Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Lech pokazuje na razie wybicia na uwolnienie :)

bramka ze spalonego ale należała się. Zero koncepcji gry, beznadziejna kopanina i bezmyślne wykopy Kotorowskiego. To było streszczenie pierwszej połowy :D

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Braga im wybije Ligę Mistrzów z głowy :D

Jaką Ligę Mistrzów??

Nie podyktowany karny i bramka ze spalonego. Nie mówię że grali dobrze bo grali fatalnie ale awans się należał. Wypaczony mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech pokazuje na razie wybicia na uwolnienie :D

bramka ze spalonego ale należała się. Zero koncepcji gry, beznadziejna kopanina i bezmyślne wykopy Kotorowskiego. To było o reszczenie pierwszej połowy :)

 

Prawda jest taka, że to Bakero przegrał mecz, a nie zawodnicy. Jak można Rudnevsa wywalić na bok a Stilica dać na jedynego wysuniętego napastnika. Bakero się naćpał przed wystawieniem składu i tyle na temat :)

 

Mam nadzieję, że Braga im wybije Ligę Mistrzów z głowy :)

 

Ty nawet nie wiesz o czym piszesz więc nie komentuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze? jakby padła w 89 minucie bramka zamiast poprzeczki to byłaby straszna niesprawiedliwość futbolowa :)

Dawno nie widziałem takiej bezmyslnej kopaniny ale też dawno nie oglądałem polskiej piłki :D

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze? jakby padła w 80 minucie bramka zamiast poprzeczki to byłaby straszna niesprawiedliwość futbolowa :)

Dawno nie widziałem takiej bezmyslnej kopaniny ale też dawno nie oglądałem polskiej piłki :D

 

Piotrek, Lech w drugiej połowie nie grał tragicznie. Gdyby taki skład byłby wystawiony od początku to myślę, że losy tego spotkania potoczyłyby się inaczej. Niestety Bakero zadecydował inaczej :)

Szkoda, wielka szkoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał lepiej ale ilość niecelnych podań i strat na własnej połowie woła o pomstę do nieba. Brakło im szczęścia a raczej prawdziwego fuksa tym bardziej że Braga też niewiele pokazała. Ale i tak pod każdym względem przewyższali Lecha. Sędziowanie niestety przeciętne. Nie wiadomo jakby potoczył się mecz gdyby nie błąd Kotorowskiego z 5 minuty

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zbyt długa przerwa zimowa robi swoje. Sparingi nie załatwią sprawy. Trzeba grać ,grać i grać żeby grać dobrze. Obawiam się że w tym sezonie forma przyjdzie gdy już będzie po wszystkim. Z obawą patrzę na rewanż z Polonią a pięcie się w górę tabeli nie będzie spacerkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zbyt długa przerwa zimowa robi swoje. Sparingi nie załatwią sprawy. Trzeba grać ,grać i grać żeby grać dobrze. Obawiam się że w tym sezonie forma przyjdzie gdy już będzie po wszystkim. Z obawą patrzę na rewanż z Polonią a pięcie się w górę tabeli nie będzie spacerkiem...

zgadzam sie. Problem polskich druzyn to przerwy w rozgrywkach i wypadniecie z rytmu meczowego


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Tylu niedokładnych piłek to dawno nie widziałem, kopanina jak już kolega wcześniej napisał. A Bakero za ekspermenty w tak ważnym meczu to bym powiesił za... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze spraw poza meczowych dostałem wiadomość z Bragi ze była zadyma z udziałem naszych kibiców. Podczas prowadzenia na stadion ktoś wszedł na chodnik i został spałowany przez Policję. No i się zaczęło. Strzelanie z gumek itp. Zaraz pewnie będzie afera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bedzie ze to bandyci sami pojechali i zadymiarze :D

szmatławce podchwyca i bedzie afera :)


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Prawda jest taka, że to Bakero przegrał mecz, a nie zawodnicy. Jak można Rudnevsa wywalić na bok a Stilica dać na jedynego wysuniętego napastnika. Bakero się naćpał przed wystawieniem składu i tyle na temat :D

 

 

 

Ty nawet nie wiesz o czym piszesz więc nie komentuję.

 

Twój komentarz to mi lotto/

Patałachy to powinny rowy kopać szpadlem a nie grać w piłkę i ośmieszać naród!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a nie grać w piłkę i ośmieszać naród!

Z takimi komentarzami to sobie idź na Onet.

