie finał. Mam pytanie co do najbliższej soboty. Wiadomo, chodzi o wielki mecz: Real vs. Barcelona. Gdzie to można obejrzeć ???. Szukałem po programie telewizyjnym i znalazłem tylko informację, że mecz pokaże Canal+.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez m.kuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

He, he, a w Hiszpanii już o nas piszą...

 

link

 

W sobotę będę trzymał kciuki za Barcelonę. Miło jest patrzeć na wielkość tego Klubu zwłaszcza jak się pamięta czasy kiedy Barka dostawała na własnym boisku łomot od Dynamo Kijów. To był przykry dla oka widok :D. Pamiętacie to, Dynamo wygrało 0:4, a Ś.P. trener Łobanowski przez całe spotkanie nawet na chwilę nie okazał żadnej radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że wreszcie Real wygra Gran Derbi ;)Nie jest haterem jeśli chodzi o Barce i życzę jej wygranej w LM bo fajnie się ich ogląda, ale pod warunkiem że tytuł wróci w tym roku do Madrytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Manchester United odpadł, bo ich nie lubię. Trochę szkoda, że w półfinale spotka się Barcelona z Interem. Miałem nadzieję, że taki będzie finał. Mam pytanie co do najbliższej soboty. Wiadomo, chodzi o wielki mecz: Real vs. Barcelona. Gdzie to można obejrzeć ???. Szukałem po programie telewizyjnym i znalazłem tylko informację, że mecz pokaże Canal+.

Jeśli nie zależy Ci na kosmicznej jakości (ale też nie nie chciałbyś komicznej ;-)), polecam stronę:

http://www.livescorehunter.com/live-streaming-video-football/

 

Ja zawsze wtedy, gdy chcę obejrzeć jakiś nietransmitowany mecz tenisowy, korzystam z dobrodziejstwa tej witryny. W dniu wydarzenia (kilkanaście minut przed rozpoczęciem) pojawią się linki do odpowiednich stron. Warto też zainstalować klienta tv internetowej, np. SopCast'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A ja mam nadzieję że wreszcie Real wygra Gran Derbi ;)Nie jest haterem jeśli chodzi o Barce i życzę jej wygranej w LM bo fajnie się ich ogląda, ale pod warunkiem że tytuł wróci w tym roku do Madrytu.

 

Nie obraź się, ale nie rozumiem jak można lubić Real. Najlepiej powiedział o nich chyba Ferguson, że Real kupuje piłkarzy jak bułki w sklepie. Nie jest oczywiście to dosłowny cytat, ale kontekst był właśnie taki. Barcelona w większym stopniu stawia na szkolenie piłkarzy, a wielu zawodników z dzisiejszego podstawowego składu, to ich wychowankowie. I to się liczy. To oczywiście tylko jeden z wielu argumentów przemawiających za Barką. Pozostałych nie będę wymieniał, bo musiałbym tu poemat jakiś napisać :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca rozniesie Real:) Real to zlepek indywidualnosci a Barca to zespół z wielkimi indywidualnosciami- taka jest roznica

Edytowane przez kolekcjonerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jeśli nie zależy Ci na kosmicznej jakości (ale też nie nie chciałbyś komicznej ;-)), polecam stronę:

http://www.livescorehunter.com/live-streaming-video-football/

 

Ja zawsze wtedy, gdy chcę obejrzeć jakiś nietransmitowany mecz tenisowy, korzystam z dobrodziejstwa tej witryny. W dniu wydarzenia (kilkanaście minut przed rozpoczęciem) pojawią się linki do odpowiednich stron. Warto też zainstalować klienta tv internetowej, np. SopCast'a.

 

Dzięki za info. Spróbuję coś wykombinować. W przyszłym tygodniu na Polsat Sport i Polsat Sport Extra będą powtórki tego meczu więc na pewno obejrzę :D. Choć to nie to samo co oglądanie meczu na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się, ale nie rozumiem jak można lubić Real. Najlepiej powiedział o nich chyba Ferguson, że Real kupuje piłkarzy jak bułki w sklepie. Nie jest oczywiście to dosłowny cytat, ale kontekst był właśnie taki. Barcelona w większym stopniu stawia na szkolenie piłkarzy, a wielu zawodników z dzisiejszego podstawowego składu, to ich wychowankowie. I to się liczy. To oczywiście tylko jeden z wielu argumentów przemawiających za Barką. Pozostałych nie będę wymieniał, bo musiałbym tu poemat jakiś napisać :D.

 

Nie obrażam bo ja nie z tych :) Kibicuję Realowi od początku lat 90 gdy byłem jeszcze szczeniakiem z podstawówki i zajadle trenowałem piłkę nożną (drugim moim ulubionym klubem zagranicznym od tamtych czasów jest Arsenal).Pamiętam finał LM z 98 roku i zdobycie Pucharu po 32 latach przerwy.

Jeżeli ktoś patrzy na Real MAdryt tylko i wyłącznie przez pryzmat ostatnich lat i tego jak ten klub zniszczył Perez do spółki z Calderonem to faktycznie może się dziwić,tyle tylko że ja nie widzę sensu w rozmowie z kimś kto taki klub jak Real sprowadza do ostatnich kilku lat,ze stuletniej historii.I uwierz że większość kibiców Realu szczerze nie cierpi obecnej polityki włodarzy tego klubu,tym to się ekscytują dzieciaki i przerzucają kogo to Real znowu nie kupi i za ile.Nie tędy droga do budowania wielkiej drużyny żeby zmieniać co roku pół składu,wyrzucać trenera za trenerem i kupować zawodników w oparciu o wartość medialną a nie faktyczną przydatność do drużyny i stylu trenera.

