Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie widze :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty oglądasz ten sam mecz co ja, czy inny?

Barca ma szczęście, że nie przegrywa.

 

Piszac ze poza zasiegiem mialem na mysli wynik spotkania :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Barca zagrała dzis wystarczająco skutecznie? :blink: Pytam, ponieważ ostatnio były jakieś wątpliwości :blink:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w pierwszym meczu 1/2 PP Lechia - Legia 0:1 po bardzo słabym meczu, pozostaje teraz szybko strzelić gola 20.04 w Warszawie i może być różnie, ja wierzę w walkę o awans bo jest jeszcze rewanż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, Legia u siebie nie jest zbyt silna, co potwierdzają ostatnie wyniki. Trzymam kciuki !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat i padlina gry Lechii ciąg dalszy :) Teraz albo w Zabrzu 3 punkty albo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie oglądałem takiego meczu w naszej lidze jak Korona-Wisła :)

oj szkoda tego samobója z 93 minuty :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sobie tego wybaczyć :)

 

Co do mistrzostwa - Wisła jeżeli zdobędzie majstra a pewnie zdobędzie, to tylko dzięki słabej grze rywali. Na dzien dzisiejszy gra Wisły nie powala i po zakonczeniu sezonu konieczne są transfery... i to nie byle jakie !

 

Cieszy, że Genkov w koncu się roztrzelał. Być może będzie to ktoś typu Żurawskiego - pamiętam kiedy Maciek przychodził z Lecha, to też długo nie mógł sie wstrzelać a pózniej robił to już regularnie...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale być sam na sam od linii środkowej i nie strzelić to....Genkowi trudno wybaczyć.

Michał, ja widzę regularny postęp gry WIsły i efekty pracy Maaskanta. Jedyne co mnie denerwuje to gra jednym napastnikiem. Zawsze byłe zwolennikiem gry 4-4-2.

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może jakiś postęp jest, ale nie oszukujmy się Piotrek, z tym składem o LM nie ma co myśleć.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Maaskant jest idealnym przykladem na to, ze w tym naszym bagienku potrzebny jest ktos spoza. Dziwi mnie, ze Wojciechowski Maasa zwolnil tak szybko, ale Polonia to troche inny przypadek :)

 

Mi jest strasznie szkoda, jako kibicowi Legii, ze zwolnili Urbana. Mial facet pecha, bo trafil na gowniany okres w klubie (konflikt z kibicami, puste trybuny...). Ogolnie wedlug mnie to z polskich trenerow to byl on najlepszym mozliwym dla wojskowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk Małecki prowadzi doping na R22 ! :lol:

 

W meczu wystąpić nie może gdyż pauzuje za kartki.

 

http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=25018

 

EDIT : Wisła Kraków pokonała GKS Bełchatów 3:1

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć wszystkim fanom piłki kopanej, że dzisiaj pierwszy z czterech meczy w wykonaniu Realu Madryt i Barcelony. A więc szykuje się nam przyjemny dla oka wieczór :lol:

 

Jeżeli Real myśli jeszcze o wygraniu ligi, to musi ten mecz poprostu wygrać. Barcelone zaś, napewno zadowoli remis na Bernabeu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hala Madrid!

I to właśnie pokazuje doskonale jak spadły oczekiwania w Madrycie. Tam się cieszą z remisu z mocarną Barcą, która właściwie już może świetować mistrzostwo. Zobaczymy co będzie w pucharze i LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co będzie w pucharze i LM.

 

No to zobaczyłeś :rolleyes:

Twoja Barcelona została wdeptana w ziemię. W pierwszej połowie to nawet nie wiem, czy im się udało jakikolwiek strzał na bramkę Casillasa oddać.

Pewnie teraz napiszesz, że puchar to nie był cel Barcy ;)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek :rolleyes:

obiektywnie pierwsza połowa dla Realu, druga dla Barcy. Sędzia powinien wywalić PEPE z boiska - nie zrobił tego - trudno. Boskie emocje tylko wynik kiepski ;). Strzał głową ROnaldo był do wyjęcia przez bramkarza :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby mecz ogólnie. Real sie bronił, a Barca nieudolnie starała sie strzelić gola. Ogólnie to Real grał troche brzydki i chamski futbol

( najważniejsze, że skuteczny) a Barcelona grała jak banda nieudaczników. W sumie to dobrze, że przegrali, może wyciagną jakieś wnioski.Jakiś puchar moim zdaniem Realowi w tym sezonie sie nalezał. A Barca jeśli chce być najlepszą drużyna to musi zacząć strzelać gole, bo Villa jest ostatnio do d*py, Pedro też nic nie pokazuje a Messi wyglada na bardzo zmeczonego i tyle, nie ma co ich bronić, choć im kibicuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczyłeś :rolleyes:

Twoja Barcelona została wdeptana w ziemię. W pierwszej połowie to nawet nie wiem, czy im się udało jakikolwiek strzał na bramkę Casillasa oddać.

