Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ładny to bym polemizował,ale najważniejsza jest wygrana,brawo Kolejorz!

W piłkę to Polacy nigdy się nie nauczą grać,ale jak patrzę na kolejne piękne stadiony u nas to cieszę się że chociaż w tym aspekcie doganiamy cywilizację :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ładny to bym polemizował,ale najważniejsza jest wygrana,brawo Kolejorz!

W piłkę to Polacy nigdy się nie nauczą grać,ale jak patrzę na kolejne piękne stadiony u nas to cieszę się że chociaż w tym aspekcie doganiamy cywilizację :(

 

Jak to zawsze sobie powtarzam: "nigdy nie mów nigdy" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piłkę to Polacy nigdy się nie nauczą grać

 

Hm.. Polacy :(

Chyba nie znasz składu Kolejorza :(


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrót myślowy,Polacy=polskie drużyny.Owszem w Lechu grają stranieri ale grają w Polsce właśnie dlatego że prezentują poziom rodzimych gwiazd i tak samo jak te gwiazdy o występach w porządnych klubach nie mają co myśleć.

Jak to kiedyś bardzo fajnie powiedział Irek Jeleń (chyba w tej chwili najlepszy polski piłkarz) pytany o szanse gry w klubie z najwyższej półki-"W takiej Chelsea to ja mogę co najwyżej piłki na trybunach pompować" :( I to pokazuje gdzie są piłkarze grający w polskich klubach,niezależnie od narodowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz ładnym bym nie nazwał ale nie był też z kategorii ''polskiej przepychanki w środku pola a reszta stoi i patrzy'' ...Rudnevs długo nie zagości w Lechu...chłopak widać że ma dar od Boga...myśli, nie odpuszcza, bardzo dobry technicznie. Że też Lech go wyszperał...gratulacje dla skautów. Kolejny mecz nie mogę patrzeć na grę Krivetsa....co ten gościu wyprawia na tym boisku?....co podanie to pudło 10 metrowe, strzały jak by mu ktoś nogi połamał w dzieciństwie....ogólnie celność i dokładnosć na pałe!! jedyna jego zaleta że biega a nie stoi....no ale chyba wiecej sie wymaga od pomocnika!! Reszta grała poprawnie. Wyróżnił bym Kiełba...jeszcze nie miałem okazji oglądać słabego meczu w jego wykonaniu...moim zdaniem an chwile obecną lepszy od Peszki....bo więcej myśli...a szybkościowo i technicznie to to samo co Peszko. I widać że chłopak daje z siebie maksimum...w każdym meczu biega na maksa aż dyńkę ma czerwoną :( to mi się podoba...nie kalkuluje. Ostatnio w reprezentacji bodajże także świetny mecz. Stawiam że Lech wyjdzie z grupy na 2 miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja stawiam na 3 miejsce,nie ma szans na awans.Peszko to najszybciej biega po zestaw małego piłkarza-wóda,soczek i chipsy :(

Kolo jest przereklamowany,zagrał jeden niezły sezon i wielu zrobiło z niego wielką gwiazdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-5825-0-94058500-1331633472.jpg

 

Co to był za mecz :) Kto nie był niech żałuje :)


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja stawiam na 3 miejsce,nie ma szans na awans.Peszko to najszybciej biega po zestaw małego piłkarza-wóda,soczek i chipsy :)

Kolo jest przereklamowany,zagrał jeden niezły sezon i wielu zrobiło z niego wielką gwiazdę.

 

Oj pomyliłeś się kolego, pomyliłeś :)

Peszko wrócił na szczyt :)

 

Ps. Najszybciej po ten zestaw biega były bramkarz Legii, słynny Artur B. :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

lechm.jpg

 

Co to był za mecz :) Kto nie był niech żałuje :)

Ja nie byłem, bom nie z Poznania, ale oglądałem w angielskim pubie we Wrocławiu z przyjacielem. Na dziesięć sekund przed 3 golem powiedziałem "Janek k****a, zobaczysz, że będzie 3 do 1"

Chwilę potem skakałem jak małe dziecko i reszta chłopa również :)

post-22858-0-20596300-1331633496.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to będzie za mecz z Juve! To będzie dopiero hit. Mam nadzieje, że nasi nie będą kalkulować i postarają się wygrać z Juve i zapewnić sobie awans jeszcze przed meczem ''tzw ostatniej szansy'' z solonym wartburgiem.

Bakero mi się spodobał....żywo reaguje na to coi się dzieje na boisku....dokonał kapitalnych przemyślanych zmian które miały istotny wpływ na wynik. W Polonii przecież także miał niezłe wyniki a zwolnienie zawdzięcza kapryśnemu i wtrącającemu się we wszystko Panu W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ale co to będzie za mecz z Juve! To będzie dopiero hit. Mam nadzieje, że nasi nie będą kalkulować i postarają się wygrać z Juve i zapewnić sobie awans jeszcze przed meczem ''tzw ostatniej szansy'' z solonym wartburgiem.

Bakero mi się spodobał....żywo reaguje na to coi się dzieje na boisku....dokonał kapitalnych przemyślanych zmian które miały istotny wpływ na wynik. W Polonii przecież także miał niezłe wyniki a zwolnienie zawdzięcza kapryśnemu i wtrącającemu się we wszystko Panu W.

 

Bakero jest w porządku choć co do tych jego zmian, to nie wiem na ile były one przemyślane. Od kiedy on jest trenerem Lecha ?, od dwóch dni ? :). Ale faktem jest, że to dobry trener, a u mnie ma plus za to, że był kiedyś piłkarzem Barcelony i miał swój wkład w jej dawne sukcesy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zaczyna mnie irytować Smuda ....pepla, potem odwołuje....jest tak podniecony swoją funkcją że chyba za bardzo obrósł w piórka ....mam coraz większe wątpliwości czy coś z tego będzie na euro. Oby się nie okazało w 2012 że drużyna dalej gra tak słabo i ktoś na gwałt nie szukał innego zagranicznego trenera.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smudzie niestety zaczęło brakować konsekwencji, która była jego najmocniejszą stroną.

Jeżeli Boruc będzie brany pod uwagę przy wyborze kadry to każdy oleje to co Smuda ma do powiedzenia i będzie chlanie, a nie granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Wam się podobają maskotki Euro 2012 ??

9f1cf44530a7ba482da42dfd0d8ad516,10,1.jpg

 

Według mnie można się pobawić w "znajdź różnicę" z

 

euro2008_mascots.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te głowy jak jajka, niezbyt ładne.

Edytowane przez Jappaner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają jak koneserzy dopalaczy lub innej marychy.Wielkie zrenice i głupawy uśmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo łatwe do podrabiania bo są nijakie


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Lech walczy o wyjście z grupy :D

Ciekawe czy mróz im pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że makaronom d.py przemrozi :D. mam bilet ale odpuściłem wyprawę :D


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śnieg jak śnieg, ale nie chciałbym tam biegać przy takiej temperaturze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie... :D

 

A co powiesz o kibicach? Ci to mają najgorzej...Choć z drugiej strony grzeje ich doping i jak na razie dobry rezultat... :D

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOLEJORZ WYSZEDŁ Z GRUPY, Z KTÓREJ TEORETYCZNIE NIE MIAŁ SZANS WYJŚĆ !!!

Jak widać teoria z praktyką ma niewiele wspólnego :D

LECH, LECH KOLEJORZ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.