Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie śmigam koło stadionu...bo jest na mojej trasie dom-praca . Idzie wszystko z planem :lol: kończą chyba konstrukcje dachu. Dużo natomiast zostało robót z otoczeniem stadionu, ślimaki...zjazdy....z obwodnicy itd. Ale myślę że teraz gdy zima odeszła będzie widać spore postępy.

Ciężko będzie zapełnić stadion na meczach Śląska....przy tak marnej kadrowo drużynie....brakuje nazwisk które przyciągały by na trybuny. Lenczyk robi co się da.....więcej z tych chłopaków chyba się już wycisnąć nie da. Sotirović na pewno za darmo nie wyleciał....widocznie zapomniał się kto jest trenerem a kto kopaczem. Lenczyk to trener starej daty i nie toleruje nieposłuszeństwa i gwiazdorstwa.

 

Oglądałem 1 połowę meczu Litwa - Polska ......Boże ale nudy.....nie wytrzymałem po 2 bramce dla Litwy przełączyłem kanał na jakąś debatę polityczną - ciekawsza! :]

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco nie przesadzaj. Obrona do d..., zwłaszcza Głowacki, ale pomoc i atak konstruowały na prawdę fajne akcje. To co zabrakło do zwycięstwa to szczęście, ale nie ma co dramatyzować. Mecz był na niskim poziomie, ale nasi pokazali, że potrafią fajne piłki rozegrać, a obrona pokazała, że trzeba szukać dalej. Mam nadzieję, że Błaszczykowski wróci do formy bo na razie słabiutki jest.

To co jest żenujące to niestety pseudokibice jadący się tylko ponapierd...., jakby nie mogli sobie po mordach nastrzelać pod blokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco nie przesadzaj. Obrona do d..., zwłaszcza Głowacki, ale pomoc i atak konstruowały na prawdę fajne akcje. To co zabrakło do zwycięstwa to szczęście, ale nie ma co dramatyzować. Mecz był na niskim poziomie, ale nasi pokazali, że potrafią fajne piłki rozegrać, a obrona pokazała, że trzeba szukać dalej. Mam nadzieję, że Błaszczykowski wróci do formy bo na razie słabiutki jest.

To co jest żenujące to niestety pseudokibice jadący się tylko ponapierd...., jakby nie mogli sobie po mordach nastrzelać pod blokiem.

 

Są w tej reprezentacji podobnie jak w tej Leo piłkarze którzy są drewniani a mimo to z uporem się na nich stawia. Wcześniej Lewandinho Denascimento Gaucho teraz jego rolę przejął Murawski . Bezmyslna bezproduktywna gra....jak coś wyjdzie to raczej przypadkiem niż celowo. Tacy zawodnicy sprawiają że gra naszej reprezentacji jest zwyczajnie siermiężna...i cofnięta o dobre 30 lat. Grosicki, Błaszczykowski, Peszko, Roger ( myśli !!!!....może jest wolny ale nadrabia mózgiem) - to jest siła napędowa i powinno się tych zawodników zestawiać ze sobą. Tacy zawodnicy jak Murawski tylko spowalniają grę. Ktoś powie że taka jego rola....dzisiaj już tak nie wygląda defensywny pomocnik....tak wyglądał 30 lat temu. Napastnicy by się u nas znaleźli do nich nie mam pretensji....bo jak się nie otrzymuje celnych inteligentnych podań to nie wiele można ukręcić. Obrona no cóż nie istnieje na chwilę obecną...a jak dochodzi do tego jeszcze średni bramkarz to każdy mecz przegrany praktycznie. Kiedyś mimo słabej obrony chociaż bramkarze nam ratowali tyłek ( Dudek, Boruc, Fabian) ...Niestety stara gwardia średniej klasy obrońców się nam postarzała....a następcy sa jeszcze gorsi. Moim zdaniem do Euro jest za mało czasu na selekcję z krajowych zasobów....i trzeba jak najszybciej przyjąć w objęcia Arboledę i Perquisa ....w innym wypadku nie wyobrażam sobie Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to co pokazali bylo zenujace :lol: , to, ze chcieli i cos tam probowali konstruktowac nic nie znaczy, licza sie gole. I nie ma co mowic o braku szczescia, raczej o braku umiejetnosci wykonczenia stworzonych sytuacji. A tak naprawde jednego czego sie boje to kompromitacja na euro, z taka pilka jaka prezentuja teraz beda mieli problem zeby wyjsc z grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie oglądałem tej żenady.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to co pokazali bylo zenujace :lol: , to, ze chcieli i cos tam probowali konstruktowac nic nie znaczy, licza sie gole. I nie ma co mowic o braku szczescia, raczej o braku umiejetnosci wykonczenia stworzonych sytuacji. A tak naprawde jednego czego sie boje to kompromitacja na euro, z taka pilka jaka prezentuja teraz beda mieli problem zeby wyjsc z grupy.