Pewnie teraz napiszesz, że puchar to nie był cel Barcy ;)

Nie sądzisz, że "wdeptanie w ziemie" to gruba przesada? Wdeptanie to było na Camp Nou. A nagroda pocieszenia dla Realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczyłeś :rolleyes:

Twoja Barcelona została wdeptana w ziemię.

Jeżeli wygrana Realu po dogrywce, wymeczonym, skromnym 1:0 to dla Ciebie wdeptanie w ziemie, to jak nazwiesz nie tak dawną wygraną Barcy 5-0 ? Pewnie teraz napiszesz "wypadek przy pracy"

 

Ach te kompleksy ;)

 

Odrazu napisze, że nie jestem kibicem żadnych z powyższych drużyn. Moim klubem jest tylko i wyłącznie Wisła Kraków.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale być sam na sam od linii środkowej i nie strzelić to....Genkowi trudno wybaczyć.

Michał, ja widzę regularny postęp gry WIsły i efekty pracy Maaskanta. Jedyne co mnie denerwuje to gra jednym napastnikiem. Zawsze byłe zwolennikiem gry 4-4-2.

 

może ja również pozwolę sobie zabrać głos jako wieloletni kibic Wisełki.

Tak widać już rękę Maaskanta, co raz więcej podań po ziemi, potrafią wymienić kilkanaście podań (w typie krakowskiej piłki za dobrych czasów), z drugiej strony mniej podań górą i wykopów na oślep i to się musi podobać- w porównaniu z padaką jaką Wisła grała za czasów p. Maciusia Skorży, to różnica jest już kolosalna.

 

Co do składu jest niezły na ligę polską, natomiast jeśli chodzi o wejście do LM możemy w tej chwili pomarzyć, potrzebne są w dalszym ciągu duże wzmocnienia oraz ten łut szczęścia którego nam ostatnimi laty brakowało.

 

Jak ja to widzę:

bramkarz Pareiko- w końcu solidny bramkarz którego nam brakowało przez wiele lat, od czasów początków w Wiśle Dolhy.

obrona, tu konieczne są wzmocnienia- Paljic na ligę polską jeszcze niezły, ale wg mnie marnuje się w obronie z konieczności- ma inklinacje ofensywne i powinien grać raczej jako pomocnik.

Chaveza i Jaliensa bym zostawił widać spore postępy u tej dwójki, do pozbycia się Branco, koniecznie kupić jednego jeszcze klasowego obrońcę.

Pomoc: tu chyba to wygląda najlepiej- Małecki koniecznie musi zostać jeśli chcą coś zwojować w LM, podobnie coraz pewniejszy Wilk, z Sobola też będzie w dalszym ciągu pożytek, Melikson to klasa sama w sobie i jak najdłużej go zatrzymać choć obawiam się że długo u nas nie pogra. Przydało by się jeszcze z jeden-dwóch ofensywnych pomocników klasy Meliksona (marzenie ściętej głowy).

Atak tu przydałby się klasowy napastnik, Genkov również przypomina mi Żurawia z początkó jego kariery i coś czuję że przyszły sezon będzie należał do niego, Kirm w obecnej formie nie ma żadnej konkurencji, mimo wszystko zostawiłbym Riosa, lecz zapewne wróci do macierzystego klubu-rozejdzie się wszystko o kasę. Łobo out, Garguła out, Sivakow out, Żurawski niech zostanie jeszcze z jeden sezon.

 

Generalnie potrzebnych jest 1-2 obrońców, 2 pomocników i konieczne min. 1 napastnik. Szkielet drużyny już jest i też nie można robić w przerwie rewolucji, ale odpowiednie wzmocnienia, gracze którzy odrazu wskoczą do składu i zaprezentują swoje umiejętności- i będzie jako taka szansa nawiązać walkę o LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek :)

obiektywnie pierwsza połowa dla Realu, druga dla Barcy. Sędzia powinien wywalić PEPE z boiska - nie zrobił tego - trudno. Boskie emocje tylko wynik kiepski :). Strzał głową ROnaldo był do wyjęcia przez bramkarza :)

Pierwsza połowa dla Realu, początek drugiej dla Barcy i do końca drugiej połowy wyrównana gra. Dogrywka znowu dla Realu - takie ja mam odczucia :rolleyes:

Z ostatnim zdaniem niestety się nie zgodzę. Bramkarz zrobił zły ruch i już nie miał szans wyciągnięcia tej piłki. Szkoda, że Pepe wcześniej trafił w słupek, bo tutaj już bramkarz nie miałby nic do powiedzenia.

