Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

46 minuta i wszystko jasne. Nie ma to jak wspaniała Barca + sędzia :)

Czy oni wygrali kiedyś jakiś mecz bez pomocy sędziego? :)

Co do bezsilności Mourinho pozostawię bez komentarza bo sam się ośmieszasz.

HA HA HA czy Ty przestaniesz w końcu płakać? Oczywiście, rozumiem, ze w lidze rownież aż 8 punktów przewagi to zasługa sędziów? I nawet nie odpowiadaj, o piłce jeszcze nic mądrego od Ciebie nie usłyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

HA HA HA czy Ty przestaniesz w końcu płakać? Oczywiście, rozumiem, ze w lidze rownież aż 8 punktów przewagi to zasługa sędziów? I nawet nie odpowiadaj, o piłce jeszcze nic mądrego od Ciebie nie usłyszałem.

 

stfraw dokładnie takie same mam odczucia odnośnie płaczów krystekomega- a to sędzia, za chwilę zacznie przeszkadzać zła trawa, wiatr itd itd... trzeba znaleźć jakąkolwiek wymówkę na przegraną oby tylko nie przyznać że w tym sezonie Real jest cienki jak d*pa węża- szkoda czasu na puste dyskusje

Edytowane przez onifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja od Ciebie :)

Dwumecz wygrali sędziowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie wy gracie albo graliście kiedyś w piłę? Jak nie to przestańcie gadać głupoty o "bandzie symulantów" No a poza tym gratuluję wiedzy i doświadczenia pozwalającego na sędziowanie meczy międzynarodowych. Fantastycznych ludzi można tu spotkać :)

Edytowane przez Dmn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki dzisiejszego spotkania Barcelona-Real.

 

Barca Real

 

strzały 10 2

celne 6 2

rzuty wolne 33 14

faule 10 31

posiadanie piłki 64% 36%

 

Real potrafi tylko faulować. Trudno wygrać mecz oddająć ledwo 2 strzały w światło bramki. Przy tak dobrej defensywie Barcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D LeleleleleleLegia :lol:

 

ps. meczu nie oglądałem , bo mnie krew zalała po pierwszej bramce . :D


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

:lol:

 

Krystek, czepianie się Alvesa jest dziwne. Gdyby nie uciekł z nogą, to wejście Pepe mogło zakończyć się złamaniem. Trochę piłkarze Barcelony uprawiali aktorstwa, fakt, ale wystarczy spojrzeń na statystyki i będzie wiadomo, który klub jest lepszy. I wreszcie, wszystkim krytykującym Blaugranę polecam obejrzenie ligi włoskiej. Ci to dopiero są MŚ w symulowaniu. Na koniec, ciekaw jestem jak to będzie, gdy Barcelona zacznie grać gorzej i przegrywać ?. Wtedy się okaże ilu kibiców jest tych prawdziwych, a ilu niedzielnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mariusz, zdecydowana większość niedzielnych kibiców i dobrze o tym wiesz :D

Ja nie czepiam się Alvesa bo to dobry akt... piłkarz :lol:, ale cały czas uważam, że to błędy sędziego miały ogromny wpływ na przebieg meczu, czemu oczywiście zaprzeczają kibice Barcy (nie mówię oczywiście o Tobie, bo Ty się w tej kwestii nie wypowiadałeś, ale myślę, że jako jeden z nielicznych jesteś w stanie spojrzeć na to obiektywnie).

Dmn pisze, że aktorzenie to element gry w piłkę i tu się zgadzam, ale obiektywnie też trzeba stwierdzić, że faule również są elementem gry w piłkę.

Wytykanie Realowi nieczystej gry jest śmieszne jeżeli nie widzi się niczego złego w aktorstwie piłkarzy Barcy.

Wypisywanie poszczególnych statystyk, z których nic nie wynikało (posiadanie piłki w pierwszym meczu LM) też jest śmieszne.

Prawda jest taka, że Barca mimo miażdżącej przewagi w posiadaniu piłki w tamtym meczu nie potrafiła nic zrobić Realowi (oczywiście do czasu niesłusznej czerwonej kartki).

Uważam, że Barca była mocniejsza od Realu na początku sezonu, a teraz jest rozłożona taktycznie przez Mourinho na łopatki.

Mam nadzieję, że Mourinho nie zostanie wyrzucony (w co niestety wątpię) bo dla mnie jest to jeden z najlepszych trenerów na świecie.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

hmmm, tylko czemu ta rozłożona taktycznie Barcelona gra w finale a Real nie? wierzysz w to że sędzia w 100% jest winny tym faktom i nie ma ani 1% zasługi piłkarzy Barcelony że byli w dwumeczu lepsi?

i czy myślisz że jest jakaś zmowa sędziowska przeciw Realowi i dziwnym trafem za każdym razem sędziują przeciw Realowi a nigdy na korzyść? bo z tonu Twoich wypowiedzi tak wynika.

