Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, które zadałem wcześniej?

Wiesz dobrze, że Barca nie dawała rady Realowi do czasu usunięcia Pepe i Mourinho :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież odpowiedziałem- była lepsza generalnie w całym meczu czego odzwierciedleniem jest konto bramkowe w postaci dwóch strzelonych goli wobec zerowego konta Realu Madryt.

 

Czy uważasz że Real w tym sezonie jest lepszy od Barcelony? A dzisiejsze 2:0 czy poprzednie 5:0 nic nie znaczą, przy czym wyolbrzymiasz skromne 1:0 Realu? Nie rozumiem, dlaczego obiektywnie nie przyznasz że Barcelona jest lepszą drużyną.

 

Ja nie sympatyzuję żadnej z nich, ale lubię oglądać katalońską piłkę bo grają ładnie dla oka, czego brakuje w drużynie Realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze Barca Była lepsza, lubie Real, ale futbol jaki dzisiaj pokazali to dno. Pierwsza połowa przed czerwona kartka, 71-29%, jak na wlasne boisko to porażka, zero 100% akcji w całym meczu :). Na Camp Nou bedzie tylko gożej. W finale mam nadzieje, że ManU dotrzyma kroku Barsie, ale wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas piszesz "generalnie" i "odzwierciedleniem jest konto bramkowe" i starasz się omijać odpowiedź na konkretne pytanie :)

Wobec Twojego stwierdzenia napiszę tak: Barcelona była lepsza od Realu, gdy zaczęła grać w przewadze liczebnej, wcześniej jakoś tych super piłkarzy nie było widać :)

Wynik 5:0, który wszyscy wspominają (jak już wcześniej pisałem) uważam jak najbardziej za wpadkę Realu (zresztą obiektywnie podobnie byłoby, gdyby to Real wygrał 5:0 z Barcą)

Moim zdaniem to dwie równorzędne drużyny (o czym już pisałem wcześniej) i wygrane w takim rozmiarze to tylko i wyłącznie wpadki przeciwnika.

 

Edit: M.Kuch nie zgodzę się z Tobą. Po prostu gołym okiem było widać założenia Mourinho, który nie chciał stracić bramki u siebie.

Dopóki gra toczyła się w pełnej obsadzie, założenia były realizowane idealnie.

Gdyby założenia były takie żeby wygrać ten mecz, to widziałbyś od samego początku Real taki jak w poprzednim meczu, czyli bez przerwy atakujący pressingiem.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze Barca Była lepsza, lubie Real, ale futbol jaki dzisiaj pokazali to dno. Pierwsza połowa przed czerwona kartka, 71-29%, jak na wlasne boisko to porażka, zero 100% akcji w całym meczu :). Na Camp Nou bedzie tylko gożej. W finale mam nadzieje, że ManU dotrzyma kroku Barsie, ale wątpie.

 

dokładnie KrystekOmega 71-29% posiadania piłki to chyba dobra puenta całej dyskusji którą z mojej strony uważam za zakończoną. Szanuję Cię, ale nie zgadzam się z Twoim zdaniem, nie są to równorzędne zespoły nie w tym sezonie i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i postawić sprawę jasno.

 

I za to właśnie nie lubię Realu, Barca wychodzi i stara się wygrać wszystko a Real kalkuluje i to ich gubi- za dużo wyrachowania za mało polotu i fantazji.

 

Co to za tekst że nie chciał stracić bramki u siebie? Śmiać mi się chce z tego pokrętnego tłumaczenia. Tylko tchórze u siebie wychodzą w takim nastawieniem, albo zespoły które nie mają się czym przeciwstawić silniejszej drużynie.

 

Na zero z tyłu to się gra na wyjazdach a u siebie powinno się wygrywać i to przekonująco. Oj czuję że na Camp Nou Barca Real dobije

Edytowane przez onifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie KrystekOmega 71-29% posiadania piłki to chyba dobra puenta całej dyskusji którą z mojej strony uważam za zakończoną. Szanuję Cię, ale nie zgadzam się z Twoim zdaniem, nie są to równorzędne zespoły nie w tym sezonie i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i postawić sprawę jasno.

 

I za to właśnie nie lubię Realu, Barca wychodzi i stara się wygrać wszystko a Real kalkuluje i to ich gubi- za dużo wyrachowania za mało polotu i fantazji.

 

Co to za tekst że nie chciał stracić bramki u siebie? Śmiać mi się chce z tego pokrętnego tłumaczenia. Tylko tchórze u siebie wychodzą w takim nastawieniem, albo zespoły które nie mają się czym przeciwstawić silniejszej drużynie.

