Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

 

Messi w moim odczuciu już jest lepszy od Maradony.

 

 

Dobry żart :) Maradony nie trawię ale Messi to mu może narazie buty czyścić bo jest zawodnikiem wybitnym ale tylko i wyłącznie w tej Barcelonie,z takimi kolegami i z takim trenerem.Gdyby go wstawić do dowolnego klubu z najwyższej półki (Real,Inter,MU etc) to traci 50% wartości a jeśli popatrzymy na jego dokonania w reprezentacji Argentyny,która zawodników ma świetnych,to jest śmiech na sali.Dopóki nie zdobędzie mistrzostwa świata lub przynajmniej nie zagra w finale to rozmowa o tym że jest najwybitniejszym piłkarzem w historii jest lekko groteskowa.Daleko mu zresztą nie tylko do Maradony ale też do Zizou czy Ronaldo właściwego.Ale jako że jest młody to wszystko przed nim,szansa jest i to spora.

 

A co do meczu to sędzia ustawił spotkanie idiotyczną decyzją o czerwonej kartce,być może Barca wygrałaby 11 na 11 a tak pozostaje niesmak.Mam nadzieję że Mou zostanie,potencjał jest a że każda jego drużyna najlepiej gra w drugim sezonie to tytuły są jak najbardziej możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co do meczu to sędzia ustawił spotkanie idiotyczną decyzją o czerwonej kartce,być może Barca wygrałaby 11 na 11 a tak pozostaje niesmak.Mam nadzieję że Mou zostanie,potencjał jest a że każda jego drużyna najlepiej gra w drugim sezonie to tytuły są jak najbardziej możliwe.

każda? Którą masz na myśli?

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

proponuje potrenować podania od nogi do nogi pod presingiem. Cóż to za Real który nie potrafi odebrać piłki bawiącym się na swoim boisku przeciwnikowi. To oczywiście żart. Statystyki BArcy w większości spotkań to posiadanie piłki w okolicach 70 proc , także w LM. Taki styl gry. Moim zdaniem wygrał lepszy, zasłużenie. Piłkarze Barcy nie deptają po goleniach leżącego rywala, nie trenują karate z wyskoku co prezentuje Pepe, nie symuluje karnych jak panienka z Realu, prezentuje swój, charakterystyczny styl. No i trener po przegranym meczu potrafi podać rękę trenerowi zwyciężców na co bufona z Realu nie stać.

Jednym słowem jeszcze duzo wody upłynie zanim Los Galacticos będą Galaktycznymi.

 

Ok. Jak żartujemy to żartujemy :)

Co do potrenowania podań pod pressingiem to Barca rzeczywiście musi je poćwiczyć bo w poprzednim meczu pokazała, że tego nie potrafi :)

Real miał ustawienie defensywne, które realizował w 100% :)

Piłkarze Realu chamscy, a Barcy wspaniali :)

Godne naśladowania zachowanie Messiego

http://www.youtube.com/watch?v=KxmemHiNdaI

 

Ps. Piotrek nie bronię PEPE bo wiem, że na boisku często sięga po faule, ale akurat w tej sytuacji, o której cały czas była mowa nie zasłużył na czerwoną kartkę.

Proszę Cię tylko nie pisz jak to Barca gra fair bo wystarczy zerknąć na niektóre filmiki zamieszczone w youtube, które pokazują jak to Barca wymusza lub stara się wymusić rzuty karne i jakie faule im się zdarzają :)

Każda drużyna ma swoje za uszami :)

Co do Mourinho to można pisać, że to gbur itd.

Jest gburem, ale zarazem jest jednym z najlepszych trenerów na świecie i to by było na tyle w temacie.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważaj "synku", zważaj, bo trochę się chyba zapędziłeś.

EOT

 

Zapedziłeś to sie chyba Ty wcześniej "synku" :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie za dużo gdybania :) a to trawa nie taka, a to my graliśmy dwie połowy pod słońce i pod wiatr, a to sędzia be, "gdyby Howard nas nie oszukał to byśmy grali w finale euro :)" Prawda jest taka że liczy się to co było na boisku i na tablicy wyników, a real nie zrobił nic żeby wygrać ten mecz, grali na remis i się przeliczyli. Szacunek mam do obu ekip, ale barca wydaje się obiektywnie lepsza.

 

Pisał kibic futbolu amerykańskiego :) i przy okazji zapraszam wszystkich do oglądania dzisiejszego draftu, choć w zasadzie będzie to jutro o godzinie 02:00 czasu polskiego :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jak żartujemy to żartujemy :)

Co do potrenowania podań pod pressingiem to Barca rzeczywiście musi je poćwiczyć bo w poprzednim meczu pokazała, że tego nie potrafi :)

Real miał ustawienie defensywne, które realizował w 100% :)

Piłkarze Realu chamscy, a Barcy wspaniali :)

Godne naśladowania zachowanie Messiego

http://www.youtube.com/watch?v=KxmemHiNdaI

 

Ps. Piotrek nie bronię PEPE bo wiem, że na boisku często sięga po faule, ale akurat w tej sytuacji, o której cały czas była mowa nie zasłużył na czerwoną kartkę.