 

moim zdaniem dobrze by się stało aby Pan Szanowny odszedł z Realu, nie przeczę jest jednym z lepszych trenerów na świecie (pomijając już jego zachowanie przy linii bocznej boiska), ale wg mnie nie jest to trener dla Realu, widać wyraźnie, że w grze za dużo taktyki a za mało polotu i fantazji- zwyczajnie nie pozwala graczom rozwinąć pełni możliwości wiążąc ich nadmierną dbałością o taktykę.

 

Bo ile takich meczów można wygrać, 2, 5, 10?

Taktyka to nie wszystko, kto grał w piłke zawodowo to wie. Jest bardzo ważna ale jeśli do tego nie dochodzi pierwiastek indywidualności i trochę swobody na boisku w podejmowaniu decyzji to na dłuższą metę to nie wypali.

Edytowane przez onifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Mourinho nie zostanie wyrzucony (w co niestety wątpię) bo dla mnie jest to jeden z najlepszych trenerów na świecie.

 

Albo go wyrzucą albo sam odejdzie.Niestety. Głównym problem Realu jest od dawna prezes (ten i poprzedni) i dyrektor sportowy czyli Valdano.Typowy intrygant który rozwala zespół,wciąż wszystkich krytykuje a sam za nic nie odpowiada.Prawda jest taka że z Mou były szanse na tytuły (jeden już zdobył) a kolejny trener to kolejna rewolucja,zmiana piłkarzy,systemu gry.W sportach zespołowych nic nie przychodzi od razu,trzeba się zgrać a to trwa rok,dwa lata czasem trzy.

Kończy się liczba trenerów godnych do objęcia Realu i sfory gwiazd,najlepsi już tam pracowali lub właśnie z powodu Pereza i Valdano będą omijać szerokim łukiem ten klub.Bo zawsze będzie narzekanie na ich pracę i zawsze będzie za mało czasu na odniesienie sukcesu.Perez i Valdano to idioci działający na szkodę tego klubu.

 

@onifer

Z polotem i fantazją Real grał z Barcą jesienią i jak się skończyło to wiadomo.Nie ma w tej chwili na świecie drużyny która może grać otwartą piłkę z Barcą.A Real z innymi zespołami gra ok,nie tak jak za czasów Zizou ale jeszcze rok w tym składzie i byłoby naprawdę zacnie.Oezil ma szansę być piłkarzem porównywalnym do Zidana,bo teraz mając 23 lata jest sporo lepszy niż Zidane był w tym wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wierzysz w to że sędzia w 100% jest winny tym faktom i nie ma ani 1% zasługi piłkarzy Barcelony że byli w dwumeczu lepsi?

i czy myślisz że jest jakaś zmowa sędziowska przeciw Realowi i dziwnym trafem za każdym razem sędziują przeciw Realowi a nigdy na korzyść?

 

Nie powiedziałem, że nie ma zasługi Barcy bo to bardzo dobra drużyna. Dodałem tylko od siebie coś co Wy negujecie, a zupełnie nie macie racji. Powtarzam, Real i Barca to dwie równorzędne drużyny, a nie tak jak piszecie, że Barca jest lepsza od Realu bo to g... prawda.

Barca miała dobry początek sezonu i wtedy była lepsza od Realu, a teraz moim skromnym zdaniem Real dzięki taktyce Mourinho jest o wiele lepszy od nich :lol:

Co do zmowy sędziowskiej, nie twierdzę, że taka jest. Moim zdaniem zadecydowały EWIDENTNE błędy sędziowskie, które pozwoliły Barcelonie na wygraną i tylko dlatego ona jest w finale ;)

Skoro piłkarze Realu zasługiwali na kartki za faule, to tak samo piłkarze Barcy za symulowanie.

 

moim zdaniem dobrze by się stało aby Pan Szanowny odszedł z Realu, nie przeczę jest jednym z lepszych trenerów na świecie (pomijając już jego zachowanie przy linii bocznej boiska), ale wg mnie nie jest to trener dla Realu, widać wyraźnie, że w grze za dużo taktyki a za mało polotu i fantazji- zwyczajnie nie pozwala graczom rozwinąć pełni możliwości wiążąc ich nadmierną dbałością o taktykę.

 

Moim zdaniem dobrze dla Barcy, że go wyrzucą bo w przyszłym sezonie mogłaby mieć ogromny problem :D

 

Bo ile takich meczów można wygrać, 2, 5, 10?

Taktyka to nie wszystko, kto grał w piłke zawodowo to wie. Jest bardzo ważna ale jeśli do tego nie dochodzi pierwiastek indywidualności i trochę swobody na boisku w podejmowaniu decyzji to na dłuższą metę to nie wypali.

 

Przy tej taktyce wcale nie są wykluczone pojedyncze akcje indywidualne. Uważam, że dobra taktyka i realizowanie jej przy takim klubie jak Real to klucz do sukcesu.