Ale to temat na dłuższą rozprawkę,szkoda zaśmiecać topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Po tym, co się dziś wydarzyło, trudno dojść do siebie, a za chwilę mecz Realu z Barceloną. Piłkarze uczczą minutą ciszy tragedię, która się wydarzyła i zagrają z czarnymi opaskami na rękach. Dziękuję :unsure:.

 

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Barcelony.

Po niezłym meczu na Camp Nou liczyłem że u siebie Real powalczy o zwycięstwo,a tu ani zwycięstwa ani walki.Słabiutko.

PO raz kolejny Hiquain pokazał że w ważnych meczach nie istnieje.To samo tyczy Ronaldo,bardzo dobry zawodnik ale wybitny nigdy nie będzie.Zawodził w ManU,tak samo w Realu w topowych meczach nie prowadzi do zwycięstwa-tak się legendą nie zostaje.

Z Realu można wyróżnić Marcelo który ogrywał Alvesa jak chciał i nie wiedzieć czemu Pellegrini go ściagnął i Ikera za dwie obrony sam na sam z Leo.

Messi to w tej chwili najlepszy piłkarz świata,jedynie Wayne R.jest w miarę blisko,ale żeby kiedyś wymieniali go jednym tchem obok Zidana,Pelego czy Maradony musi poprowadzić Argentyne przynajmniej do finału MŚ a najlepiej do złota.

 

EDIT

Wrzucę jeszcze świetny wywiad z Leszkiem Orłowskim,z większością tez się zgadzam,może z wyjątkiem tej że wszyscy kibice chcą Pereza i jego sposobu prowadzenia klubu

 

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=29278

Edytowane przez maxwell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Co do polityki transferowej Królewskich, to myślę, że nic lepszego nie mogłoby się temu zespołowi przytrafić, niż gdyby w tym momencie UEFA dała im zakaz transferów na rok. Tak, mówię to całkiem serio - absolutnie żaden nowy piłkarz nie jest tej drużynie potrzebny i potrzeba czasu i pokazania zawodnikom, że są ważnymi postaciami zespołu.

 

Prezes Realu ma inne zdanie i chce kupić Rooney'a. Proponują 90 mln ? + 60 mln ? dla samego zawodnika. Ciekawe czy przeżywający problemy finansowe MU oprze się takiej kwocie. Istne szaleństwo. Podobno na Santiago Bernabeu ma powrócić też Fabio Capello. Myślałem, że na ławkę trenerską będą chcieli ściągnąć Jose Murinhio. Widać Moratti dał Jose kasę nie do odrzucenia. A w LM szykują się ciekawe mecze. Jaki obstawiacie finał ? :). Ja stawiam na Barcelona vs. Bayern.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę o zakład, że Rooney nie przejdzie do Galaretkos za żadną kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przejdzie bo jeśli faktycznie miałby zarabiać takie pieniądze w Realu jak piszą to byłby głupi gdyby odrzucił taką ofertę. Ale z drugiej strony rano czytałem że źródło to The Sun czyli taki nasz Fakt. A co do finału to też mam nadzieje na Barcelona - Bayern.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A co do finału to też mam nadzieje na Barcelona - Bayern.

 

Ze zwycięstwem Blaugrany :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes Realu ma inne zdanie i chce kupić Rooney'a. Proponują 90 mln ? + 60 mln ? dla samego zawodnika. Ciekawe czy przeżywający problemy finansowe MU oprze się takiej kwocie. Istne szaleństwo. Podobno na Santiago Bernabeu ma powrócić też Fabio Capello. Myślałem, że na ławkę trenerską będą chcieli ściągnąć Jose Murinhio. Widać Moratti dał Jose kasę nie do odrzucenia. A w LM szykują się ciekawe mecze. Jaki obstawiacie finał ? :). Ja stawiam na Barcelona vs. Bayern.

 

Jak Jose wygra LM to może przyjdzie do Realu bo w Interze zdobędzie wszystko co miał do zdobycia a już dawno temu mówił, że chce wygrać mistrzostwo Premiership,Serie A i Primera Division a później czas na objecie jakiejś reprezentacji ze wskazaniem na Portugalię.Jak nie wygra LM to pewnie zostanie żeby zdobyć LM dla Interu.Choć dźwignięcie z kolan Realu to niewątpliwie wielkie wyzwanie i to może Jose przekonać do transferu,na niekorzyść Realu działa Perez i fakt że to on decyduje o kupnie graczy a nie trener.

Co do Fabio to zdziwiłbym się jakby chciał wrócić do Realu,do klubu w którym tak go potraktowali.Mam nadzieję że ma swój honor i nie przyjdzie,tym bardziej że zarobił w życiu sporo i jeszcze sporo zarobi więc dla kasy tego nie musi robić.

 

Ja mam nadzieję że w finale będzie OL i Barca,bo jakoś Bayernu i Interu nie lubię,a kto wygra finał to już mi ganz egall :)

 

Rooneya chętnie bym widział w Realu,świetny zawodnik,prawdziwy walczak.Przynajmniej sensowne wydane pieniądze,podobnie jak w przypadku Cristiano Ronaldo a w przeciwieństwie do Kaki i "Benzyny".Jeszcze jakby za Rooneya udało się w rozliczeniu upchnąć rzeczonego Karima to byłoby świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Choć dźwignięcie z kolan Realu to niewątpliwie wielkie wyzwanie i to może Jose przekonać do transferu,na niekorzyść Realu działa Perez i fakt że to on decyduje o kupnie graczy a nie trener.

 

He he, nieźle. To po co mu w takim razie trener ?. Chyba tylko po to żeby było na kogo winę za niepowodzenia zwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.