Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Olej, Matti ma dużo racji w tym co napisał odnośnie Amici.

 

 

Wpadając sobie w ramiona nie zapomnij o ... wiesz o czym :mellow: Nie ma jak to wiślackie kompleksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia, dyskusje pomiędzy kibicami polskiej ligi są nieco zabawne :mellow:

Cały świat dobrze wie, że ten sport jest nierozłącznie związany z biznesem i kasą. Zapomnijcie na chwilę o polskim podwórku i spójrzcie na to z punktu widzenia np Brytyjczyka albo Włocha. Otóż, drużyna z Polski o tajemniczej nazwie Lech, zaliczyła dobry występ w LE. Kiedy Juventus przegrał mecz z Lechem, ja nie słyszałem żeby przedstawiciele Juve gęsto się tłumaczyli "Ale, ale, ale... bo wiecie... wszystko przez Amice Wronki" :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o połączenia klubów sprzed 6 lat...

 

pytam jaki wpływ na występy Lecha w obecnej LE miała wspomniana Amica Wronki??

To chyba drużyna wypracowała sobie awans dobrymi wynikami?? Czy było innaczej?

To nie było połączenie klubów a przeniesienie Amiki do Poznania aby utrzymać ekstraklasę w tym mieście, formalnie powinno się mówić, że gra Amica Wronki z siedzibą w Poznaniu. Gdyby to wtedy nie nastąpiło Lech wcale nie musiałby dzisiaj grać w ekstraklasie a co za tym idzie w LE.

 

Arkgra:

zgadzam się z Tobą, kompleksy ujawniają kibice wszystkich drużyn w Polsce, niestety... Tak jak napisałem wcześniej, w du..e mam animozje klubów, interesuje mnie GRA i DOPING.

 

Pozdrowienia dla kumatych, kto ma wiedzieć ten wie :mellow:

 

Z mojej strony EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata, koleś z Arki pisze o wiślackich kompleksach :mellow:

 

Z mojej strony koniec. Zbyt głęboko siedzę w "tych sprawach" żeby poruszać na tym forum takie tematy.

 

Pozdrowienia i do zobaczenia.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyczę naszej piłce aby w przyszłym sezonie JAKIKOLWIEK nasz klub zaszedł tak daleko jak Lech w tym roku.

Lech w ciągu kilku lat dogonił zachodnich średniaków. Klub ten jak i inne nasze zespoły mimo całego naszego bagienka jednak się rozwijają i to dobrze wróży na przyszłość.Budżety są coraz większe, coraz więcej kibiców przychodzi na stadiony Ekstraklasy. Wierzę że za kilka lat skończy się wyprzedawanie a zacznie ściaganie uznanych kopaczy z zachodu. Szczerze mówiąc mam gdzieś kto gra na jakiej licencji. Klub to coś więcej niż świstek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mam gdzieś kto gra na jakiej licencji. Klub to coś więcej niż świstek..

+1

złotymi literami należy to wypisać!!

 

 

 

komentarze dot. fuzji w Lechu odpuszczę...


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż dla mnie istotne jest w jaki sposób drużyna danego klubu gra w danej klasie rozgrywkowej dlatego m.in. byłem przeciwny fuzji Olimpii Poznań z Lechią w sezonie 1995/96. Bardzo mądrze postąpili włodarze Lechii w 2001 roku wycofując drużynę Lechii z rozgrywek, rozwiązując wszystkie struktury łącznie z pozbyciem się "komunistycznego betonu". W tymże roku Lechia wystartowała w A klasie pod nowym szyldem i tak rok po roku w 2008 znalazła się w ekstraklasie. Wystarczy, że to samo zrobiłby Lech i dzisiaj zupełnie inaczej patrzyłbym na ten klub...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie w B klasie? Bo pewnie też kupiliście licencje jakiegoś małego klubiku.Połowa ekstraklasy ma jakieś dziwne historie.Najlepsi w płaczach są kibice Wisły można zajrzeć na ich forum ale uwaga poziom zbliżony do onetu.Oni umieją każdemu coś wygarnąć ale do swojego milicyjnego rodowodu to nie umieją się przyznać.Kolego Carlito słaba z ciebie wróżka,nie wiem na jakiej podstawie wnioskujesz,że jestem z Arki?Jeżeli swoją wiedzę czerpiesz z kibice.net to gratulje kumatości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd kolego, zdziwiłbyś się jeżeli o moją wiedzę jak i doświadczenie chodzi.