 

To są mecze, które mają na celu nie jak najlepszy wynik, a wyłonienie podstawowej 11 na ME. Jasne, że liczą się gole, ale będę się upierał, że naszym zabrakło szczęścia w tym meczu. Oczywiście, że umiejętności nie są takie jak czołowych reprezentacji, ale są wystarczające żeby wykorzystywać takie sytuacje jakie były stworzone w tym meczu.

Dla mnie najważniejsze jest to, że teraz trzeba ćwiczyć nad wykończeniem takich sytuacji, a przede wszystkim trzeba szukać obrońców, bo bramkarzy mamy bardzo dobrych, tylko pech chciał, że żaden z czołówki nie mógł grać w tym meczu.

Ps. Co do Murawskiego to zgadzam się, że nie jest w dobrej formie, ale moim zdaniem jest to świetny zawodnik i na ME może się przydać.

Natomiast co do Grosickiego to nie dostrzegam jego fenomenu i ja bym go w kadrze nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutne dno, bruk.

Start do piłki w 5 sekund po podaniu. Czemu te matoły zawsze czekają na piłkę, nigdy nie ma ruchu do przodu. Krystek, ile Lewandinho spartolił sytuacji?. Dwie 100procentowe na pewno. Nie ma niestety żadnej formacji. Pomocnicy grają piłką do tyłu. Dzisiaj się już tak nie gra.

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutne dno, bruk.

Start do piłki w 5 sekund po podaniu. Czemu te matoły zawsze czekają na piłkę, nigdy nie ma ruchu do przodu. Krystek, ile Lewandinho spartolił sytuacji?. Dwie 100procentowe na pewno. Nie ma niestety żadnej formacji. Pomocnicy grają piłką do tyłu. Dzisiaj się już tak nie gra.

 

Tak jak mówię. Słaby dzień i pech :lol: Moim zdaniem nie mamy tylko obrony. Obraniak też zawalił idealną sytuację, ale to nie oznacza, że jest słaby.

Gigantami to my szybko nie będziemy, a może nawet nigdy, ale tragedii wydaje mi się, że nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię. Słaby dzień i pech :lol: Moim zdaniem nie mamy tylko obrony. Obraniak też zawalił idealną sytuację, ale to nie oznacza, że jest słaby.

Gigantami to my szybko nie będziemy, a może nawet nigdy, ale tragedii wydaje mi się, że nie ma.

 

Przegrać z rezerwową Litwą 2 do jaja nie ma tragedii ?

Na Euro wszystkie drużyny na gospodarza mobilizują sie podwójnie. A nasi pod presją gubią się jak dzieci.

