Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

to co jak DOBRZE pójdzie baraże? Nie nastawiam się ma bezpośrednie wyjście z grupy. A co Neymara i naszej ligi - to nasi by go zmarnowali.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, takiego gola jeszcze nie widziałem. Brawo Neymar! Szkoda tylko, że znowu kosmiczne pieniądze przekonają go do przejścia do Man City, Chelsea lub Realu. Reszta się nie liczy, a ta "trójca" wydaje na potęge. Ehhh...

Na początku chcę powiedzieć że nie mam zamiaru bronić tutaj City,Malagi,PSG czy Andżi Machaczkały,które zostały przejęte przez szejków w nie wiadomo w jakim celu,chociaż City już zdobyło 1 trofeum.

 

Mam zamiar obronić Chelsea i Real ,jako że niektóre wypowiedzi są śmieszne.Nie wiem jak się znasz na futbolu ,ale całkowita wina nie leży po stronie tylko i wyłącznie tych 2 klubów ,wina leży także po stronie klubów ,które są żądne pieniędzy.Przykładem jest chociażby Neymar i Santos...45 mln?J.Pastore-Palermo 45 mln?Sanchez-Udinese/Barcelona 40 mln?

To przez kluby,które jak najdrożej chcą sprzedać swoich graczy ,dzisiejszy świat piłkarski jest uzależniony od pieniędzy.

 

A tak dodam że w takiej koszulce na miasto nie wychodź ;]

Edytowane przez Gajani

My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje dla Wisły. Dobry mecz :D


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.(przepraszam, do usuniecia)

Edytowane przez tarrantul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisełka brawo! mamy duże szanse na fazę grupową LM...jeśli tylko nie trafimy na Kopenhagę powinno być dobrze....ja bym chciał Maccabi Hajfe bądź Apoel Nikozja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Wisła, no i Melikson! Jeśli chodzi o następnego rywala chciałbym BATE Borysow, chyba najbardziej do przejścia. APOEL to trochę zawsze problem z sedziami, wiadomo jak jest na Cyprze i w Grecji, może być też Maccabi i coś czuje, że to na nich trafią Wiślacy. Jak nie będzie Copenhagi to będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Wisełce i Michałowi !!!:D

 

Mecz niezły, chociaż pierwsze pół godziny myślałem, że po Wiśle.

Mam tylko nadzieję, że kolejny przeciwnik nie sprawi problemów, takiej szansy jak teraz to dawno nie było, szkoda by było to zaprzepaścić.


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BATE,APOEL,Maccabi to jeszcze rywale ,których można by było przejść.

Kopenhaga w zeszłym sezonie grała w fazie pucharowej w LM,także wątpię w awans z tym rywalem.

A Dinamo Zagrzeb jest chyba poza zasięgiem Wisełki .

 

Ale dzisiaj mamy trudny sprawdzian dla piłkarzy Oresta Leńczyka .

Dla zapominalskich dzisiaj w otwartym Polsacie o 19:30 .


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maor szaleje tak jak Stilić 2 sezony temu. Pogra w naszym piekiełku 2 sezony i oklapnie na uszach. A jak wy sądzicie? Jak dla mnie to na chwilę obecną w trybie pilnym powinien dostać powołanie do naszej kadry...bo środkowego nie mamy i mieć w najbliższej przyszłości nie będziemy. Na tej pozycji reprezentacja ma naprawdę problemy od lat...prowizorycznie łatane Lewandowskim czy Dudką grającymi do tyłu....którzy jednak dobre zagranie przeplatają katastrofalnymi podaniami do przeciwników

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maor jest reprezentantem Izraela i w reprezentacji Polski nie może grać z tego co słyszałem.

Wiecie czemu Wisła jest mistrzem Polski? Bo na boisku są tylko trzej Polacy ;)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maor ma Polski i Izraelski paszport.

Smuda kretyn go nie powołał ,więc wykorzystali to w Izraelu.