Zarówno Lech jak i Braga zaliczyły bardzo dobry sezon w le, i nikogo nie ośmieszyli. Zaszli dużo wyżej niż wynikałoby z jakichkolwiek rankingów. W następnej kolejce najprawdopodobniej odpadnie Braga, i nikomu w Portugalii nawet do głowy nie przyjdzie wygłaszanie komentarzy o "ośmieszaniu narodu".


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój komentarz to mi lotto/

Patałachy to powinny rowy kopać szpadlem a nie grać w piłkę i ośmieszać naród!

 

To ciekawe jak nazwiesz pozostałe polskie kluby, które nie potrafią nawet wejść do rozgrywek grupowych :)

Ciekawi mnie również co oni powinni robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe jak nazwiesz pozostałe polskie kluby

 

Piłkarze z pozostałych polskich klubów to również patałachy, którym nie powinno się płacić za grę, bo grają na poziomie amatorskim. Co do nazywania w jakiś sposób klubów, to nie galopujmy się, bo klub to coś więcej niż jedenastu typków na murawie.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nazywania w jakiś sposób klubów, to nie galopujmy się, bo klub to coś więcej niż jedenastu typków na murawie.

 

Ok. Jeżeli tak na to patrzysz to mimo wszystko podtrzymuję swoje pytanie.

Klub to ogół, zgadzam się z tym. Ktoś tych "jedenastu typków" zakupił, pozwolił im grać itd. :)

Jeżeli uważasz, że piłkarze są słabi to uważasz również, że cały klub jest słaby :D Przecież nikt dobry nie kupiłby i nie pozwoliłby grać jedenastu amatorom.

 

Ps. Poziom polskiej piłki jest jaki jest, ale w wypowiedzi Ambasadora wyraźnie widać pseudo kibicowanie. Niech zgadnę.. pseudokibic Legii?

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Nie ośmieszaj się. Każdy głupi wie, że polska liga to banda matołów bez jakichkolwiek umiejętności. Jak najszybciej powinna bomba spaść na PZPN.

 

Jak dla mnie to mogą nawet za darmo wpuszczać na mecze - i tak nie pójdę. Tak samo jak nie pójdę na żaden koncert polskich pseudo piosenkarek/piosenkarzy. Dziadostwo trzeba tępić.

Edytowane przez Ambasador

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez animozji proszę, bo mod nam wątek zamknie :D


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co dyskutować z onetowcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja drużyna to Lechia której kibice bardzo nie lubią Lecha. Animozje mnie nie interesują a tylko gra oraz doping. Mam karnet i staram się być ma każdym meczu. Świadomie kibicuje Lechii 27 lat. Muszę przyznać jednak ze Lech był gorszy od Bragi conajmniej o klasę i odpadł zasłużenie. Jeśli chodzi o te onetowe jak mówicie komentarze to jakkolwiek są one proste to jest w nich niestety trochę prawdy. Polska piłka jest slaba i kluby też. Milczeniem można skomentować fakt ze Lech gra w LE dzięki Amice Wronki która przeniesiono do Poznania... Należy mieć tylko nadzieję ze nasi kopacze nie skompromitują się za rok bo kibice na pewno pokażą klasę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Milczeniem można skomentować fakt ze Lech gra w LE dzięki Amice Wronki która przeniesiono do Poznania...

:mellow:

nie bardzo Cie rozumiem

 

Co do meczu to tak, Lech był tym razem słabszy. Jednak to nie ujmuje jego zasług w tej edycji LE, bo dał dużo radości i nadziei z awansu z tak silnej grupy.


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej, Matti ma dużo racji w tym co napisał odnośnie Amici.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

nie bardzo Cie rozumiem

(...)

Lech był zadłużony i nie został dopuszczony do rozgrywek ekstraklasy, jednak wystarczyło w jego miejsce przenieść drużynę z Wronek by wszystko odbyło się w majestacie prawa... Wisi mi szczerze mówiąc obecna sytuacja klubu ale poniekąd rozumiem okrzyki kibiców na meczach:

 

"Sprzedałeś się, sprzedałeś się za AGD!" :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał się więcej dowiedzieć na ten temat to uprzejmie zapraszam na forum www.kibice.net

Tam myśle, że wyczerpaliśmy dyskusje na ten temat.

 

Matti, najserdeczniejsze pozdrowienia dla Lechii od Wisły Krk.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o połączenia klubów sprzed 6 lat...

 

pytam jaki wpływ na występy Lecha w obecnej LE miała wspomniana Amica Wronki??

To chyba drużyna wypracowała sobie awans dobrymi wynikami?? Czy było innaczej?


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.