 

Ps. Mam nadzieję, że mecz MU-Barca nie będzie sędziował arbiter, który będzie gwizdał jak tylko Messi potknie się o sznurówki :D

 

Ps. 2 Maxwell, za to właśnie szanuję Arsenal i MU, że nie zmieniają trenera po byle potknięciu.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: wspaniała decyzja wojewodów o zamknięciu stadionów w stolicy i w Poznaniu. Nareszcie koniec z chuligaństwem na stadionach! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie bezsensowna, gdzie tu rozwiązanie problemu? Kara uderzy w tysiące zwykłych kibiców a problem pozostaje nie rozwiązany. Donald podjął kolejną decyzje pod publiczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: wspaniała decyzja wojewodów o zamknięciu stadionów w stolicy i w Poznaniu. Nareszcie koniec z chuligaństwem na stadionach! ;)

tyle, że powinno to być na rok a nie na jedno spotkanie.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: wspaniała decyzja wojewodów o zamknięciu stadionów w stolicy i w Poznaniu. Nareszcie koniec z chuligaństwem na stadionach! ;)

 

w pełni popieram, wziąć za mordy w końcu tych pseudokibiców, nawet kosztem zwykłych. Jak wszyscy ucierpią to może potem "normalni" zaczną pilnować atmosfery na mczu i każdorazowy niecenzuralny okrzyk czy zachowanie będzie się spotykało z reakcją innych którzy chcą normalnie kibicować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Zwierzęta w ZOO nie niszczą swoich klatek a tu bandyci co wyprawiają. Policja powinna wystrzelać to w ch*j na tym stadionie., Zapakować na tira i wywieźć na wysypisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kompletna bzdura, czy na jedno spotkanie, czy na rok. Co to da? Ucierpią kluby i kibice, a nie pseudokibice.

Jedyne wyjście, to zmiana prawa i ustalanie kosmicznej grzywny i egzekwowanie zakazów stadionowych.

Dawać palantom nakaz meldowania się na posterunku podczas każdego meczu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kompletna bzdura, czy na jedno spotkanie, czy na rok. Co to da? Ucierpią kluby i kibice, a nie pseudokibice.

Jedyne wyjście, to zmiana prawa i ustalanie kosmicznej grzywny i egzekwowanie zakazów stadionowych.

Dawać palantom nakaz meldowania się na posterunku podczas każdego meczu i tyle.

Zamykanie stadionów rzeczwiście nic nie da, i nie dało - bo przecież w Polsce zamykane są notorycznie i lepiej nie jest. Zgodzę się tutaj z przedmówcą (!) ;) jeśli chodzi o grzywny za wbieganie na płytę. To poskutkowało u Angoli. Natomiast nakaz meldowania się na posterunku jest już od dawna stosowany. Skutki właśnie widzieliśmy. Dopóki prawo nie będzie skutecznie EGZEKWOWANE to wszystkie, nawet najlepsze przepisy można wrzucić do kosza.

 

Przykład egzekucji mamy w Stanach. W zeszłym roku jeden z "kibiców" baseballu wbiegł na płytę boiska, bodajże w Philadelphii. Efekt - potraktowanie delikwenta policyjnym teaserem. Do najprzyjemniejszych rzeczy to nie należy:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VqtPUhYdz6M&feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kompletna bzdura, czy na jedno spotkanie, czy na rok. Co to da? Ucierpią kluby i kibice, a nie pseudokibice.

Jedyne wyjście, to zmiana prawa i ustalanie kosmicznej grzywny i egzekwowanie zakazów stadionowych.

Dawać palantom nakaz meldowania się na posterunku podczas każdego meczu i tyle.

Będzie to kara dla klubu, bo kluby odpowiadają za swoich kibiców i za zakazy stadionowe. Zwykli kibice dzisiaj oberwą ale za to za 5 lat pójdą z dziećmi na mecze. Kary powinny być drastyczne i dla kiboli i dla klubów bo bez pomocy klubów nie da się wyeliminować huligaństwa.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) a cygana znów zaje..li :)

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będzie to kara dla klubu, bo kluby odpowiadają za swoich kibiców i za zakazy stadionowe. Zwykli kibice dzisiaj oberwą ale za to za 5 lat pójdą z dziećmi na mecze. Kary powinny być drastyczne i dla kiboli i dla klubów bo bez pomocy klubów nie da się wyeliminować huligaństwa.

Ja pójdę z roczną córką i żoną w tym sezonie na mecz w Gdańsku, bardzo żałuję, że nie dam rady jutro z nimi obejrzeć spotkania z Wisłą, ale co się odwlecze to nie uciecze. Zamykanie stadionu jest paranoją, zwłaszcza, że jutro w Poznaniu gra Warta i może przyjść każdy, dzisiaj stadion jest niebezpieczny, ale jutro wszystko w porządku. Kompromituje się państwo oraz policja prosząc PZPN o wpuszczenie Starucha na mecz w Bydgoszczy, który ma zakaz stadionowy. W Polsce problemem nie jest prawo tylko jego złe egzekwowanie. Po raz kolejny zacytuję bardzo dobry artykuł z pewnego portalu.

Edytowane przez Matti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli prawdą jest, że:

Na zabezpieczenie spotkania policja wydała 938 tys. złotych (grubo ponad 1000 policjantów, dwa helikoptery, 38 psów), ale nikogo nie zatrzymała.

to ja nie widzę nadziei na spokój na stadionach w najbliższym czasie. Kompromitacja to mało powiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matti, dobry artykuł :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.