Proszę Cię tylko nie pisz jak to Barca gra fair bo wystarczy zerknąć na niektóre filmiki zamieszczone w youtube, które pokazują jak to Barca wymusza lub stara się wymusić rzuty karne i jakie faule im się zdarzają :)

Każda drużyna ma swoje za uszami :)

Co do Mourinho to można pisać, że to gbur itd.

Jest gburem, ale zarazem jest jednym z najlepszych trenerów na świecie i to by było na tyle w temacie.

Oczywiście :),

futbol to męska gra, w którą wpisane są faule, symulacje itp :)

A kibice są po to żeby swoich bronić :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każda? Którą masz na myśli?

 

Porto,Chelsea,Inter

 

 

Krystek wiadomo że na Barcę nie można napisać nic złego bo to boska drużyna bez wad a jej trener i zawodnicy są bardziej święci od Papieża :)

Edytowane przez maxwell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Krystek ale wszystkie Twoje wypowiedzi w tym temacie krążą wokół teorii: "gdyby babcia miała wąsy"... Żenujące jest to, ze nie potrafisz przyjąć porażki twojego zespołu jak mężczyzna. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile bramek strzeliła Barcelona do czasu zejścia PEPE?

Ile strzałów na bramkę przeciwnika oddała Barcelona do tego czasu, a ile Real?

Ile piłek stracił Messi, a ile stworzył dobrych akcji?

Sprawdź i sam sobie odpowiedz na pytanie jaką przewagę miała Barcelona.

EOT

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

62175-sprawiedliwosc.jpg

Mimo wszystko cieszę się, że Barca wygrała. Za Realem nie przepadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Co do Mourinho to można pisać, że to gbur itd.

Jest gburem, ale zarazem jest jednym z najlepszych trenerów na świecie i to by było na tyle w temacie.

 

Trudno powiedzieć czy jest gburem. Zachowanie na boisku nie musi się przekładać na życie prywatne. Dziś na TVN24 Listkiewicz powiedział, że Mourinho prywatnie jest sympatycznym gościem. A co do wyniku, to nie wdając się w powyższą dyskusję, cieszę się, że Barcelona wygrała ;). Liczę na ich wygraną w LM choć z MU będzie ciężko. W tym sezonie United tracą bardzo mało bramek, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolezenstwo mam pytanie czy udało się Wam wypisywać bilety na Euro? Próbowałem z paru adresów i nic moim znajomym tez się nie udało a jak innym?


jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo kilku kont nie wylosowałem nic,natomiast u mnie w rodzinie jeden szczęśliwiec wylosował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Barca - Real ;)

20:45 Camp Nou

 

 

Hala Madrid!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jakimś cudem się uda, ale będzie niezwykle ciężko.

Na pewno będzie to dobry mecz.

Wcześniej jeszcze sobie obejrzę finał PP i mam nadzieję, że Lech da radę chociaż to pewnie pasjonujący mecz nie będzie ;)

Ogólnie wieczór zapowiada się ciekawie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krystek, spędzę go podobnie jak Ty ;)

 

liczę na męską, szybką, pełną emocji grę w obu meczach :(


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej połowie pierwszego meczu jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze ten galaktyczny Real nijak nie może pokonać farciarskiej Barcy... pozostało cieszyć się z pucharu króla ale co to za nagroda wobec wydanych corocznie milionów :) W dodatku Mou chyba już w obliczu bezsilności postanowił grać w swoją dziecinną gierkę do końca i "z obawy o bezpieczeństwo" pozostał w hotelu. W Madrycie widocznie nie potrafią przegrywac. Bye bye "Galacticos".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jak co..ale takiej bandy symulantów jak BArca to ja jeszcze w życiu nei widziałęm..a już wiele widziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie, za wygrane pieniążki zagram sobie w finale :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę, ze ten galaktyczny Real nijak nie może pokonać farciarskiej Barcy... pozostało cieszyć się z pucharu króla ale co to za nagroda wobec wydanych corocznie milionów :) W dodatku Mou chyba już w obliczu bezsilności postanowił grać w swoją dziecinną gierkę do końca i "z obawy o bezpieczeństwo" pozostał w hotelu. W Madrycie widocznie nie potrafią przegrywac. Bye bye "Galacticos".

 

46 minuta i wszystko jasne. Nie ma to jak wspaniała Barca + sędzia :)

Czy oni wygrali kiedyś jakiś mecz bez pomocy sędziego? :)

Co do bezsilności Mourinho pozostawię bez komentarza bo sam się ośmieszasz.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

co jak co..ale takiej bandy symulantów jak BArca to ja jeszcze w życiu nei widziałęm..a już wiele widziałem :)

 

Zobaczymy Łukasz co ta "banda symulantów" zrobi z Twoim Manchesterem. Już się nie mogę doczekać wielkiego finału :).

 

Blaugrana al vent,

un crit valent,

tenim un nom, el sap tothom,

 

Barca, Barca, Barca !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale większego symulanta jak Ronaldo to ja nie widziałem, ledwo któryś z zawodników Barcy go dotknął, to ten już na murawie leżał ;/

 

Tylko Barca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.