Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik wynikiem, raz Barca wdeptała w ziemię Real 5:0 i czy był to efekt dyspozycji dnia Barcy lub niedyspozycji Realu, nie ma to żadnego znaczenia, wynik poszedł w świat i biorąc pod uwagę tak wysoką klasę drużyn należało go traktować jako pogrom.

 

Natomiast wygrana 1:0 Realu, cóż wygrali zasłużenie (znowu dyspozycja dnia) ale skromnie, dlatego też nie ma co porównywać tych dwóch spotkań, gdyby Real się odwdzięczył taką samą efektowną wygraną, wtedy można by powiedzieć że są to dwa równorzędne zespoły.

 

Ja bardziej patrzę na grę w lidze hiszpańskiej na przestrzeni kilkunastu spotkań i trzeba przyznać że Barcelona w tym sezonie jest drużyną zdecydowanie lepszą, gra ładniej dla oka, z przyjemnością się ogląda jej grę, natomiast Real gra nudny futbol, tak to wygląda patrząc obiektywnie z boku.

 

I zaznaczam że także nie "kibicuję" żadnej z drużyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu bardzo lubie oglądać gre w wykonaniu Barcelony - nic więcej. Co do Twojego tekstu na temat jakiś moich niby kompleksów, kiedy zakładam ankiety, to przeszedłeś samego siebie :rolleyes: Nie wiem co ma jedno do drugiego, ale jeżeli tak uwazasz, to szczerze Ci współczuje :)

 

Jedno do drugiego nic nie ma.

Pisałeś o kompleksach to wskazałem kto z nas dwóch je może mieć ;)

Ps. Dobry z Ciebie człowiek, bo każdemu, który Ci coś napisze prosto w oczy "szczerze współczujesz"

 

Wracając do tematu.

Co do kolejnej Ligi Mistrzów mam nadzieję, że mimo wszystko Wisła w niej będzie.

Piszecie, że Wisła się nie nadaje, nie ma składu itd., ale obiektywnie patrząc to z dwóch klubów, które mają szanse na dostanie się do tych rozgrywek to właśnie Wisła ma wielkie doświadczenie i jakiekolwiek szanse na zrobienie czegoś w LM

Nie mam nic do Jagi, ale moim zdaniem nie jest to klub, który ma jakiekolwiek szanse w tych rozgrywkach. Moim zdaniem Jaga w następnym sezonie może uznać za cud uplasowanie się w górnej części tabeli ekstraklasy.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że dobry ze mnie człowiek, Tobie kolego do takich ludzi wiele brakuje. Ale jeżeli już jesteś taki chop do przodu, to napisz prosze, na czym polegają moje kompleksy?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Krystekomega

 

Co do Twoich wypowiedzi odnośnie meczu Real- Barca nic dodać nic ująć. :rolleyes: Hala Madrid !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że dobry ze mnie człowiek, Tobie kolego do takich ludzi wiele brakuje. Ale jeżeli już jesteś taki chop do przodu, to napisz prosze, na czym polegają moje kompleksy?

 

Nie wiem jakie masz kompleksy, wiem jak je leczysz tzn. starasz się leczyć.

Koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi Krystianie na słowo, że jestem jedną z ostatnich osób na tym forum, która mogłaby mieć jakikolwiek kompleks :rolleyes:

 

Z mojej strony oczywiście również koniec tematu.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako kibic Realu jeszcze od czasów Ivana Zamarano powiem, że widok Ikera ściskającego się z Królem i wznoszącego puchar .... BEZCENNE!! aż mi się morda cieszyła :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieoczekiwanie (jak dla mnie) Jaga zbliżyła się do Wisełki. W tym przełamaniu Jagi chyba główna zasługa Seratlicia który miał zastąpić Grosickiego i wygląda na to że powoli zaczyna to robić.