Obrońcy wyprowadzają piłkę tak wolno jak drużyna oldbojów...pomocnicy kręcą kółka albo podają do tyłu. Nikt już na świecie tak nie gra w piłkę nawet Demokratyczne Kongo ani Burkina Faso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Euro nie zdobędziemy punktu a dobrze będzie jak zdobędziemy bramkę.Słabi piłkarze,słaby trener,beznadziejny związek leśnych dziadów.Ja się reprezentacją nie ekscytuję już od dawna bo nie ma czym.Na szczęście oprócz naszych kopaczy są na świecie ludzie którzy potrafią dać prawdziwą ucztę dla oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie oglądałem tej żenady.

W pełni zgadzam się z przedmówcą i również nie oglądałem, będziemy mieli naprawdę wielkie szczęście jak za rok nie zdobędziemy 0 punktów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z przedmówcą i również nie oglądałem, będziemy mieli naprawdę wielkie szczęście jak za rok nie zdobędziemy 0 punktów...

 

Może nie będzie tak źle. Surkis''załatwi'' sędziów tak jak ''załatwił'' Euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde dobre i prawdziwe to podsumowanie :)

 

Szkoda nerwów dla tej reprezentacji. Nie oszukujmy się - jest gorzej niż zle.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co tutaj taka cisza? Dzisiaj przecież szlagier - Grecja : Polska :rolleyes:

 

Jaki obstawiacie wynik?

 

Ja myśle, że dostaniemy trzy : jajo :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:0 dla Greków, oni ogólnie mało strzelają bo to typowy zespół murarzy który marzy o wymęczeniu zwycięstwa,ale może naszym asom jednak strzelą więcej.

 

Jeden jedyny powód do obejrzenia tego spotkania to ostatni mecz w reprze Żewłakowa. Naprawdę w porządku gość a i na tle naszej miernoty piłkarz wybitny który utrzymywał się w formie ponad 10 lat. Oby tylko pajac Smuda dał mu pograć a nie wpuścił go na ostatnią minutę.

 

 

Tekst o meczu świetny,sama prawda. Kawałek o Głowackim mnie zniszczył, też się zastanawiam po co tego człowieka powołuje się do reprezentacji, toż to V kolumna,zawsze coś zawali.

Jedynie niedociągnięcie to tekst o Hiszpanie w studio, gość pieprzył ogólniki bo jest miły a co można powiedzieć miłego o polskiej piłce?Pytanie retoryczne :D

Aha,ten Hiszpan "trochę" zna się na piłce bo 10 lub więcej lat prowadził La Masię Barcelony i wychował takich piłkarzy jak Puyol,Valdez i Xavi.

Edytowane przez maxwell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy jednak nadzieje, że nie najemy się wstydu za nasze gwiazdeczki :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydu nie było ale powodu do radości również. Piłkarzem meczu wg mnie Sandomierski.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt Sandomierski elegancko, za to Lewandowski w tej akcji sam na sam zachował się beznadziejnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewenandowski to raz, ale to co gra kiche Obraniak, to woła o pomste do nieba.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sandomierski widze ma charakterek ....będzie z niego good golkiper, odważny i czujny. Spokojnie jako 3ci bramkarz na Euro może się szykowac. Obrona w swoim stylu kilka strasznych wpadek które przy porządnym zespole powinny się zakończyć bramkami. Trzeba oddać naszym że parę świetnych okazji sami zmarnowali. Nie było Murawskiego to i cała gra wyglądała lepiej i szybciej :D ....Obraniak zgadza się brakuje mu chyba ogrania...w klubie wchodzi z ławki ( ale dobrze wykonuje wolne i cornery...więc nie jest zupełnie bezproduktywny). Moim zdaniem więcej pożytku by było gdyby od początku grał Roger.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roger gra w swoim zespole czy również jest rezerwowym? Gdzie on w ogóle teraz gra?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roger gra w swoim zespole czy również jest rezerwowym? Gdzie on w ogóle teraz gra?

 

To nie istotne....bo potrafi to czego 99% Polskich zawodników nie potrafi czyli celnie podać :] ....Ma wyczucie odległości...nie kopie na oślep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.