Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Tylko, że to nie jest moment podania Mariusz

 

Moment podania jest wtedy, kiedy zawodnik podający dotyka piłki...i w tym właśnie momencie obrońca u dołu Twojego zdjęcia jest już za Piquetem.

 

Zdjęcie, które wstawił Kojiro, znacznie lepiej to obrazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rodzi się :o

W Holandii jest po prostu świetnie rozwinięty cykl szkoleniowy. Od dziecka mają tam zaj..... treningi piłkarskie podczas gdy u nas nie ma do tego warunków.

 

Wiem, ze sie nie rodzi, to byla kpina z teorii piotrkrakowa. Gdyby Messi urodzil sie w Polsce, to pewnie mialby poziom Marka Citko :) Nie przesadzajmy z ta wielkoscia Messiego, mial lepszy okres, ale Zidane czy Van Basten to to jeszcze nie jest. Ogolnie nie istnieje cos takiego jak "najlepszy pilkarz swiata", pilka to ciagle sport druzynowy i kto sledzi ja od lat, ten wie, jak wielkie znaczenie ma dla pilkarza srodowisko jakie stwarza mu reszta druzyny. Poczekajcie na WC2010 i zobaczymy, czy Messi sam zdobedzie puchar :)


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wiem, ze sie nie rodzi, to byla kpina z teorii piotrkrakowa. Gdyby Messi urodzil sie w Polsce, to pewnie mialby poziom Marka Citko :o Nie przesadzajmy z ta wielkoscia Messiego, mial lepszy okres, ale Zidane czy Van Basten to to jeszcze nie jest. Ogolnie nie istnieje cos takiego jak "najlepszy pilkarz swiata", pilka to ciagle sport druzynowy i kto sledzi ja od lat, ten wie, jak wielkie znaczenie ma dla pilkarza srodowisko jakie stwarza mu reszta druzyny. Poczekajcie na WC2010 i zobaczymy, czy Messi sam zdobedzie puchar :)

 

Po co czekać do MŚ ?. Polsat pokazywał eliminacyjne mecze reprezentacji Argentyny i wszyscy wiemy jak to wyglądało. Do końca nie było pewne czy Argentyna w ogóle awansuje do MŚ. Messi też nie błyszczał, pewnie dlatego, bo nie miał za plecami gościa co się zowie Xavi. W Barcelonie wielu piłkarzy pracuje na wynik. Zobaczcie jaki kawał dobrej roboty robi Pique, Bojan, Busquets no i rzecz jasna Puyol. Zresztą to temat na dłuższą dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

;) co za kolejka.

Tylu bramek w końcówce dawno nie było, ale co najważniejsze w ostatniej minucie meczu Cracovia strzeliła bramkę na remis, a Lech strzelił zwycięską !!!

KTO BĘDZIE MISTRZEM?!

KOLEJORZ KOLEJORZ KOLEJORZ :D

 

Ps. Tak się tylko cieszę, ale zdaję sobie sprawę, że została jeszcze jedna kolejka, teraz Lech jest w zdecydowanie lepszej sytuacji :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cracovia bramki nie strzeliła bo strzelił ją JOP ;)

Gratulacje dla Lecha choc śmiem twierdzić że sędzia meczu w Chorzowie wypaczył tytuł mistrza Polski


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cracovia bramki nie strzeliła bo strzelił ją JOP ;)

Gratulacje dla Lecha choc śmiem twierdzić że sędzia meczu w Chorzowie wypaczył tytuł mistrza Polski

 

Nie będę polemizował bo nie oglądałem żadnego meczu bo niestety nie miałem gdzie :D

Miałem tylko otwartą stronkę wyniki na żywo i nie wierzyłem w to co widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cracovia bramki nie strzeliła bo strzelił ją JOP ;)

Gratulacje dla Lecha choc śmiem twierdzić że sędzia meczu w Chorzowie wypaczył tytuł mistrza Polski

 

w meczu cracovia - wisla tez :)

Edytowane przez waza

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozumiem, że gratulujecie wygranej tego meczu bo sprawa jeszcze nie jest rozstrzygnięta, ale tak jak pisałem teraz wszystko jest w rękach, a raczej nogach Lecha ;)

Panowie to jest to co uwielbiam w piłce nożnej. Minutę przed końcem meczu Wisła miała tytuł w kieszeni :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak i to piękno byłoby pięknem gdyby PZPN nie wywalił najlepszych sędziów za ...łapówki ;). Teraz nie ma kno sedziować bo to co wyczyniają obecni arbitrzy woła o pomstę do nieba. Nie dotyczy to tylko tej kolejki...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak i to piękno byłoby pięknem gdyby PZPN nie wywalił najlepszych sędziów za ...łapówki ;). Teraz nie ma kno sedziować bo to co wyczyniają obecni arbitrzy woła o pomstę do nieba. Nie dotyczy to tylko tej kolejki...

 

ale chyba nie twierdzisz, że sędziują tylko pod Lecha?

Oni po prostu są słabi i rozumiem, że też tak to odbierasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, oczywiście.

Wiśle tez nie raz pomogli ;)

Ale w tak waznych meczach mogli wznieść się na wyzyny.

