Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Co tutaj dużo mówić - Barca to najlepszy obecnie team na świecie. Reszta tylko może się przyglądać i podziwiać jak grają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym rękami i nogami :angry:

 

Ciekawe czy ktoś ich powstrzyma i na kogo teraz traifią...

 

Iniesta, Xavi, Messi - tych trzech piłkarzy napędza tą drużynie i póki oni grają, Barcelona będzie faworytem w każdym spotkaniu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W spotkaniu z Arsenalem niby byli wielkimi faworytami, a śmiem twierdzić, że mimo pięknej gry i tak by nie przeszli Arsenalu, gdyby nie czerwona kartka.

Kontry Arsenalu są świetne i gdyby Bendtner potrafił przyjąć piłkę, Barca przegrałaby z drużyną grającą w 10 :angry:

Barca gra świetną piłkę, ale robi też wiele błędów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj Krystek, Barca miała w tym meczu grubo ponad 70% posiadania piłki, Arsenal w 11 nie miał kompletnie nic do powiedzenia. Dość powiedzieć, ze jedyny strzał Gunners na bramkę Katalonczykow to był autogol Busquetsa. Barca to drużyna z kosmosu. Była faworytem przed tym spotkaniem, i to dużym. No i udowodniła swoją wielkość. Arsenal i Barca wczoraj to były dwie rożne klasy. Kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal i Barca wczoraj to były dwie rożne klasy. Kropka.

 

+1 :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj Krystek, Barca miała w tym meczu grubo ponad 70% posiadania piłki..

 

Na tym polega gra z kontry ;)

 

Arsenal w 11 nie miał kompletnie nic do powiedzenia.

 

Dopóki grali w 11 wynik był dla nich bardzo, bardzo korzystny

 

Barca to drużyna z kosmosu.

 

Zgadzam się, że to świetna drużyna, ale popełnia dużo błędów.

 

Była faworytem przed tym spotkaniem, i to dużym.

 

Tak jak przed poprzednim :angry:

 

No i udowodniła swoją wielkość. Arsenal i Barca wczoraj to były dwie rożne klasy. Kropka.

 

Sędzia udowodnił, że jest najważniejszy na boisku bo Barca nic dla mnie nie udowodniła. Grała pięknie, ale popełniała śmieszne błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli uznamy, że druga żółta kartka dla van Persiego jest kontrowersyjna, to uczciwie oceniając należy stwierdzić, że w pierwszym meczy poważnie została skrzywdzona Barcelona - nieuznana prawidłowa bramka Messiego. W drugim meczu sędzia był niekonsekwentny w klasyfikowaniu przewinień oraz popełniał błędy także na korzyść Arsenalu - brak karnego przy stanie 0-0, brak drugiej żółtej kartki dla Kościelnego... (nie jestem pewien czy van Persi nie powinien wylecieć jeszcze w pierwszej połowie).

Mnie osobiście, a nie jestem fanem żadnej z drużyn, Arsenal wczoraj nie zachwycał. Zaryzykowałbym twierdzenie nawet, że wręcz odwrotnie :angry:


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że dzisiaj da rade Milan :angry:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że dzisiaj da rade Milan :angry:

Wątpię, żeby dał radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też w to wątpie, ale mimo wszystko bym chciał zobaczyć Milan w kolejnej fazie.

 

Jak myślisz jaki będzie wynik?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę, że Milan wcale nie jest na straconej pozycji. Trzeba pamiętać, że ostatnio Tottenham tracił dość sporo bramek i to w starciach ze słabymi zespołami.


Seiko SNM033 | Casio EF-524SP-1AVDF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w to wątpie, ale mimo wszystko bym chciał zobaczyć Milan w kolejnej fazie.

 

Jak myślisz jaki będzie wynik?

Cieżko powiedzieć, myśle ze wynik bedzie korzystny dla Spurs. Milan w LM w meczach w Anglii wygral tylko raz, przegrał razy 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię Milanu, jak i całej włoskiej piłki...Bliższy jest mi futbol z Wysp, więc dzisiaj kibicuję Tottenhamowi :angry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia Milan po pierwszej połowie pozostawia po sobie lepsze wrażenie. Z tym, że nie ma co sie dziwić, Milan musi grać na maximum swoich możliwości.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj Krystek, Barca miała w tym meczu grubo ponad 70% posiadania piłki, Arsenal w 11 nie miał kompletnie nic do powiedzenia. Dość powiedzieć, ze jedyny strzał Gunners na bramkę Katalonczykow to był autogol Busquetsa. Barca to drużyna z kosmosu. Była faworytem przed tym spotkaniem, i to dużym. No i udowodniła swoją wielkość. Arsenal i Barca wczoraj to były dwie rożne klasy. Kropka.

Akurat piłka kopana polega na strzelaniu bramek a nie posiadaniu piłki. Uważam, że gdyby nie głupota sędziego z tą czerwoną kartką to Barca nie dałaby rady Arsenalowi. Barca gra piękną piłkę dla oka ale nieefektywną. Jak popatrzysz na statystyki to średnio Barca ma zawsze ok.70 procent posiadania piłki bo wymieniają 10tki dokładnych podań do przodu i do tyłu. Szkoda mi Arsenalu. Mam nadzieję że Tottenham rozjedzie dzisiaj Mediolańczyków.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam nadzieję że Tottenham rozjedzie dzisiaj Mediolańczyków.