Ale będzie pewnie tak jak mówił marcomartin czyli pogra,pogra a potem albo pójdzie za 2-3 mln ojro do Turcji albo już tak nie będzie zachwycał.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Śląsk chyba będzie musiał karne strzelać.

A to zawsze loteria.

 

 

Uffffff

Edytowane przez Gajani

My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Śląska. Pomimo fatalnej skuteczności w meczu, loteria karnych na ich korzyść.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby mecz....ale dobrze że zwycięski. W kolejnej rundzie trafimy na porządny zespół i obawiam się że z tym potencjałem odpadniemy. Podobnie Legia. Liczę natomiast na Wisłę...jest naprawdę niepowtarzalna szansa na awans do LM. Tak łatwo nigdy nie mieliśmy. Nawet jeśli trafimy na Kopenhagę to szanse są. Dużo osób nie docenia BATE Borysów - a to właśnie na ta ekipę bym nie chciał trafić. Białorusini ostatnimi laty naprawdę zrobili duże postępy w piłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby mecz....ale dobrze że zwycięski. W kolejnej rundzie trafimy na porządny zespół i obawiam się że z tym potencjałem odpadniemy. Podobnie Legia. Liczę natomiast na Wisłę...jest naprawdę niepowtarzalna szansa na awans do LM. Tak łatwo nigdy nie mieliśmy. Nawet jeśli trafimy na Kopenhagę to szanse są. Dużo osób nie docenia BATE Borysów - a to właśnie na ta ekipę bym nie chciał trafić. Białorusini ostatnimi laty naprawdę zrobili duże postępy w piłce.

 

też mi się widzi że limit Śląska na szczęscie już sie wyczerpał...podobnie uważam że Legia następnej rundy nie przejdzie....z kolei Wisła-cóż sercem jestem za nią, ale wszystko wskazuje na to że pierwszy mecz rozegrany zostanie na Reymonta tym razem-to utrudnia sprawę.

 

Z przeciwników tak jak pisałem wczęśniej spokojnie w zasięgu są Macabi Hajfa i Apoel Nikozja, Dinamo Zagrzeb, Bate Borysow to już wyższy poziom ale też do ogrania, obawiam się że jeśli trafimy na Kopenhagę to pozostanie nam LE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wśród potencjalnych rywali Legii znalazło się pięć drużyn. Są to Tottenham Hotspur, Spartak Moskwa, Hapoel Tel-Awiw, Athletic Bilbao i PAOK.

 

Wśród rywali Śląska znalazło się z kolei sześć klubów. Wśród potencjalnych rywali podopiecznych Oresta Lenczyka są PSV Eindhoven, Dynamo Kijów, Celtic Glasgow, Lazio Rzym, Birmingham City i Rapid Bukareszt.

Edytowane przez Gajani

My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła zagra z APOEL Nikozja o Ligę Mistrzów. Teoretycznie lepiej wylosować nie mogli ale ja jestem daleki od huraoptymizmu. Oby podświadomie nie zlekceważyli rywala. Pewnym czegokolwiek w przypadku Polskich ekip być nie można.

 

Uśmiech? Dopiero po zwycięstwie.

 

Uważam reformę LM przeprowadzoną przez UEFA za naprawdę dobrą....Platini odwalił kawał dobrej roboty. To znacząco uatracyjni LM. Wiem że są tacy co chcieli by w niej ciągle oglądać te same gęby z Realu, Milanu itd i tylko je. Ale słabsze kraje i ich ligi przez to jeszcze bardziej oddałały się od czołówki.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Gratulacje dla Śląska. Pomimo fatalnej skuteczności w meczu, loteria karnych na ich korzyść.

 

Gratulacje się należą Mariánowi Kelemenowi. Brawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mila to jest blondyn czy siwy bo nie dowidzę a rusza się jakby miał 70tkę ;)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskim klubom bez Polaków mówię 'nie'

Czemu? kluby klubami a dzisiaj handel ludźmi jest tak posunięty, że w reprezentacji Francji za czasów świetności ostatnich lat grał tylko jeden prawdziwy Francuz...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.