Gratulacje dla Lecha. Lech ogra Jagielonię i najbardziej mi szkoda, ze o LM zagra zespół który sprzeda szkielet drużyny.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak i to piękno byłoby pięknem gdyby PZPN nie wywalił najlepszych sędziów za ...łapówki :). Teraz nie ma kno sedziować bo to co wyczyniają obecni arbitrzy woła o pomstę do nieba. Nie dotyczy to tylko tej kolejki...

 

Lepszy słaby aribter ale uczciwy niż dobry który sprzedaje mecze.Słaby może nie wypaczy wyniku,dobry który sprzedał-na pewno.

 

 

Lech gra z Zagłebiem L. a nie Jagą.

A co do wyprzedaży najlepszych zawodników to nic nowego,normalna praktyka w tym kraju.Poza tym Cupiał pewnie nikogo by nie sprzedał bo,poza Marcelo,to same miernoty w skali europejskiej (w Lechu podobnie,taka klasa polskich piłkarzy).Za to jest szansa że Lech może jednak ubytki uzupełni,mają kasę za Murawskiego,będą mieli za Lewego.Tylko trzeba to zainwestować bo inaczej skończy się jak w Wiśle.

 

Pomimo żenującego poziomu to przynajmniej były emocje ;) Już miałem wyłączać TV a tu brameczka Lecha,a za chwilę niezawodny Jop wbija swojaka.Walka o utrzymanie też zacięta.Dobre i to skoro nie można się fascynować jakością gry.Jednak od kiedy trochę wzięli się za korupcję to są efekty,bo i w tym i w poprzednim roku walka trwała do ostatniej minuty sezonu.

Edytowane przez maxwell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem Cupiała jest taki, że pewno kogoś by kupił a w przypadku wicemistrzostwa na pewno nie kupi ;). Pocieszyłeś mnie tym Zagłębiem :D. Wydawało mi się że właśnie z ZL grają ale usłyszałem dziś błędną info ze z Jagą.

W ostatnich 15 minutach meczów posypał się grad goli. Ciekawe czy to walka do końca czy kasa poszła w ruch :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Gratulacje dla Lecha Poznań. A tymczasem Polsat Futbol pokazuje na żywo finał Pucharu Niemiec. Werder vs. Bayern. Myślę, że warto oglądać ;). Zapowiada się ciekawy mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaeejaa- eejaa- oooo.. aaaaeeejaaa eejaaa oooo.... niech zwycieza Leeech, wleeelki Kolejorz KKS....

 

mistrz, mistrz! kolejorz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czego doszło?

W pucharach reprezentować na s będą:

Ruch który upokorzył się w ostatniej kolejce, Wisła która na własnym boisku nie potrafi wygrać ze spadkowiczem a miała wielkie mistrzowskie aspiracje, Lech który sprzeda trzon zespołu. Dobrze że nie Legia, która nie potrafi wygrać w lidze od 4 spotkań.

Panie Lato co Pan na to?


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechowi gratuluje. Wisełka... hehe to jednak "trudna miłość".. oni mnie kiedyś całkiem załamią..

Cytat z Onetu:

W końcówce spotkania wiślacy podłamani wynikiem w Poznaniu, gdzie Lech prowadził 2:0 z Zagłębiem i zapewnił sobie mistrzostwo kraju, "odpuścili". Wykorzystał to Daniel Bueno, który strzelił wyrównującego gola.

Czy ktoś z kolegów oglądał? Naprawdę "odpuścili"? No cholera mogli chociaż "honorowo" się postarać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na meczu...faktycznie tak to wyglądało jakby już odpuscili zwycięstwo...


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety znowu nie było mi dane obejrzeć meczu, ale jakby to powiedzieć:

LECH LECH KOLEJORZ !!!

Co do typowania na początku sezonu pomyliłem się tylko z trzecim miejscem, ale byłem przekonany, że Legii nie będzie na podium ;)

Myślałem tylko, że Zagłębie Lubin lepiej się spisze, ale co zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kolejorz MISTRZ!! ;)

Edytowane przez olej0070

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a co tam, zacytuję nawet sam siebie:

Jeżeli to prawda to Smuda jest idiotą mówiąc takie rzeczy przed końcem sezonu, zwłaszcza, że przewaga Wisły jest śmieszna.

Lech wygrywa 3:0 po pierwszej połowie. Jeżeli tak się skończy mecz to Wisła ma tylko 1 punkt przewagi nad Lechem.

Nie idiotą tylko zna się na futbolu.

 

Dwa ostatnie spotkania z Cracovia- Wisła za wszelką cenę będzie chciała wygrać zważywszy na porażkę w pierwszym meczu i odzyskać miano drużyny najlepszej w Krakowie....a z Odrą...no nie oszukujmy się, ta drużyna nie ma prawa Wisle krzywdy zrobić.

Więc małe szanse na potknięcie Wisł w dwóch ostatnich meczach

 

Jednak jest idiotą, a nie znawcą jeżeli tak twierdził :D

Dla mnie to najlepszy obecnie trener w Polsce, ale tamtym twierdzeniem się ośmieszył.

 

 

 

A założymy się? Dżentelmeński zakład o butelkę dobrej czystej wódki??;) Że to Wisła zostanie mistrzem w tym sezonie?

 

 

 

Rozumiem, że 8 lipca aktualne ;)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A w Serie A, Inter męczy się ze Sieną. W tym momencie mistrzem Włoch jest Roma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.