 

Niestety Wisła nie gra na takim poziomie żeby mieć nadzieję że dobrze zaprezentuje polską piłkę w LM, o Jadze nie ma co wspominać bo nie ma nawet prawdziwego stadionu na LE i w razie wywalczenia "pudła" trzeba będzie jeździć do Kielc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podniecacie się jakimiś obcymi drużynami :lol: ...gdyby grał Lech, Wisła itd to rozumiem.... ale rozumiem was troche bo bylem kibicem Juve wiele lat. Szkoda ze juve w ostanim czasie tak kiepawo wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieoczekiwanie (jak dla mnie) Jaga zbliżyła się do Wisełki. W tym przełamaniu Jagi chyba główna zasługa Seratlicia który miał zastąpić Grosickiego i wygląda na to że powoli zaczyna to robić.

 

Niestety Wisła nie gra na takim poziomie żeby mieć nadzieję że dobrze zaprezentuje polską piłkę w LM, o Jadze nie ma co wspominać bo nie ma nawet prawdziwego stadionu na LE i w razie wywalczenia "pudła" trzeba będzie jeździć do Kielc.

 

 

Dlaczego niespodziewanie? Cała liga jest słaba, Wisła nie gra wcale cudownego futbolu. Szczęśliwie powoli (także w Białymstoku) powstają w miarę nowoczesne stadiony, przynajmniej aspekt wizualny areny widowisk sportowych zaczyna być akceptowalny. Dużo wody musi jednak upłynąć i w Wiśle, i w rzece Białej (taka niby rzeczka przecinająca Białystok), aby można było snuć plany o podboju Ligi Mistrzów. A tak...znowu będzie wstyd i to nie z uwagi na brak tego czy innego stadionu. Nasza liga niestety nadal ma wiele wspólnego z "Piłkarskim pokerem" - nie mówię, że są obecnie takie ustawki (może są, może nie, nie wiem), ale mentalność pozostała. Nie oczekujmy więc cudu.

 

Przypominam poprzedni sezon - z drużyn, które grały w europejskich rozgrywkach, jedynie Jaga pokazała dobrą grę. Pozostałe zespoły dały ogromna plamę, nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany. Tak sobie myślę, że chyba dobrze byłoby, gdyby żaden z "wielkich" klubów mistrza w tym roku nie zdobył. Może to byłby jakiś wstrząs?

 

Pozdrawiam,

dorian g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podniecacie się jakimiś obcymi drużynami :lol: ...gdyby grał Lech, Wisła itd to rozumiem.... ale rozumiem was troche bo bylem kibicem Juve wiele lat. Szkoda ze juve w ostanim czasie tak kiepawo wygląda.

Byłeś??? Szkoda, bo moim numerem "uno" od lat pozostaje Juve! Barca spełnia jakby potrzeby zastępcze :lol: Odwróciłeś się od Starej Damy, bo "kiepawo wygląda"? Come on!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co rozgrywa zawody bramkarz Schalke, to już naprawde klasa światowa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu transmisja na n?!!!

gdzie to można jeszcze oglądac?


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co rozgrywa zawody bramkarz Schalke, to już naprawde klasa światowa.

 

Od przyszłego sezonu bramkarz Bayernu Monachium B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broni świetnie, ale nigdy nie ma szans być w połowie tak dobry jak bramkarz stojący na przeciwko.

Piotrek na internecie jest transmisja zawsze tutaj :D

Polecam kanał chiński. Fajny komentarz B)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to znamy już pierwszego finaliste.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda B) tak liczyłem na finał REAL vs RAUL


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda B) tak liczyłem na finał REAL vs RAUL

Eee, Schalke już i tak grało ponad swoje możliwości (w Bundeslidze dopiero 10 pozycja).

Edytowane przez stfraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji osobistej miłości do Katalonii mam nadzieję, że dziś Barca zmiażdży Real... B)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam taką nadzieje, ale nie z powodu miłości, a z powodu postawionych pieniążków B)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, choć dobrze Ci życze to mogłeś lepiej zainwestować

 

Z racji osobistej miłości do Katalonii mam nadzieję, że dziś Barca zmiażdży Real... :D

 

NIGDY W ŻYCIU B):):D

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej, to postawiłem na awans FCB do finału B)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha Michał, no to przykro czytać B)

może wzorem gospodarza domu Pana Anioła z Alternatywy 4 zrobimy jakis klubowy totalizator :D


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.