 

Co do reszty to pozwól, że pozostawie bez komentarza, masz znikome pojęcie na ten temat a pozatym nie jest to odpowiednie miejsce żeby o tym dyskutować.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na kibicowskim szlaku.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie w B klasie? Bo pewnie też kupiliście licencje jakiegoś małego klubiku.

Ukłon (o dziwo) PZPN w stronę Lechii po rezygnacji gry w A klasie jednego z klubów, nie pamiętam którego ale jest to do sprawdzenia. Wisła owszem klub milicyjny i co z tego? Wybrzeże Gdańsk na żużlu również rodowód milicyjny. Liczy się co jest teraz. Można hołubić taką przeszłość ale można też się od niej odciąć.

Skoro nie kibicujesz Arce to komu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proponuje dokładnie poczytać o Historii Wisły a później wyciągać wnioski.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czyli Amika też zrobiła ukłon w strone Lecha bo oni też zrezygnowali z gry.A na Lechie powinniśmy mówić Huragan Pipidówko skoro gra na patencie jakiegoś małego klubiku?U kogoś widzicie pod lasem,a u siebie pod nosem nie.Tym postem zakończę swoje wywody bo do niczego dobrego to nie prowadzi:)Pozdrawiam

 

ps.mój klub to LECH POZNAŃ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Arki to mi się przypomniał jeden z wielu wierszyków, nawet kulturalny to sobie pozwolę przytoczyć

"Po peronie biega świnia, wysiadamy to już Gdynia" :)

 

Uprasza się arkowców i kolegów z Wielkiej Triady o potraktowanie tego z przymrużeniem oka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czyli Amika też zrobiła ukłon w strone Lecha bo oni też zrezygnowali z gry.A na Lechie powinniśmy mówić Huragan Pipidówko skoro gra na patencie jakiegoś małego klubiku?U kogoś widzicie pod lasem,a u siebie pod nosem nie.Tym postem zakończę swoje wywody bo do niczego dobrego to nie prowadzi:)Pozdrawiam

 

ps.mój klub to LECH POZNAŃ! :)

Z całym szacunkiem ale piszemy o dwóch różnych sprawach. Lechia rozwiązała sekcję, powołując nowy podmiot i zaczynając od A klasy bo zrezygnował jeden z klubów, PZPN zgodził się chociaż nie musiał. Lech miał długi i nie został dopuszczony przez PZPN do rozgrywek, więc przeniesiono klub z Wronek do Poznania by umożliwić tę grę. Jest różnica... Nie mam zamiaru spierać się o to dłużej. Kibicujesz Lechowi ok, ja Lechii i niech tak zostanie :) Mam nadzieję, że spuścimy Wam łomot w Gdańsku :) A Hubert coś sobie nie radzi u nowego pracodawcy, szkoda, że odszedł, ale jak widać, pieniądze przysłoniły wszystko...

 

Pozdrowienia dla kumatych. KMWTW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Hubert coś sobie nie radzi u nowego pracodawcy, szkoda, że odszedł, ale jak widać, pieniądze przysłoniły wszystko...

 

 

Wszystko czyli co? Przecież to ich praca, grają dla kasy a nie dla takiego czy innego znaczka na koszulce. Ty jak dostajesz lepszą ofertę pracy to ją odrzucasz? Poza tym co on więcej mógł osiągnąć w Lechii?Czego się nauczyć jak nie miał żadnej konkurencji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko czyli co? Przecież to ich praca, grają dla kasy a nie dla takiego czy innego znaczka na koszulce. Ty jak dostajesz lepszą ofertę pracy to ją odrzucasz? Poza tym co on więcej mógł osiągnąć w Lechii?Czego się nauczyć jak nie miał żadnej konkurencji?

Tu nie chodzi o to że odszedł tylko w jakim stylu. Potajemne negocjacje toczone właściwie "nielegalnie" dużo wcześniej niż takie mogą się odbywać, zwodzenie Lechii odnośnie renegocjacji kontraktu w stylu: dzisiaj gram dla was za x zł, ale jutro już mi to nie wystarcza chcę 10 razy x. Ja mu źle nie życzę, ale jak widać, na razie nie wyszło to chłopakowi na dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w sieci zobacze dzisiejszy mecz Barcelona - Arsenal ?

 

Bardzo prosze o jakieś linki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, jakość ok ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co podał Iniesta i to co wykończył Messi to mistrzostwo świata ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to co zrobił w tej akcji Fabregas to nawet szkoda gadać ;)


Seiko SNM033 | Casio EF-524SP-1AVDF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona mówi do mnie "Kochanie Twoje zdrowie jest dla mnie najważniejsze" i po meczu (przez chwilę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwało mi transmisje ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda tej kartki. Złośliwość arbitra, mógł odpuścić.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.