 

Na zero z tyłu to się gra na wyjazdach a u siebie powinno się wygrywać i to przekonująco. Oj czuję że na Camp Nou Barca Real dobije

 

Odnośnie pierwszej części wypowiedzi to ja też Ciebie i Twoje zdanie szanuję (tylko nie do końca się z nim zgadzam :))

Odnośnie drugiej części to jest to sport i nie tchórze, a taktycy :)

W dwumeczu moim zdaniem najważniejsze jest nie stracić bramki, (która faworyzuje drużynę gości) a nie wygrać jak najwyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: M.Kuch nie zgodzę się z Tobą. Po prostu gołym okiem było widać założenia Mourinho, który nie chciał stracić bramki u siebie.

Dopóki gra toczyła się w pełnej obsadzie, założenia były realizowane idealnie.

Gdyby założenia były takie żeby wygrać ten mecz, to widziałbyś od samego początku Real taki jak w poprzednim meczu, czyli bez przerwy atakujący pressingiem.

 

:) :) :), pewnie, Real nie chciał stracić gola u siebie bo chciał strzelić 5 na Camp Nou :) :) :), Krystek naprawde jesteś moim idolem, poważnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie KrystekOmega 71-29% posiadania piłki to chyba dobra puenta całej dyskusji którą z mojej strony uważam za zakończoną. Szanuję Cię, ale nie zgadzam się z Twoim zdaniem, nie są to równorzędne zespoły nie w tym sezonie i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i postawić sprawę jasno.

 

I za to właśnie nie lubię Realu, Barca wychodzi i stara się wygrać wszystko a Real kalkuluje i to ich gubi- za dużo wyrachowania za mało polotu i fantazji.

 

Co to za tekst że nie chciał stracić bramki u siebie? Śmiać mi się chce z tego pokrętnego tłumaczenia. Tylko tchórze u siebie wychodzą w takim nastawieniem, albo zespoły które nie mają się czym przeciwstawić silniejszej drużynie.

 

Na zero z tyłu to się gra na wyjazdach a u siebie powinno się wygrywać i to przekonująco. Oj czuję że na Camp Nou Barca Real dobije

 

Odnośnie pierwszej części wypowiedzi to ja też Ciebie i Twoje zdanie szanuję (tylko nie do końca się z nim zgadzam :))

Odnośnie drugiej części to jest to sport i nie tchórze, a taktycy :)

W dwumeczu moim zdaniem najważniejsze jest nie stracić bramki u siebie, (która faworyzuje drużynę gości) a nie wygrać jak najwyżej.

 

:) :) :), pewnie, Real nie chciał stracić gola u siebie bo chciał strzelić 5 na Camp Nou :) :) :), Krystek naprawde jesteś moim idolem, poważnie :).

 

Czy Ty rozumiesz co piszesz, czy późna pora przeszkadza Ci w myśleniu?

Gdyby Real nie stracił bramki u siebie każdy remis powyżej 0:0 byłby na jego korzyść. Uważasz, że to nie jest zaletą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej Real stracił dwie i jest ugotowany...chyba nie sądzisz że wygra na Camp Nou przynajmniej 2:0, bo byłbym zmuszony w takim przypadku zaproponować Ci dżentelmeński zakład że nie dadzą rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że będzie ciężko, ale od razu mówię, że nie jest to niemożliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że będzie ciężko, ale od razu mówię, że nie jest to niemożliwe :)

 

Jasne że nie jest niemożliwe- to tylko futbol i nie takie cuda się zdarzały.... w każdym razie dziękuję za kulturalną polemikę- nie zawsze się musimy zgadzać-ale fajnie jest merytorycznie podyskutować bez zbędnej napinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, graty - starczy na jakis zegar?;-) Mecz cienki ale wynik statysfakcjonujacy :) :)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='krystekomega' timestamp='1303944338' post='638571

Czy Ty rozumiesz co piszesz, czy późna pora przeszkadza Ci w myśleniu?

 

Słuchaj synku, z takimi tekstami to do swoich podwórkowych kolegów prosze nie do mnie. Ile ty masz lat? zreszta nie ważne, zachowujesz sie i gadasz jak dzieciak. To nie ważne jakiej drużynie kibicujesz, ale czasem trzeba sie pogodzić z porażka czego Ty nie potrafisz. Tak wiec prosze zwazaj na to co piszesz. Pozdawiam, i niech wygra lepsza drużyna :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, czytam i wiedziałem, że tak będzie. Jedno jednak jest wspólne z wypowiedziami niektórych użytkowników tego forum i pana "specjalnego" czyli Mourinho - nie potrafią przegrywać.