 

No na to się raczej nie zanosi, a szkoda... :angry:

 

Chociaż teraz Tottenham jakby złapał drugi oddech... ;)

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca gra piękną piłkę dla oka ale nieefektywną.

Bez obrazy ale to chyba zart roku. Popatrz na tabele Primera Division i zobacz ile Katalonczycy strzelili bramek - 78 !!! Dla porownania drugi "kosmiczny" Real tych bramek zdobyl az 13 mniej! Barca stracila tez najmniej bramek w calej Primera - 13. Ostatnie El Classico zapewne tez bylo "nieefektywne" w wykonaniu Messiego i spolki w Twoim mniemaniu, czy tak? Jezeli Barca gra pilke "nieefektywna" to ja naprawde nie wiem kto gra efektywnie. Naprawde (i nie bierz tego do siebie) dziwie sie ludziom, ktorzy wypisuja takie bzdury. Nie wiem ile lat sledzisz pilke nozna i zreszta to niewazne ale patrz i podziwiaj, bo takiej gry jak obecnie prezentuje FC Barcelona mozesz jeszcze dlugo nie zobaczyc. A i wczesniej nikt z taka dominacja nie gral. Barca 10/11 wielka jest. I tego nie podwazysz, chocbys nie wiem jak probowal. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic podważać, kiedy na początku rundy wiosennej ktoś feruje takie wyroki. Poczekajmy do końca i zobaczymy czy dowiozą LM i PD, a wtedy pogadamy.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale to chyba zart roku. Popatrz na tabele Primera Division i zobacz ile Katalonczycy strzelili bramek - 78 !!! Dla porownania drugi "kosmiczny" Real tych bramek zdobyl az 13 mniej! Barca stracila tez najmniej bramek w calej Primera - 13. Ostatnie El Classico zapewne tez bylo "nieefektywne" w wykonaniu Messiego i spolki w Twoim mniemaniu, czy tak? Jezeli Barca gra pilke "nieefektywna" to ja naprawde nie wiem kto gra efektywnie. Naprawde (i nie bierz tego do siebie) dziwie sie ludziom, ktorzy wypisuja takie bzdury. Nie wiem ile lat sledzisz pilke nozna i zreszta to niewazne ale patrz i podziwiaj, bo takiej gry jak obecnie prezentuje FC Barcelona mozesz jeszcze dlugo nie zobaczyc. A i wczesniej nikt z taka dominacja nie gral. Barca 10/11 wielka jest. I tego nie podwazysz, chocbys nie wiem jak probowal. Pozdrawiam.

To jest błędne porównanie. A ile Wisła strzelała bramek i co z tego. Zobacz na statystyki które nie odnoszą się do specyfiki żadnej z lig. Np. procentowy wskaźnik strzelonych bramek do oddanych strzałów bądź przeprowadzonych akcji. To świadczy o efektywności. Ja nie podważam wielkości Barcy ani ich gry. Ja porównuję jej styl gry w odniesieniu do stylu angielskiego i mimo Twoich emocjonalnych krzyków dalej uważam, że gdyby nie zejście van Persiego bo absurdalnej decyzji sędziego, Barca nie dałaby rady Arsenalowi. I nie ma tu znaczenia że grę Barcy ogląda się cudownie. A odnośnie efektywnej gry skoro jesteś takim znawcom futbolu od wieków, to pokazała go Dania zdobywając Mistrzostwo Europy i nigdy nie mając więcej niż 45 proc posiadania piłki. A 4 lata wcześniej Holandia to samo. A Grecja? Sorry ale to jest efektywny futbol. Barca gra efektowny.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś są dokładnie 106 urodziny Chelsea FC London :)


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest błędne porównanie. A ile Wisła strzelała bramek i co z tego. Zobacz na statystyki które nie odnoszą się do specyfiki żadnej z lig. Np. procentowy wskaźnik strzelonych bramek do oddanych strzałów bądź przeprowadzonych akcji. To świadczy o efektywności. Ja nie podważam wielkości Barcy ani ich gry. Ja porównuję jej styl gry w odniesieniu do stylu angielskiego i mimo Twoich emocjonalnych krzyków dalej uważam, że gdyby nie zejście van Persiego bo absurdalnej decyzji sędziego, Barca nie dałaby rady Arsenalowi. I nie ma tu znaczenia że grę Barcy ogląda się cudownie. A odnośnie efektywnej gry skoro jesteś takim znawcom futbolu od wieków, to pokazała go Dania zdobywając Mistrzostwo Europy i nigdy nie mając więcej niż 45 proc posiadania piłki. A 4 lata wcześniej Holandia to samo. A Grecja? Sorry ale to jest efektywny futbol. Barca gra efektowny.

Sorry, ale błędne to jest porównywanie Barcelony z reprezentacjami Grecji czy Danii, a już tym bardziej Wisłą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale błędne to jest porównywanie Barcelony z reprezentacjami Grecji czy Danii, a już tym bardziej Wisłą.

 

Piotrek przecież nie porównuje ich z Barcą. On daje Tobie przykłady, że efektowna nie zawsze znaczy efektywna i na odwrót. Ja podobnie jak Piotrek uważam, że w następnej rundzie grałby Arsenal, a nie tak efektowna Barca. Arsenal zmiażdżyłby ich z kontry przy 1:1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie jest Śląsk wygrał z Legia, Arka na remis z Górnikiem, jeszcze tylko dobrego wyniku w Białymstoku dzisiaj brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.