Ps. Co do kartek to przyznasz, że sędzia na wiele pozwalał z obu stron (np. kilku piłkarzy, głównie z Barcy powinno dostać kartki za próbę wymuszenia rzutów wolnych i karnych) i jak dla mnie to było świetne sędziowania mimo błędów.

Sędzia nie był główną postacią spotkania jak to zawsze Webb próbuje być.

 

Słaby mecz ogólnie. Real sie bronił, a Barca nieudolnie starała sie strzelić gola. Ogólnie to Real grał troche brzydki i chamski futbol

( najważniejsze, że skuteczny) a Barcelona grała jak banda nieudaczników. W sumie to dobrze, że przegrali, może wyciagną jakieś wnioski.Jakiś puchar moim zdaniem Realowi w tym sezonie sie nalezał. A Barca jeśli chce być najlepszą drużyna to musi zacząć strzelać gole, bo Villa jest ostatnio do d*py, Pedro też nic nie pokazuje a Messi wyglada na bardzo zmeczonego i tyle, nie ma co ich bronić, choć im kibicuje.

 

Nie zgodzę się, że to był słaby mecz, bo to był moim zdaniem idealny taktycznie mecz. Mourinho pokazał po raz kolejny, że jest jednym z najlepszych trenerów świata, o ile nie najlepszym. "Chamski futbol" jak to nazwałeś to tzw. pressing i to bardzo skuteczny pressing.

Gra się na ile przeciwnik pozwoli. Real zdominował Barcę dobrym pressingiem i dlatego grali jak banda nieudaczników. Przyzwyczajeni są do swobodnego rozgrywania piłek i tego, że przeciwnik przegrywa mecz przed wejściem na boisko.

Co do Villi to chyba jednak jesteś zdecydowanie za ostry dla niego. To nie jest tak, że zawsze wszystko wychodzi. Chwilowo ma dołek, ale niedługo wróci do formy strzeleckiej moim zdaniem. Jak dla mnie to jeden z najlepszych napastników na świecie.

 

Nie sądzisz, że "wdeptanie w ziemie" to gruba przesada? Wdeptanie to było na Camp Nou. A nagroda pocieszenia dla Realu.

 

Barcelona została wdeptana w ziemię ponieważ była zdominowana przez Real. Nie tylko wynik jest tego wyznacznikiem :)

Pisząc o wdeptaniu w ziemię miałem na myśli to, że Real tak na prawdę pokazał temu pseudo najlepszemu klubowi świata, że wystarczy na nich ostry pressing i nie istnieją.

Żadna gwiazdeczka nie potrafiła nic zrobić oprócz wycofywania piłki do obrony lub jej stracenia.

 

Jeżeli wygrana Realu po dogrywce, wymeczonym, skromnym 1:0 to dla Ciebie wdeptanie w ziemie, to jak nazwiesz nie tak dawną wygraną Barcy 5-0 ? Pewnie teraz napiszesz "wypadek przy pracy"

 

Ach te kompleksy :)

 

Odrazu napisze, że nie jestem kibicem żadnych z powyższych drużyn. Moim klubem jest tylko i wyłącznie Wisła Kraków.

 

Odpowiedź co znaczy dla mnie "wdeptanie w ziemię" masz powyżej. Natomiast wygraną Barcy 5-0 właśnie nazwę "wypadkiem przy pracy". Chyba nie sądzisz, że Barca jest tak dobra, że bez problemu sobie z Realem wygrywa 5:0. Jeżeli byłaby tak dobra to wygrywała by za każdym razem takim lub podobnym wynikiem, a jak pokazują ostatnie mecze nie jest tak dobra :)

 

Co do kompleksów to nie ja je muszę leczyć kolejnymi ankietami.

Ps. Oczywiście nie jesteś fanem Barcelony, ale jakoś za każdym razem jak Barca gra to gorączkujesz się w tym temacie ;)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu bardzo lubie oglądać gre w wykonaniu Barcelony - nic więcej. Co do Twojego tekstu na temat jakiś moich niby kompleksów, kiedy zakładam ankiety, to przeszedłeś samego siebie :rolleyes: Nie wiem co ma jedno do drugiego, ale jeżeli tak uwazasz, to szczerze Ci współczuje ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.