 

Messi w moim odczuciu już jest lepszy od Maradony. To tyle. Pozdrawiam prawdziwych pasjonatów piłki kopanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, graty - starczy na jakis zegar?;-) Mecz cienki ale wynik statysfakcjonujacy :) :)

Dzięki, a no pare stówek ostatnio mi wpadło. Musze przyznać, że w tym miesiącu zaliczam bardziej przody niż tyły, co bardzo mnie cieszy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M.kuch widać, że wspiąłeś się na wyżyny intelektualne :)

Wychodzi na to, że nie masz zielonego pojęcia o taktykach stosowanych w dwumeczach przeciwko dobrym przeciwnikom :)

 

Zważaj "synku", zważaj, bo trochę się chyba zapędziłeś.

EOT

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja składu finału jeszcze nie znam, a prawda jest taka, że pan pseudo najlepszy na świecie nie istniał do czasu błędu sędziego, który powinien dać żółtą zamiast czerwonej kartki.

Ps. Jeżeli już znasz skład finału to pewnie też w 2005 znałeś zwycięzcę meczu Liverpool - Milan po pierwszej połowie :)

Ps. 2 Onifer gratuluję trafionego kuponu (co prawda z powodu błędu sędziego, ale trafiony)

Heh,

z powodu błędu sędziego to mi nie wszedł kupon w pierwszym starciu, gdzie karny dla Realu był z powietrza.

Odnośnie faulu Pepe to gość w mysl przepisów zasłużył tylko i wyłącznie na czerwo, podobnie jak Adebayor. Zresztą Pepe powinien kończyć zawody w pierwszej połowie w większości meczów ze swoim udziałem.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee.. tam - dobrze, że edytowałes swój post... :) Ciekawe co miała pokazać Barca na boisku RM... Imho RM, 2/3 meczu gral na swoim boisku 11 na 11 i to on mial cos do pokazania... No bo gdzie, na CN mają cosik pokazac?

 

Tak czy siak mecz był mizerny a Messi jest obłedny:-)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, nie zgodzę się. Poczytaj opinie "ekspertów". Potwierdzają to co napisałem. Maksymalnie żółta kartka. Jakby sędzia miał dawać czerwone kartki za nakładki to żaden mecz nie mógłby się odbyć do końca, ponieważ zabrakłoby piłkarzy na boisku :)

Oczywiście czerwona się należy za naprawdę brutalną nakładkę, a ta taka nie była.

 

Spinner przejrzyj statystyki :)

Zobacz co wynikało z tej "przewagi" w posiadaniu piłki :)

Zobacz ile strzałów na bramkę miała Barca, a ile Real :)

Kopać sobie piłkę od nóżki do nóżki to każdy potrafi, gdy przeciwnik na to pozwala, bo ma inne założenia taktyczne.

Natomiast oddać strzał na bramkę przeciwnika to już inna bajka.

Ps. Obejrzyj jeszcze raz "obłędnego" Messiego co robił, gdy Real nie grał w osłabieniu. Oprócz tego, że tracił piłki, to chyba tylko jedną akcję udało mu się rozegrać :)

Oczywiście nie twierdzę, że Messi jest słabym piłkarzem, czy też gorszym od Ronaldo. Po prostu zawodnicy Realu wiedzą jak go wykluczyć z gry.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Co takiego Barca pokazała przed zejściem Pepe? NIC!

Przewaga posiadania piłki na korzyść Barcy? I co z tego, skoro 80% to podania na 60-80 metrze.

Dlaczego Dani Alves nie dostał kartki za liczne faule na Di Marii i Pepe?

 

Mam nadzieję, że w rewanżu sędzia będzie sympatykiem Los Galacticos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zakończyć spekulacje na temat, czy PEPE zasłużył na czerwoną kartkę podaję link z analizą sytuacji:

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2011/04/28/lm-sedzia-wypaczyl-wynik-gran-derbi-zobacz-faul-i-czerwona-k/

Ten filmik utwierdza mnie w mojej opinii. Tak jak pisałem. Błąd sędziego spowodował przegraną Realu, ale błędy się zdarzają. Raz błąd na korzyść, raz na niekorzyść. Tak to już jest w sporcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

proponuje potrenować podania od nogi do nogi pod presingiem. Cóż to za Real który nie potrafi odebrać piłki bawiącym się na swoim boisku przeciwnikowi. To oczywiście żart. Statystyki BArcy w większości spotkań to posiadanie piłki w okolicach 70 proc , także w LM. Taki styl gry. Moim zdaniem wygrał lepszy, zasłużenie. Piłkarze Barcy nie deptają po goleniach leżącego rywala, nie trenują karate z wyskoku co prezentuje Pepe, nie symuluje karnych jak panienka z Realu, prezentuje swój, charakterystyczny styl. No i trener po przegranym meczu potrafi podać rękę trenerowi zwyciężców na co bufona z Realu nie stać.

Jednym słowem jeszcze duzo wody upłynie zanim Los Galacticos będą Galaktycznymi.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem jeszcze duzo wody upłynie zanim Los Galacticos będą Galaktycznymi.

Piotrze, zapomniałeś dodać "znów" :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.